11-mesačnému synovi sa urobila zaparenina

8. sep 2023

Ahojte, synovi 11m sa urobila škaredá zaparenina, umývam čistou vodou dávam sudokrem. Včera sa mu tam objavili také ,,pupačiky” je to tou zapareninou ci je to niečo ine (vážnejšie) či treba s tým ísť? Pripadne čo mu mám na to dať

bluemoon24
8. sep 2023

Je to stale zaparenina. V ramci moznosti nechavej vetrat. Nezmenila jsi ubrousky/plenky/praci prasek/krem?

sissy27
8. sep 2023

daj canesten krém. ano, je to na mykózy, ale mne to svojho času poradila lekárka a fakt to zabralo prakticky okamžite.
A samozrejme vetrať prdelku čo najviac.

kikulienkadd
8. sep 2023

Ahoj,ja by som pri každom prebalení umyla zadoček detským mydlom a vodou,potom sudocrem. Nenechavat príliš dlho plienku, keď je pocikana, hneď vymeniť. Skoré uzdravenie 🍀

ibrunova
8. sep 2023

Imazol krémpasta. A popritom čím najdlhšie nechať po umytí vetrať na vzduchu, až potom zabaliť.

levandulova111
8. sep 2023

Imazol je top, malej pomohol vždy, alebo mi doktorka radila aj Rybylku alebo ako sa to píše, nejaká rybacia masť...

mima172
8. sep 2023

Nechaj ho veľa naholo a tiež odporúčam vyššie spomínaný Imazol, za mňa je to naozaj malý zázrak.

juliet86
8. sep 2023

imazol. nechavat vetrat. ziadne vlhcene utierky. iba vaticky namocene vo vode. potom udrziavat bepanthenom nie sudokremom. rada priamo od dermatologicky. kazdy den kupel v hyoermangane. plienky pampers premium nie su nicim napustene. a naozaj nechavat bez plienky kolko sa da. radsej mat vsetko ocikane. vela stastia

charlotte911
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
charlotte911
8. sep 2023

Imazol ako radia iné môžu aj malé deti

anavixy
8. sep 2023

Canesten je na mykozy ale Imazol je tiez na mykozy, ibsahuje tak isto klotrimazol, to len na okraj..
A k veci, tak ako pisu, vela vetrat (hoci medzi polkami je to tazsie), vela umyvat (mozes kludne pouzit aj syndet aby si dostatocne dala dole zvysky kremu), odporucam pouzivat hypermangan- mozes okupat aj cele dieta ale staci kludne cistou namocenou gazou potupkat okolie konecnika, nechat zaschnut a nasledne aplikovat Imazol. Rybilka alebo Bepanthen alebo obycajna zinkova mast za mna urcite lepsie ako Sudocrem. Ak yb sa stav nelepsil o par dni, navstivte pediatra, moze tam byt aj bakterialna infekcia.

bee822
10. sep 2023

Dcerka mala pred dvoma mesiacmi,takuto zapareninu, vyskusala som vsetko mozne. Okrem umyvania pri kazdom prebalovani pomohol tento krem z DM.

lydiasabolova
10. sep 2023

možno mu opakovane dávaš nejakú potravinu, ktorá ho dráždi