Vadí mu bozkávanie syna

nikuska675
20. apr 2024

Ahojte dnes som ostala v šoku keď môj manžel po mne vyletel keď som pobozkala nášho syna že citujem : necmúlaj ho láskavo a keď tak keď to ja nevidím !! .. akože toto som ostala s otvorenou hubou stretli ste sa s tým niekto ? Resp čo si o tom myslite

angeli121212
20. apr 2024

@nikuska675 počuj a to doteraz ťa nevidel maleho bozkávať, doteraz mu to nevadilo? Je to dosť divné

nikuska675
autor
20. apr 2024

@angeli121212 jasne že videl to ja som ostala v šoku keď na mna vyštartoval dnes s tým

monnci2226
20. apr 2024

ked mu to doteraz nevadilo.. nezacal ziarlit? popusinkuj aj jeho, mozno ho to prejde 😉 chlapi su niekedy jak male deti

karolinakovac
20. apr 2024

@nikuska675 myslím si, že Tvoj muž žiarli na vaše dieťa.

angeli121212
20. apr 2024

@nikuska675 tak toto je veľmi divné skusila by som ešte z neho vytiahnuť čo má za problém

fotoarch
20. apr 2024

nemoze byt tvoj muz zneuzivany v detstve - pomerne caste , caste je aj ze to dospely vytesnaju z pamati. len agresivita ci uzkost ako stopa po traume ostava ....

romistyles
20. apr 2024

@tenerifka a teda boh zehnaj taketo maminy! 🫶🏻 paradocne to tito dospelaci potrebuju niekedy omnoho viac este 🥹

tenerifka
20. apr 2024

@romistyles veru ano, ja si to uzivam, ked ju mam doma, kedze studuje velmi daleko a domov chodi len par krat za rok. Ale maminku este stale potrebuje, aj pritulenie

gribka1
20. apr 2024

Možno sa mu to nepáčilo ako dieťaťu. Hnusilo sa mu to. Tak si myslí, že deti to nechcú.

iwanka222
20. apr 2024

Mne pride moj 6 rocny syn dat pusu aj na usta a aj ja jemu. A nech si kazdy hovori co chce. Aj partner mu dava pusu aj na usta aj syn jemu.

rubinka
20. apr 2024

Nešiel váš manželský život v poslednej dobe do úzadia? Toto mne príde ako žiarlivosť na dieťa. Keď to doteraz nerobil. Netvrdím že je to normálne, ale necíti sa manžel zanedbávaný z tvojej strany?

majka36912
20. apr 2024

@gribka1 Inak mama nas nikdy nijak zvlast nepusinkovala, otec ano a do dna dnesneho si pamatam, ze mi to bolo velmi neprijemne. Pohladenie som mala rada, pusy nie. Mozno fakt hovori z muza takato skusenost.
Treba sa ho normalne spytat, preco sa mu to nepaci, co mu na tom vadi.

domkakvet
21. apr 2024

@nikuska675 tak mozno na neho ziarli, skus mu to vysvetlit.