Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

viluska
20. mar 2014

Aj ja som užívala duphaston, ale pribtala som, a nepomáhal aj tak. Tak po 5 mesiacoch som ho vysadila. A pol roka nič a až od zajtra berienm ten inofolic 2x1 tak gratulukem, my sa snažíme 5 rok, sme v poriadku, tak uvidíme...

viluska
20. mar 2014

Aj ja som brala duphaston, ale nepomohol mi, pribrala som z neho a mala som depky. Snažíme sa 5 rok tak verím, že mi pomôže inofolic tak sa teším s Tebou.

agatulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agatulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitta
21. mar 2014

Ak by niektora mala zaujem o inofolic, tak napiste IP. Zostali mi tri balenia a 18 sackov a uz ho nepotrebujem dalej brat. chcem ho posunut lacnejsie.

viluska
21. mar 2014

@agatulienka Tak to je super, že ju už nemáš. Dnes som už ráno si dala inofolic a budem ho 2x1 užívať.

kendra
21. mar 2014

Ahojte, chcem sa spýtať ohľadom Inofolicu (aj keď ste to už tu snáď spomínali), užívam ho ôsmy deň (2 vrecúška denne), začala som ho užívať na začiatku menzesu a zdá sa mi, že stále akosi počas dňa "zašpiním". Máte s tým skúsenosti? Ďakujem.

milacik3
21. mar 2014

@viluska to lekarka mi povedala 2x je to len vitamin neublizi ti to ak by si pila 2x, ale je to na tebe kedze ide aj dopenazi tak ako chces mozes aj 1x 🙂 snad nam to pomoze

katulienka34
22. mar 2014

@kendra Ahoj no neviem,ale myslim,ze to nebude z inofolicu,je to len vitamín!! Skus to povedat svojmu dr,ked ti to predpisal a uvidis čo povie!! 🙂

kendra
22. mar 2014

@katulienka34 Ahoj, lekár mi to nepredpísal, len sa vyjadril, že to s mojimi vaječníkmi vyzerá na PCO (potvrdila to aj iná lekárka) a predpísal mi HAK na pol roka, napriek tomu, že chcem čím skôr otehotnieť...neposlúchla som ho a nasadila som si Inofolic sama...odmietam do seba pchať umelé hormóny (pokiaľ to nebude nevyhnutné) a chcem skúsiť túto možnosť...ja som rozmýšľala, či to nebude ešte doznievanie menzesu...Inofolic som totiž začala brať v 1. deň menzes, čo bolo minulý piatok...tak neviem, dnes to už vyzerá OK...

stellamaris
22. mar 2014

@kendra dobre robis,ze nechces antikoncepciu.Urcite Inofolic stoji za vyskusanie 😉

ellenie
23. mar 2014

Ahoj, chcem sa opytat, ako sa vlastne berie inofolic? od 1DC alebo je to jedno kedy zacnem?

anithocka
23. mar 2014

ahoj ellenie, hoci kedy ho môžeš začať brať nie je určené že od prvého dňa cyklu...mne napríklad poradila doktorka brať ho v cca pravidelných intervaloch ako keby si brala antikoncepciu

kendra
23. mar 2014

@ellenie Ahoj, ja som začala brať Inofolic v 1. deň menzesu, nie preto, že som to tak chcela, ale že to vyšlo presne na deň, kedy som si ho kúpila 🙂 . Podľa mňa nie je absolútne nutné to začať užívať v 1. deň menzesu, nakoľko je to vitamín a tomu je jedno kedy ho organizmu dodáš... 😉

andrejka2424
25. mar 2014

Predám inofolic 18 sáčkov za 10 eur+ 80 centov za obyč.poštovné.

johanna
25. mar 2014

Ahojte začala som brať Inofolic od 1 DC a od vtedy ma pobolieva v podbrušku, stalo sa vám to?

viluska
26. mar 2014

@milacik3 Ahoj, beriem to už 6 deň 2x1 a keď chceme dieťatko tak na peniazoch nezáleží. A už som si kúpila dnes druhú krabičku tak som zvedavá. A zmenila som aj gynekológa od 1.4 som u nového tak som zvedavá...

milacik3
26. mar 2014

@viluska no to je jasne mi uz sme tolko stoviek eur vyhodili do vzduchu uz sa snazime 3 roky a stale nic :( ale verim tomu ze sa raz podari, len je najhorsie na tom ze cim som starsia tym kvalita vajicok je horsia..no ale snad nam pomoze ten inofolic

viluska
26. mar 2014

@milacik3 Ahojky a ako sa Ti teraz darí v tehotenstve, ako dopadlo to špinenie ak sa môžem opýtať? Prajem Ti veľa šťastia. Vieš našla som Tvoju diskusiu, ale bolo to z minulého roku. Neviem ako to dopadlo. Prajem Ti zo srdca všetko dobre... Nech nám inofolic pomôže...

renata5
27. mar 2014

Baby a kedy beriete. Inofolic hocikedy cez den na krabici neni nic pisane pred jedlo alebo ako???

awi24
27. mar 2014

Ahojte, ja beriem inufolic od konca januara, zacala som s davkovanim 1x denne, po prvom baleni som presla na 2x denne a ked neboli dve ciarky : -( tak som sa vratila na 1x denne...zatial nic...uvidim/e co bude dalej...

awi24
27. mar 2014

rebata5: ja si ho dávam hneď ráno

dovea
27. mar 2014

Ahojte baby🙂 prosim je podla vas vhodná kombinacia INofolicu spolu s femi kvapkami? Diik.

franzziska
27. mar 2014

aj vam byva po inofoliku zle? hned po pouziti?

mentolka12
27. mar 2014

@franzziska ja ho uzivam necele dva mesiace a ami raz mi nebolo z neho zle

milacik3
27. mar 2014

@viluska asi myslis to ked som bola v novembri tehotna no to som špinila a potom zacala krvacat, isla som na vycisteni lebo prebiehal spontany potrat :( ako vyrovnala som sa s tym lebo dost rychlo prekvapujuco..mozno aj pretoze som vedela ze to bolo sposobene infekciou...Ale aj tak som nezabudla po 2.5 rocnom snazeny sa konecne podarilo a nakoniec to zle dopadne :( tak 1-2x do mesiaca si poplacem naberiem sily a idem dalej...to asi aj hormony robia...
A dakujem ti ze mi prajes vsetko dobre 🙂 verim tomu ze sa to raz podari ale asi mi to este nie je sudene...ja len dufam ze aspon 1 babetko budeme mat aj manzel je hotovi viem ze ho to trapi tolke cakanie...

viluska
27. mar 2014

@milacik3 Tak to je mi ľúto, neboj všetko dobre dopadne, ešte máš čas stále. Si ešte mladá, ale ja už mám najvyšší čas na to a nič stále. Treba nám len veriť... A skús neplánovať, užívaš ten inofolic?

moschino1986
30. mar 2014

@viluska ja som tiež dávnejšie brala duphaston a vravela.som doktorovi že z neho priberam a on tak to určite nie.nechápem prečo tomu neveril.

moschino1986
30. mar 2014

@viluska brala som aj inofolic a nic.ale Teraz po inofolicu mám dlhé cykly. Na nervy..

lucia1991
30. mar 2014

Dobrý deň, chcem sa podeliť so svojou skúsenosťou s Inofolicom. Minulý rok v júni som potratila v 6 týždni tehotenstva. Odvtedy sme sa snažili o ďalšie bábo ale akosi to nešlo. V januári som sa dozvedela o Inofolicu a tak som sa rozhodla že to skúsim. Začala som ho užívať v januári asi 2 dni po skončení menštruácie. Vo februári menštruácia prišla normálne, pokračovala som v užívaní a tento mesiac mi to meškalo tak som si zrobila teh. test a našla som si krásne dve čiarky 🙂 Takže verím že mi Inofolic pomohol a môžem ho len odporúčiť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre