Bolesť bruška v 21. týždni

91miselka91
23. apr 2013

Dobry den tehulky prosim vas poradte mi boli ma stale kazdy den brusko bolesti podobnej menstruacii som v 21 tt bola som aj hospitalizovana v nemocnici s hroziacim potratom kde mi zistili ze mam skrateny krcok maternice 31mm a mal by merat normalne 45 mm .. uzivam magnezium magnerot ze ten je lepsi ako magnezium B6 beriem ho 3 krat do dna .. no len ma trapi ta bolest menstruacna je to normalne ked to tak boli kazdy den ? uz som zufala neviem koho sa mam na to spytat dakujem pekne

fopka
23. apr 2013

vzhľadom na zistenia o ktorych sa zmienujes a mozne komplikacie by som urcite isla k lekarovi ... kazdodenna bolest podla mna nie je v poriadku ... ale to je len môj nazor

91miselka91
autor
23. apr 2013

no ked som bola v nemocnici tak mi povedali ze ked ma boli je to normalne horsie by bolo kebyze mam krce .. ale teraz ked ma to uz boli druhy den zda sa mi to dost uz

petra1402
23. apr 2013

@91miselka91 cauko ja som mala takyto problem v 17tt ... lekar mi naordinoval nagnezium 500mg ktore som uzivala 3xdenne a guaacujan tiez 3xdenne a klud na lozku samozrejme nohy hore a pokoj 🙂 strasilima ze predcasny porod a nakoniec som prenasala 8 dni 🙂 ak by si krvacala alebo mala velmi silne bolesti alebo tvrdnutie stupnujuce 🙂 tak bez k lekarovi ale inak pokoj 🙂

91miselka91
autor
24. apr 2013

dakujem za odpoved

zuzulica
24. apr 2013

@91miselka91 Mňa tiež bolievalo,ale práveže tak po 20tt to bolo menej často,normálne to bolieva,lebo sa maternica rozťahuje,ale pri tvojich problémoch ťažko povedať,spomeň to dr.až pôjdeš na poradňu,uvidíš čo ti povie,drž sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre