Čo na migrénu v 16. týždni?

mia_ko
18. okt 2013

Ahojte, som v 16. tt a bolieva ma hlava, a niekedy mam aj migrenu čo si na to dať? Ďakujem

acer11
18. okt 2013

mne pomohla akupunktúra 😉

nikuska265
18. okt 2013

Nevravím, že som mala zrovna nejakú straaaašnu migrénu, ale poriadnuuu bolesť hlavy áno, a v poslednom čase dosť často. Zatiaľ mi ako tak pomôže sa poriadne napiť minerálky,ľahnúť do chladnej a vyvetranej izby, tma a skúsiť aspoň na chvíľu podriemať. Ak je manžel doma, tak sa to dá, no keď som sama s malou,tak nie je to ľahké..... ale tiež si rada prečítam ešte nejaké tipy.

martinaman
18. okt 2013

ja som mala migrenu 3 dni a lekar na pohotovosti mi povedal, ze si kludne mozem dat paralen ze jeden jednorazovo mi neuskodi. a je lepsie ked ta bolest prejde ako ked si nervozna tri dni stres vplyva na babatko horsie..a ak vypijes dost vody tak sa skodlivyni s teba vyplavia rychlejsie..a to som bola vtedy v 13 tyzdni.

lauricka
18. okt 2013

paralen a slabu kavu, studeny obklad, lahnut, klud...v prvom trimestri som tiez mavala migreny

jul11
18. okt 2013

Paralen,pripadne panadol

lenkakrcahova
18. okt 2013

Ak je to občasné,tak v pohode jednu tabletku od bolesti hlavy,bábu tým neublížite 😉

nelka341
18. okt 2013

magnezium 🙂

lucanka49
20. okt 2013

ja som si dávala 1/2 paralen ale potom mi dal doktor magnezium a užívam doteraz,mne pomohla aj alpa a naparovanie 🙂

zuzi0110
20. okt 2013

Masáž krčnej chrbtice. Ja som pravidelne behala k masérovi ako na pohotovosť 😀

m_ij_ka
20. okt 2013

pol paralenu, magnezium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre