Bývanie v hlučnom paneláku s bábätkom

skogena333
13. nov 2020

Ahojte.
Poradte, kde kupit samostojaci bungalov pre nas s malou dcerkou, ktora ma uz diagnostikovanu traumu z hluku a boji sa ludi (susedia jej aj manzelovi ublizili (co videla) a 2 roky potom budili min.1xtyzdenne vrtackou a kladivom a v noci hlucnymi oslavami alebo hadkami) v tichom prostredi Bratislavy/blizkom okoli, kde nie je hluk a ani hlucni susedia a bude do 200 000€? Uz nevladzeme dalej a som skutocne zufala. Skusali sme aj podnajom, ale s dietatom je to problem a tiez sme zase narazili na hluk od susedov a prerabky bez ohlasky/vyvesky, hoci je to v domovom poriadku.
Pritom mala nie je narocna, zaspi vsade, prespi vsetko, ale vrtacky a cirkularky nad hlavou a na blizkom balkone fakt nie.
Dakujem.

skogena333
autor
18. nov 2020

@cubo2. Presne...A skvelé,, ze to mate uz skoro vyriesene . Tiez by sme chceli prec uplne z tohto sialenstva a bezohladnosti tu. Ale zial manzel inu prácu mimo Blava-kraja nenašiel.

makova333
3. dec 2020

@skogena333 no ono zalezi aj od toho, ako mate nastavene pravidla v dome a co robi domovnik/domovnicka. My mame zakotvene, ze cez tyzden sa nesmie pred osmou a po osmej, v sobotu do 18.00 a v nedelu vobec. Ak by niekto mimo tychto casov nabehol s vrtackou a lebo karbobruskou, tak nasa domovnicka nabehne ako nasraty pitbull. A nie je to ziadna vetcha babka, stara pani ma za sebou inu profi karieru 😀

skogena333
autor
3. dec 2020

@makova333 no presne to je ten problem. Dom nema domovy poriadok, takze od 6 do 22.00hod.sa smie cokolvek a verte ci nie, vrta sa tam kludne aj v nedelu po 21.hod.(zacne sa v poho o 20.30 hod., ked deti zadpia...!!!) a aj cez Vianoce atd. Ale uz to je jedno. Byt sme predali.

cubo2
4. dec 2020

@skogena333 a predaj bytu prebiehal ako? ja budem tiez predavat svoj byt s hlucnym susedom a trochu sa bojim ze ci to nebude problem pri predaji.. neviem..