Špinenie po KET

kikus138
2. jan 2023

Ahojte baby potrebovala by som od vás radu alebo uistenie. 22.12.2022 som bola na ket s tým že som si už robila aj tehotenský test ten mi vyšiel pozitívny. Dnes 2.1 by mi mala prísť “menstruacia” trošku slm sa vystrašila lebo som začala slabo špiniť. Lieky beriem progestanelle 2x1 tbl vag. A estrofem 2x2 tbl . Čo myslite je to v pohode? Samozrejme ak začnem krvácať navštívim lekára. Ak máte nejaké skúsenosti, alebo nejaké rady budem vám vďačná.

P.s prosím o zdržanie sa vysmešnych komentárov

zuzi0911
2. jan 2023

Ja som začala spinit pri 3 dnovom meskani ,samozrejme išla som na pohotovosť (mala som od svojho dr duphaston)...
Pozreli a dali mi este ascorutin 3x1 tbl. Spinila som týždeň. Teraz som 28tt.
Ak máš daj si tej ascorutin a hkavne lež veľa.
Držím palce

rurutiax
2. jan 2023

@kikus138 Môže ísť o implantačné špinenie. Ja som to tiež tak mala 7.-8.deň po transfere, už si presne nepamätám a všetko bolo ok. 🙂

kikus138
autor
2. jan 2023

@kikus138 ďakujem baby ak by som náhodou viac spinila alebo krvácala zájdem určite na pohotovosť . Ascorutin nemám to je škoda😔

sendy1993
2. jan 2023

@kikus138 daj si aspon céčko alebo citronovu vodu ked nemas ascorutin..a zavolaj do car mozno ti zvysia lieky..držím palce

rk123
2. jan 2023

ja som zacala krvacat 8/9 po et. volala som do car kde mi lekar hned pridal k progestanell este duphaston.
nevolala si do car co mas robit?

kikus138
autor
2. jan 2023

@rk123 zatiaľ som spinila len veľmi slabučký vidno len na toaletnom papieri ak by sa to zvýraznilo zavolám do car

kikus138
autor
4. jan 2023

@kikus138 ahojte baby tak bola som 3.1 na kontrole a zatiaľ všetko v poriadku dokonca tam už videla aj gestacny vak… takže to uzavrela tak aj Hcg mi stúpa he je všetko v poriadku … spinenie samozrejme trošku pokračuje… povedala mi lem že ak tak si mozem progestanelle navýšiť na 3x1 … dnes ale 4.1 som si teraz večer našla na toaletnom papieri aj hnedasté hrudky ako odumretých sliznica neviem či je toto práve v poriadku

eva193
24. feb 2023

@kikus138 ahoj ako to dopadlo ?

kikus138
autor
6. aug 2023

@eva193 ahoj už som tu potom dlhšie nebola ale všetko v poriadku už som aktuálne 35tt ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre