Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

brunetkam
19. mar 2014

@jara24 hej zle som sa vyjadrila, liečim sa na štítnu žľazu 🙂

katulienka34
19. mar 2014

Ahojte baby,no dnes som bola na tej folikulometrii a dr mi povedal,ze na lavom vaječniku nič ☹ a na pravom jeden folikul 19mm!! Dr povedal,ze 10 dni snazilkovat,kazdy druhý den.Ja teraz neviem,myslite,ze aj ten jeden folikul bude stačit na oplodnenie? Ja som si myslela,ze ich treba viac či?

lienka3031
19. mar 2014

@ivka3901 no my sme za nou cestovali 6 hodin tam a 6 spat🙂..tak som zvedava, ci sa oplatilo🙂 kamaratka nemola otehotniet 4 roky a prave ona im pomohla a tak ma za nou posielala.. a poviem Ti teraz som bez infolicu uz 5. mesiac a ovulujem ako hodinky (13.-15. den)..snad nezarieknem hihi, ale ja si myslim, ze to je najma tou kurou od A.K..DRZIM VAM MOC PALCE!!papa

velin
19. mar 2014

Baby ak by mal niekto zaujem o Inofolic, mam na predaj 35 sackov. Kupila som si 2 balenia a pouzila 5 sackov a nakoniec som zistila, ze sme tehu 🙂 predam ich za 24 e, pripadne mam aj ovulacne a tehotenske testy, piste do sprav a zelam skore tehulkovanie 🙂 drzim palce

andrejka2424
20. mar 2014

Dievčatá,predám 18 ks sáčkov inofolicu.Vybrala som z krabičky len 2 ks,keď som zistila,že inofolic ani nič podobné nám nepomôže....Kúpené v lekárni za 14,62 eur. Predám za 10 eur+poštovné obyč.za 80 centov,alebo doporučene za 1,20.

aislinn785
20. mar 2014

@katulienka34 kazdy mesiac ti takto narastie bud na lavom alebo pravom vajecniku iba jeden folikul, max. dva. Prave takyto jeden folikul ked dozreje tak sa uvolni a je pripraveny na oplodnenie. Vacsinou sa uvolni pri velkosti nad 20 mm, rastie cca 2 mm za den, preto vam doktor povedal snazilkovat v najblizsich dnoch. Drzim palce!!

viluska
20. mar 2014

Ahojte baby, čítam tu veci. Ja som si kúpila ten inofolic včera, ale odrádzy ma nepiť kávu a tak, môže sa fajčiť pri užívaní inofolicu? Nejako sa mi nedá prestať, ale keď budem musieť tak prestanem...

katulienka34
20. mar 2014

@aislinn785 Dakujem za vycerpávajucu odpoved, 😉 mam to dost nastudovane,aj do akej velkosti dorastie,len neviem prečo som si myslela,ze ich musi byt viac 🙂 🙂

katulienka34
20. mar 2014

@viluska Ahoj kavu mozes,ale aspon 1-2hod. po užití inofolicu.Fajčit by sa nemalo vobec ked sa snažite o babatko,ale ked ti pravdu poviem ja si dam tiez sem tan jednu u mna je velka vyhra,ze som ich omedzila uplne na minimum ja viem nemam sa s čím chváliť!! 🙂

milacik3
20. mar 2014

@viluska kava nie je zakazana pit pri brani inofolicu len sa neodporuca pit ho za sebou s kavou, treba mat par hodin odstup... Kavu si daj nap, rano a inofolic vypijes o 2 hod. neskor...vsak je jedno kedy ho vypijes, ak budes uzivat 2x denne (tak niekedy rano a vecer si ho daj)

viluska
20. mar 2014

@katulienka34 Ďakujem za radu a cením si to. Môžem inofolic kombinovať s kyselinou listovou aj keď je v inofoliku kyselina listová?

viluska
20. mar 2014

@milacik3 Tak to som rada, že kávičku môžem piť. Aj keď jej nepijem veľa, ale mám ju rada. Píšete, že ho treba dva krát denne piť, mne povedali, že raz. Kto Vám to odporučil? V lekárni mi povedali, že raz denne. Ja by som ho brala aj dva krát, ale bála som sa toho.

amanda265
20. mar 2014

@jankato30 Vitex podľa mňa je super, nakoľko upravuje cyklus a podporuje aj ovuláciu, obsahuje látku ktorá je podobná k ženskému hormónu, mne pomohol. Cítila som rozdiel už v druhom mesiaci užívania, miernejšie som krvácala a nemala som menštruačné bolesti.

aislinn785
20. mar 2014

@katulienka34 To možno pri stimulácii na umelé, vtedy ich musí byť veľa, Ťa to pomýlilo...každopádne, držím palce!!

aislinn785
20. mar 2014

@viluska Ja si myslím, že je to zbytočné, niekde som na nete čítala, že ani s kys. listovou to netreba preháňať...ja ke´d som brala Inofolic, tak som nebrala ešte zvlášť kyselinu

katulienka34
20. mar 2014

@viluska Mne ked dr naordinoval inofolic povedal,ze famibion mam vynechať,ze stači len inofolic

katulienka34
20. mar 2014

@viluska dr mi povedal,ze mam brať 2 na den,aj ked na letačiku pise,ze stači jeden.To dr ti odporučil inofolic,alebo sama si začala?

katulienka34
20. mar 2014

@aislinn785 Dakujem pekne,dufam ze sa podari 🙂 Vela toho čitam,tak asi preto som sa tak pomýlila 🙂 😉

aislinn785
20. mar 2014

@katulienka34 hlavne poctivo ber inofolic..neviem ci sposobuje zazraky alebo nie...poviem proste osobnu skusenost, dlho dlho nic, polroka som ho brala a zrazu som prirodzene otehotnela....

viluska
20. mar 2014

@katulienka34 V lekárni jednej mi to povedali, ale volala som dnes do druhej lekárne a povedali, že dve na deň, tak budem brať teda dve na deň. Začnem už od zajtra. Som zvedavá ako to dopadne.

viluska
20. mar 2014

@katulienka34 Tak aj ja idem na to a uvidím, už by bolo vhodné keby som mala malinké...

viluska
20. mar 2014

@aislinn785 Ďakujem veľmi pekne za radu, budem brať len inofolic. Pomohol Ti?

katulienka34
20. mar 2014

@aislinn785 To sa tak krasne počuva,ze dlho dlho nič a potom.... 🙂 🙂 uz sa nemozem dočkat,kedy ja budem moct take niečo napisať 😵 😵 😵

katulienka34
20. mar 2014

@viluska Držim palčeky nech uz sa dočkas // na tehu teste 🙂 🙂 Ja uz poznam ten pocit ked sa ti ukažu // na tehu teste,len to neskončilo dobre,ale dufam ze sa dočkam znovu a bude vsetko ok 🙂 🙂

agatulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulienka34
20. mar 2014

@agatulienka Pekne ti to upravil MC,tak uz len do dotiahnut do uspešneho konca!! 🙂 🙂 Prajem ti to,aj nam všetkým snazilkam!!

viluska
20. mar 2014

@agatulienka Ja mením moju doktorku od 1.4 idem k doktorovi. Nič so mnou nerobila, ale to ona mi odporučila inofolic ešte v minulom roku, ale bála som sa toho. Vedľajšie účinky a tak... Po plo roku som sa odhodlala, už aby to bolo a aj Tebe prajem veľa šťastia a hádam nám to pomôže...

viluska
20. mar 2014

@katulienka34 Tak aj ja držím palce a nech sa Ti to podarí...

ivka3901
20. mar 2014

@lienka3031 díky moja za info aj tebe držím palčeky no my sme sa rozhodli ešte skúsiť ozaj už naposledy REPROFIT v BRNE a z darovaných vajíčok len musíme vybaviť dalšiu požičku lebo nás to bude stáť určite minimálne 3 000 eur ale aj tak skúsim ten inofolic možno ...........zaberie budem rada ked budem mať aspom ovuláciu 🙂

aislinn785
20. mar 2014

@viluska ano pomohol, mal som nepravidelnu MS, zly hormonalny profil, niekedy ovulku ano, niekedy nie, typicke PCO proste. Brala som ho polroka. Zacalo to ale tym, ze doktorka mi najprv nasadila duphaston, potom tri mesiace clostilbegyt, potom som clostil na tri mesiace vysadila. Stale som brala Inofolic. A zrazu z nicoho nic tehotna....uplny zazrak...drzim palce, ja som bola uz uplne zufala a zrazu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre