Tehotenstvo a štítna žľaza

evek
2. júl 2012

Ahoj chcem sa opýtať na Váš názor, Vaše skúsenosti s tehotenstvom a štítnou žľazou. Môže to byť problém keď mám chorú šž? Je lepšie si dať vybrať šž alebo nie? poradte...

janka386
5. mar 2016

@patka97 ahoj,mozem sa ta opýtať ako to dopadlo?ja som v 17.tyzdni a zistili mi zvýšený hormón štítnej žľazy a bojím sa o babo.

29simi
14. okt 2016

Baby ako ste dopadli ja som v 9 tyzdni mala som zle výsledky dal mi euthyrox 50 veľmi sa bojím o zdravie babatka

sense
14. okt 2016

@29simi neboj sa.....ja som mala tiez 50 a nemalo to vpokyyv na dieta....,zacalaa som s 25

vulka
14. okt 2016

@29simi Nieje podstatné akú dávku euthyroxu užívaš(hoci aj 125), ale aké máš výsledky TSH po ich pravidelnom a správnom užívaní.

janka386
15. okt 2016

@29simi všetko dopadlo dobre.narodil sa nám krásny zdravý syncek.hlavne necitaj po googli blbosti ako ja .

29simi
16. okt 2016

@janka386 no sak to jednej že doktor povedal že bude mať debilne dieťa ako potom som revala že čo ak mi tie lieky nepomôžu keď ešte aj vraciam

janka386
16. okt 2016

@29simi nestresuj sa.máš to podchytené zavčasu. Ja som ma la zistené až v 17týždni a hodnoty boli na hranici.dr.mi nedala žiadne tabletky. Neboj sa

sense
17. okt 2016

@29simi nestresuj "debilne dieta" ako to ty nazyvas by sa ti mohlo narodif jedine v pripaxd ak by si ziadne tanletky nemala.... aj to nemusi byt pravidlom...

29simi
17. okt 2016

@sense to debilne dieťa som nenazvala ja ale povedal to jeden arogantný doktor žene s vysokými hodnotami aj to tam píšem treba čítať ja by som si nedovolila tak nazvať žiadne dieta

sense
17. okt 2016

@29simi osprabedlnujem sa ale preto som to dala aj do uvodziviek ale takeho lekara by poslala niekam

29simi
17. okt 2016

@sense no sak že od neho odišla

misheell
8. nov 2016

@janka386 ahoj, chcela som sa spýtať, ako sa ti hodnoty upravili/neupravili po pôrode? ja mám podobný problém, mám zvýšené hodnoty štítnej, zistili mi to v 16.tt. Nasadili mi lieky, každé tri mesiace kontrola. Nikdy predtým som nemala so štítnou problémy, ani nikto v rodine. Čítala som však, a aj dostala info od endokrinologičky, že po pôrode môže prestať pracovať úplne a doživotne budem na liekoch, čo by som nerada :( ďakujem

janka386
9. nov 2016
vanilka83
9. nov 2016

Ja mam znizenu cinnost a berem na to euthyrox 50 normalne aj pocas tehu som v 5.mes.a berem este aj ine lieky...neviem presne aky mas problem ty si nenapisala ale to sa nerad s nami jednoznacne treba ist v tehu na riadne vysetrenie ku endojrinologovi a on ti povie najlepsie inak ti poviem oni nie su vobec zastancovia vynechavat lieky na stitku pocas tehu prave na opak musis ich brat aby si ju mala v norme a aby si nepotratila aby sa dobre vyijalo babo.

janka386
9. nov 2016

@misheell ahoj.bola som na kontrole po sestonedeli a výsledky boli dobre .kontrola o pok roka.žiadne lieky ani nic neberiem.neboj bude dobre

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninkaa1
17. mar 2021

@liliennka
@dudi30 presne som teraz ja maťom tak isto nič mi nebolo a teraz mi NATO prišli viete má povzbudiť ako to dopadlo ? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre