Parkovanie v Bratislave

teldi
12. jún 2023

Ahojte potrebovala by som poradiť
Chystáme sa na dovolenku vlakom z Bratislavy no len ide o to že bývame 100km odtiaľ existuje niekde pri stanici možnosť stráženého parkovania na 5dni čo má staníc a súkromné parkovisko tam to nieje možné iba na 2dni.
Ďakujem pekne

sissy27
12. jún 2023

@teldi strážené parkovisko ani netuším, či ešte v BA existuje - len platené. Možno toto, ale takto v lete to býva plné https://airportparking.sk/ nie je síce pri stanici, ale vedia vás odviezť.

gabika0825
12. jún 2023

@teldi Pri avione, Trnávka ,je jedno take parkovisko ktoré je strážené, kedysi som blízko robila a tiež som tam nehavala auto, doteraz tam je to parkovisko a zdá sa mi že to ma stale ten isty, tam si zvykli nehavat ľudia auto aj keď išli na dovolenku a potrebovali ísť na letisko. Ale aké sú ceny neviem

cacianka
12. jún 2023

v blízkom okolí vlakovej stanice netuším, kde je strážené, jedine čo mi napadá, je v OC centrum, ale ako sa to dá na viac dní, si musíš zistiť.
alebo na Kramároch je parkovací dom, ale ako funguje na viac dní , tiež neviem.
tieto dve možnosti mi napadajú, je to 3-4 zastávky mhd na hlavnú stanicu. šofér vás vyloží na stanici s batožinou a pôjde zaparkovať.

vamajka
12. jún 2023

@teldi Nemas jednoduchsie dopravit sa do BA tiez vlakom?

viky7
12. jún 2023

myslím, že ako je park riačianske mýto ... pionierska ulica... a tam bytovky, že tam ešte nemajú parkovaciu politiku.. ale teda strážené parkovisko to nie je ...

ddaassuullaa
12. jún 2023

@viky7 tam by som na jednom.mieste nenechala stat ani ja domaca, nie este cudzia znacka

ddaassuullaa
12. jún 2023
zuzanka.zuzu
12. jún 2023

na miletičke sa dá, viem že tam riešili dlhšie parkovania, ale neviem podmienky
https://www.doas.sk/sluzby/parkovaci-dom-doas/

zuzanka.zuzu
12. jún 2023

prípadne ja by som parkla niekde v auparku, skús ešte im napísať či sa dá dohodnúť

pallacinka29
12. jún 2023

@viky7 diky za taku radu.. sem pride niekto z hornej-dolnej a zaberie miesto obyvatelom…

pallacinka29
12. jún 2023

@ddaassuullaa funguje bez problemov