Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

ivana2222
25. aug 2014

mne pomohla po pôrode citrónová voda ráno na lačno, a samozrejme pitný režim. Tým pádom som bola menej hladná. Po mesiaci išli dole kilá 😉

blue99
31. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
digehe
31. aug 2014

ja som ju pila, ale teda ani gram neišiel dolu,,, škoda penazí, ☹

lucinka10011
31. aug 2014

@ivana2222 vazne ti to pomohlo???

ivana2222
5. sep 2014

😉 ano

sonicka73
6. sep 2014

Ako som už písala predtým, tá zelená káva z coffeetea.sk mi pomohla, ale aj tú vodu s citrónom skúsim 🙂 Ďakujem za rady!

sonicka73
10. jan 2015

@ivanatim @macica7 v tabletach je to blbost podla mna, vsade pchaju plno chemie a dnesny svet je tym uz preplneny.
Ja som si kupila mletu zelenu kavu na coffeetea.sk s inou nemam skusenosti nakolko vsade su iba tablety, zalievam ju normalne a pridavam si k tomu med na ochutenie a trosku cvicim. Nehovorim ze je to zazrak ale efekt to ma nejaky.

katarinannn
18. jan 2015

Ahojte, ja som schudla cca 3-4 kila ked som uzivala strong nature kavu plus 90kaps ( 2kap 3x denne 30min pred jedlom). Bolo to v priebehu ale dvoch mesiacov. Nezmenila som ani stravu ani som nezacala cvicit no po vysadeni sa mi behom 4 mesiacov vratili kila naspat ale to je normalne kedze som nevydala ziadnu aktivitu a len sa prejedala 🙂 teraz idem znova na to ale uz aj s cvicenim 🙂

ivanatim
19. feb 2015

@sonicka73 Jaj no jasne, typicka reklama v diskusii, to uz pozname 🙂

jarino_sc
19. feb 2015

je neuveritalne, comu vsetkemu su ludia ochotni verit 🙂 co vsetko sa da kupit, aby schudli 🙂
keby take nieco existovalo, tak by o tom vsetci vedeli, vsetci, ktori by potrebovali by si to kupili a boli by chudi🙂

lenze to tak proste nie je a chudnutie je o strave a hybani sa. Inak to proste nejde, ci sa Vam to paci, alebo nie 🙂

chapem, ze je lahsie uverit tomu, ze si kupim nejaku tabletku, alebo caj, alebo cokolvek. vecer si to dat. Potom zjest pol kila klobasy, a cakat, ze do rana schudnem. 🙂

sonicka73
19. feb 2015

@ivanatim hej byvaju tu reklamy to je pravda ale niekori sa len delia o skusenosti ;)

@jarino_sc suhlasim ze zazraky sa nedaju kupit, ano je to iba o spravnom stravovani a pohybe

jarino_sc
19. feb 2015

@sonicka73
existuju veci, ktore naozaj funguju. To znamena, ze ak dodrziavas pohyb a stravu, tak Ti POMOZU spalit nejake to percento navyse.
vsekty tie l-carnitiny, zelene caje a podobne veci Ti daju mozno tak 1-2%.
Nic viac.
Veci, ktore Ti pomozu 20-30% pouzivaju kultuirsti pred sutaziami, ale su samozrejme zakazane

klaudinka12
6. mar 2015

@sisela ahoj ja by som sa chcela spýtať že koľko krát denne si ju pila??? Ja som som si kúpila ties tú zelenú kávu 1000 leptin a neviem že koľko krát sa pije sa či môžem dať aj cukor??? Ďakujem

dianockadianka
6. mar 2015
Používateľ dianockadianka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dianockadianka.

Ahojte. ja pijem denne zelenú kávu. ráno, nalačno- ako antioxidant, očista organizmu... Som veľmi spokojná. Tabletám neverím- čítala som, že do tých tabliet sa okrem extraktu dávajú aj nejaké prímesy.. takže verím len čistej mletej zelenej káve. Bez úprav a dodatkov. Odkedy sa hýbem, normálne jem a pijem kávu, schudla som 4 kilá... nie je to ešte prevratne veľa, ale po pôrode to ide z niektorých partií dole problematickejšie. Dobré skúsenosti mám s webom: www.coffeetea.sk. aj super čajíky majú 🙂 zdravé, zelené mňam.

sisela
7. mar 2015

Ahoj ta
@klaudinka12 ahoj tak ja som ju pila kazde rano na lacno ,bez cukru a po pol h. Som si dala normalne raňajky 🙂

klaudinka12
9. mar 2015

@sisela ahoj a schudla si?? A ak tak koľko??

nutrimas
22. mar 2015

Urcite sa neda spoliehat na to, ze "len" konzumacia zelenej kavy Vam pomoze zhodit prebytocne kila. Je nutne to brat skor ako doplnok k pestrej strave, pricom je dolezity zdravy pohyb a celkova zmena jedalnicka. Toto by bolo ale na dlhsiu diskusiu. Treba pritom mysliet na to, ze kazdy mame iny metabolicky typ, cize co plati na jedneho, neplati na druheho. Mozno Vam v tom zmätku pomoze zorientovat sa knizka "Metabolicke typy", ktr. najdete aj u nas v ponuke:
Zelena kava je vhodnou nahradou kofeinovej kavy. Neobsahuje kofein a sama a niektori ludia po nej nepocituju chut na sladke. Podobne ucinky ma aj ajurvedska kava Garcinia, ktr. potlaca chut do jedla. Ajurvedske kavy su taktiez bez kofeinu, navyse vdaka obsaiahnutej zlozke cakanke a liec. bylinkam maju liecive ucinky - podla druhu - pomahaju pri nespavosti, strese, posilnuju srdce, pri neplodnosti, na nastolenie horm. rovnovahy atd.
Najdete u nas bud v PROshope alebo na eshope, radi poradime:
https://www.modrykonik.sk/shops/ine/fh1w/garcin...

januska125
4. apr 2015

@niki252 Aka to bola káva ? mala by som vážny záujem

kristanne2
17. apr 2015

@batta7 máte este tie tabletky?Dakujem 🙂

batta7
17. apr 2015

@kristanne2 uz nie

bubu62
24. máj 2015

@33jarka33 mate ju?

evka1404
6. jún 2015

@33jarka33
@33jarka33 ahoj Jarka ty si písala že môžeš pozhanať tu kávu za 25Eur. ja by som chcela dva balanie. Mohla by si mi poslať.Posielaš aj na dobierku?

prechtlova
6. jún 2015

@33jarka33 ahoj,viem ze je to stary prispevok,ale mam zaujem o slimmin coffe,pises ze to mas overene,da sa este zohnat?posielas aj dobierkou?

evikap
8. jún 2015

Ahojte, zaujímavá téma. Moje (nie len osobné) skúsenosti hovoria, že hlavnou zásadou pri riešení postavy je stará známa rovnica príjem - výdaj. To je základ a bez neho nepomôže ani zelená káva, ani nič iné.
A potom ďalej, kto nepije kávu vôbec, tak zelená káva je možno dobrá voľba. Ale kto pije klasickú kávu a má ju rád, prečo by ju mal nahrádzať zelenou? Hľadala som na nete, ale nenašla som tam nikde takú zelenú kávu, čo by chutila ako káva. Aj jedna známa, ktorá už roky robí s kávou, mi vysvetlila, že zelená káva sama o sebe sa piť nedá (nechutí to) a preto sa vždy s niečím kombinuje, Niekto to kombinuje s praženou kávou, niekto s čakankou...
Preto mám pre kávičkárov ďalšiu alternatívu - doprajte si svoju šálku kávy, len zmeňte značku. Na trhu je aj klasická čierna káva (100% arabica) značky Organo Gold, ktorá má zaujímavejšie účinky, ako zelená káva, a to vďaka hube Reishi. Huba Reishi je oveľa liečivejšia, ako zelená káva a je to vedecky dokázané. Lebo táto huba je známa už vyše 2000 rokov a bolo na nej robené množstvo výskumov. Robí všetko to, čo sa píše o zelenej káve a ešte oveľa viac. Vďaka Organo Gold môžete užívať buď len čistú samotnú hubu (vo forme tabliet), alebo si dopriať svoju šálku kávy, ale s hubou (káva s hubou chutí rovnako vynikajúco, ako ktorákoľvek iná káva arabica - dokonca mnohí hovoria, že chutí ešte lepšie, lebo huba jej dodáva lahodnú chuť). V prípade druhej možnosti nemusíte vo svojich zvykoch nič meniť (dopĺňať príjem nejakých doplnkov výživy navyše k tomu, čo ste doteraz počas dňa robili - to človek aj tak vydrží pár dní až týždňov a potom od toho postupne upustí, až zabudne), len stačí zmeniť značku kávy a naďalej si tak užívať pôžitok z kávy. A zo zlého, resp. škodlivého zlozvyku sa tak stane zdravý návyk 🙂 Návyk, ktorý robí každý kávičkár automaticky a stále.
🙂
http://evikap.myorganogold.com/sk-sk

tally373
27. jún 2015

@33jarka33 Ahoj, kde môžem zohnať túto kávu....ale originál, lebo vraj sú na trhu falzifikáty, ktoré vôbec nefungujú :/ Ďakujem.

evikap
3. júl 2015

@evikap Tu si môžete pozrieť aj oficiálne štatistiky, ktorým spoločnostiam sa ako darí, ktoré patria naozaj medzi tie TOP (OrganoGold je na prvom mieste 😉:
http://www.10incomes.com/page/top-earners-hall-...
http://www.10incomes.com/page/mlm-500-momentum-...

ciapkaprecathy
7. júl 2015

Ahojte,
tiež vám chutí zelená káva ako sušený zelený hrach? Alebo som sa nechala napáliť? Ale zatiaľ funguje, tak neviem :(

evikap
8. júl 2015

@ciapkaprecathy Tak prečo radšej neskúsiť zásaditú kávu s Reishi? Má oveľa viac pozitívnych účinkov a hlavne chutí ako káva, lebo je to káva (100% arabica). 😉

ciapkaprecathy
8. júl 2015

aj táto moja zelená je arabica, na chuť si zvykám a dokonca aj funguje - myslím na chudnutie, dala som dolu 3 kg za týždeň 🙂 vďaka za reagovanie na môj komentár 🙂