Žiadne príznaky v tehotenstve

nikvit
22. apr 2024

Ahojte chcem sa spýtať či aj vy mávate alebo ste mali skúsenosti ako ja mam práve teraz... už dva dni nepociťujem žiadne bolesti v podbrušku možno len také pichnutie raz za čas inak predtým som mávala ako pred PMS vytok mám biely stále prsia ma nebolia bolievali ma tiež teraz nič.... ja už neviem ja som strašný stresak v piatok idem ku doktorovi ma mi brať krv robiť ultrazvuk a už zakladať tehotensku knižku.... som v 9tt dneska som si robila aj test ale vyšiel na šupu pozitívny lenže mám stále také divne myšlienky stále sa bojím pretože predtým som mala mimomaternicove tehotenstvo tak som teraz opatrná
Za akékoľvek rady vopred ďakujem

kikusenka1
22. apr 2024

Každé tehotenstvo je iné. Jedno bezpriznakove po cely čas, iné s nevolnostami od začiatku až po samotný pôrod. Chápem ta. Ja som sa tiež bala keď som po potrate otehotnela a bala som sa až do konca tehotenstva. Je to prirodzené keď si človek prešiel potratom. Pri druhom som to už vôbec neriešila. Všetko je v poriadku, doktor ti to v piatok potvrdí 😊

katka13katka
22. apr 2024

Ja som to mala podobne, ziadne priznaky tehotenstva, len som si urobila test a bum…kolajnice…
Cele tehotenstvo je uplne ok, okrem nejakej unavy som nemala ziadne problemy,ani bolesti, zvracanie. Kazde tehotenstvo je ine. Nestresovala by som dopredu🙃

domcavesel
22. apr 2024

Ahoj ja som v 15tt a príznaky som doteraz nemala žiadne 😊

24natalia11
22. apr 2024

Ahoj. Ja som na tom tak isto. Mala by som začínať 9tt ale doktor povedal ze to je asi len dáky 7tt. A tiež som prestala mat priznaky. Už ma nebolia ani prsia ani ma pachy ani ma nenatahuje. Ja mam do toho aj spinenie a sem tam pobolievanie podbruska. Nie je mi všetko jedno veru, bola som vo štvrtok na sono a bolo všetko poriadku. Doktor povedal ze kým nie je krv je všetko v poriadku a priznaky mozu a nemusia byt

nikvit
autor
23. apr 2024

@24natalia11 ja som v tomto strašný stresak keďže som o jedno bábätko už prišla... a nechcem sa moc tešiť dopredu aby sa zase zle nestalo...ale už sa nemôžem dočkať na Piatok ku doktorovi a dúfam že mi povie len dobre spravy a dá mi normálne tehotensku knižku 🫠🫠

24natalia11
23. apr 2024

@nikvit dúfam, že vám to všetko dobre a aj mne. Ja idem v utorok na sono

24natalia11
23. apr 2024

@nikvit človek co by sa mal tešiť tak ma len obavy och..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre