Mali ste vždy pri tehotenstve bolesti pŕs?

nemko
18. dec 2010

baby pri kazdom tehu ste mali ako prvy priznak bolest prs?

velvet26
18. dec 2010

ano, to je jeden z prvych priznakov, aspon tak to bolo u mna... 🙂

lenok
18. dec 2010

Mna prsia boleli pred kazdou mrchou, takze toto by pre mna nebol ten spravny signal... Skor take slabe krce v podbrusku boli na zaciatku.

monuska342
18. dec 2010

jasne prsia sa ty zvecsia na dotyk su citlive a stmavnu ty dvorce a bradavky do hneda..

ivett1
18. dec 2010

ahoj..je to jeden z príznakov, citlivé na dotyk a akoby naliate (ako pri mens.) ale výrazný príznak u mna bola hlavne "neskutočná" únava a strašne sa mi chcelo spat...(hlavne v práci 😀 )..teda okrem iného...

lawli
18. dec 2010

ahoj ,ja nie....mňa dokonca prsia nebolia ani pri ms....

shira_
18. dec 2010

ano, aj mna boleli prsia, a to poriadne. to bol v podstate najskorší príznak...lenže to ma pred každou mrchou...stmavli mi až v 3.trim. únavu som mala aj ja, doslova som spala na nohách a ledva som došla na aute domov z roboty. potom som bola schopná zaspať poobede aj v "polovici vety" no a večer som šla zase normálne spať o obyklom čase 😀

titkovamiriam
18. dec 2010

ani pri jednom 😉

cmulinko
18. dec 2010

neviem ci to mozem nazvat ako prvy priznak,ale pri kazdom tehu ma boleli prsia.....ale zakazdym sa to unormalnilo okolo 4 mesiaca.teraz ma bolia len hned rano ako sa zobudim a cez den bolest ustupi.

benne
19. dec 2010

Niekoho nebolia vôbec, niekoho v 1.trimestri, a mna trápila veľká citlivosť prs celé tehotenstvá... velmi nepríjemné... ☹

katkabg
19. dec 2010

mna prve 3 mesiace boleli neskutocne kruto som myslela ze su sto kilove a ked som lezala na boku som si ich musela podopret aj ked neboli velke lebo ma boleli kruto,mna nikdty tak neboleli len pri tehu,a uz nechcem zazit 😒 ale vyplatilo sa 😀 😅

janka2732
20. dec 2010

pri malej vobec ale pri malom 3.mes.ma boleli ale neskutočne 😀 som musela nosit podprsienku ale tu na kojenie lebo v nej mi bolo najlepšie.

bellugia
21. dec 2010

aj mňa boleli na začiatku 🙂 hlavne pri otáčaní a ležaní naboku 🙂)) to prejde..

lienka21
25. dec 2010

neskutocne boleli, hlavne pri vstavani rano z postele, na bruchu lezat ani pomysliet, to som este ani nevedela, ze som tehotna, zmiernit sa to dalo jedine tak, ze som si ich rukami chytila a pomalinky pustala, po dvoch mesiacoch to preslo same

zuveru
25. dec 2010

Ja som mala tiez jediny priznak bolestive bradavky, aj sprchovanie bolo utrpenie, ale uz tyzden mam pokoj, uz mam epohodu 🙂)

pink_lady
25. dec 2010

ja som mala pocit ze mam na boku prs svalovicu ...az po dvoch tyzdnoch mi zacalo nejak dochadzat ze ale tam su svaly neni ... 😀

katka2301
25. dec 2010

ahojte 🙂 hned na uvod vam zelam stastlive vianoce a sviatky plne pohody a porozumenia...ja by som vam len chcela napisat ze 20.12. som bola na ET a bolia ma krize ci to neni zle znamenie keby mi vedel niekto poradit ale strasne ma bolia prsia...aj na dotyk bradavky mam ich take naliate to nemavam inokedy pred menzes ale zase moze to byt aj s tych hormonov no neviem...

malicka251
25. dec 2010

aj mna boleli prsia prve dva mesiace ale potom to preslo samo..... 🙂

terzka123
17. sep 2017

Ahoj baby som v 4+6 tehotna ale nebolis ma prsia len opcas preco nevieťe mozem mat dajaki problem alebo co??

yennn
17. sep 2017

@terzka123 ja som 10+0 zacali boliet praveze az teraz. A samozrejme - odpoved na tvoju otazku, ziaden z bezne popisovanych priznakov predsa nie je povinny 😉

terzka123
17. sep 2017

@yennn aha tak potom to nevadi hej 🙂 aš mije lepsie 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre