Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka A ako dlho berieš inofolic? A tá cysta sa nedá vybrať, či je to taká čo sa stratí za pomoci liekov?

agatulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 zase som ta neoznacila 🙂

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka a ako si zisťuješ ovuláciu? Lebo ja som teraz prvý mesiac od vyliečenia infekciu ktorú som mala vyše roka, ale môj starý gyn. ma napchával len čípkami a krémikami a nič nepomáhalo, tak som zmenila doktora za doktoru a tá mi na prvý šup povedala, že čo mi je a aj vyliečila 🙂 Už som to mala v takom zlom stave, že tá baktéria bola priamo v maternici a kvôli tomu sa nám doteraz nedarilo a ani som neovulovala... No teraz neviem, že ako zistiť ovuláciu keďže nemám rada ovulačné testy ☹

renata5
27. apr 2014

@agatulienka ja len dufam ze som tehu lebo stale chodim cikat mala som dost dlho biely vytok a bolia ma krize

agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 Fuha, ti lekari nas vedia dobre znicit, clovek im da doveru a skoro nas spravia neplodnymi....zo zaciatku som si merala bazalnu teplotu, ale len dva mesiace, lenze ma to uz nebavi, tak som s tym prestala, grafy som si robila cez fertility friend stranku a presne mi to aj vyratalo podla ovulky, kedy ma prist menstruacia a ona vtedy aj prisla 🙂....ovulacne testy som neskusala, mne sa tvori dost vela hlienu, tak podla toho viem o ovulke a mavam aj bolesti v podbrusku, ked sa blizi ovulka....na konikovi su temy, kde je toho vela popisaneho, tak som si to studovala.....ja zboznujem aj grepovy dzus a zistila som, ze je dobry na tvorbu hlienu, tak sa nim nalievam :D celkom dobre to funguje....

renata5
27. apr 2014

@julciatko1 ano dakujem zabudla som

agatulienka
27. apr 2014

@renata5 ja by som uz spravila test, potom napis, ako si dopadla....niektore zeny maju, ked su tehu, biely vytok 🙂

renata5
27. apr 2014

@agatulienka spravila som dneska aj vcera a nic

agatulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata5
27. apr 2014

@agatulienka vo stvrtok som mala mat take ratam aj stvrtok tak 4 dni

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka 😀 vidííííííš grepový džús, na to som aj zabudla 😀 Aj mne sa tvorí veľa hlienu, ale keď on je stále len biely a hustý, tak som z toho jeleň a bojím sa, že ten plodný nejako prešvihnem a ani si ho nevšimnem, vieš, že by sa stratil niekde v záchode 😀

agatulienka
27. apr 2014

@renata5 ak ti nezvykne tak dlho meskat, tak este zo dva dni pockaj a sprav si test......ale mne sa zda, ze tu uz niektore baby pisali, ze im inofolic posunul cyklus, len neviem, na ktorej strane to je, ci okolo 160 alebo 170..... Asi uz tu tie baby prestali chodit.....

julciatko1
27. apr 2014

@renata5 presne tak, sprav si test 🙂 už by ti mal ukázať výsledok 🙂 joooooj držím palce 🙂

renata5
27. apr 2014

@agatulienka ved som citala ze niektorym ukazalo aj o dva tyzdne este mi tak nikdy nemeskal tak uvidime tyzden pockam a pojdem doktorke

renata5
27. apr 2014

@julciatko1 este nic dneska som robila

agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 ja sa vtedy citim ako pocikana :D tazko sa mi to prehliada...zatiL uz druhy cyklus to mam okolo 12 DC.....

julciatko1
27. apr 2014

@renata5 Mne meškala ms aj 12 dní s inofolicom, ale ja som mala vtedy aj stresy, takže aj to tomu pridalo. Len ja som vtedy brala len jeden sáčok, teraz 3 týždne čo beriem dva sáčky.

agatulienka
27. apr 2014

@renata5 tak ak budes mat pozitivne vysledky, napis, drzim prsty 🙂

renata5
27. apr 2014

@julciatko1 ja tiez beriem jeden sacok lebo penazi moc nieje zeby to bolo tym

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka No presne 😀 Ja som si spozorovala tento hlien minulý rok nejako v júny a som si pomyslela, že čo to do riti je 😀 Išla som na wc a tam taká hnusoba na nohavičkách, spravila som kyslý ksicht, osprchovala, vymenila prádlo a cítila som sa ako mimozemšťan 😀 Až potom som zistila, že je to čo túžobne očakávam 😀 ťapa, no čo ti poviem 😀

julciatko1
27. apr 2014

@renata5 jeden sáčok ti je na nič, je to len na udržanie cyklu, ale na otehotnenie musíš dva brať. Aspoň to tvrdí moja doktorka. Na predošlej stránke som dávala dvom babám link na inofolic a tam to máš tiež krásne rozpísané, že potrebuješ dva sáčky denne, aj keď je odporúčaný jeden.

agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 :D to poznam, ked som bola mladsia, tak som si myslela, ze som vadna, ze mam ten hlien, aj som sa hanbila priznat niekomu, kym som nepochopila, co to je....mali by to podla mna vysvetlovat na prvej gynekologickej prehliadke, aby zeny vedeli, co vsetko ich caka, aby porozumeli svojmu cyklu....

renata5
27. apr 2014

@julciatko1 a ked pijem rano kavu tak kedy ten jeden si mam dat

agatulienka
27. apr 2014

@renata5 vraj o dve hodiny, ja som to vacsinou vydrzala len hodinu :(

renata5
27. apr 2014

@julciatko1 a ja som preto brala iba jeden ja uz syna mam

julciatko1
27. apr 2014

@renata5 stačí hodina 🙂 Tak mi doktorka povedala 🙂

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka Presne tak, to by bolo dosť múdre, lebo ja sa teraz v podstate len spoznávam. A manžela/priateľa máš zdravého? Boli ste na spermiograme?

agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 zdravy ako buk, vraj aj ja 🙂 tak netusim, kde je chyba...

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka No tak potom super 🙂 Tak potom len nemyslieť na to 😀 haaaaa dobrý vtip, že? Nech mi niekto vysvetlí ako sa na to nedá nemyslieť, alebo to vypustiť z hlavy, keď len preto žijeme od malého dievčatka, preto sa s bábikami hrávame a tlačíme malé kočíky! Ja tiež neviem ako sa priviesť na iné myšlienky niekedy. Ale môj manžel je na tom ešte horšie 😀 A ako často treba sexovať? Lebo mi každý druhý deň...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre