3,5 ročnému synovi sa nedá stiahnuť predkožka

andreapeto
18. sep 2015

Ahojte maly ma 3 a pol roka a nejde nam stiahnut predkozka len tak do 1/3 zaluda a tam je prilepena( prirastena) hladala som na nete urologovia pisu ze to pojde casom stiahnut a ked nie tak nato davaju akesi kortikosteroidne maste ale unas doktori posielaju priamo k urologavy na strhavanie a kamaratka co bola s malim na strhavanie tak sa jej maly zacal pockkavat a ma traumu viete niekdo poradit co pomaha

siska53
18. sep 2015

@andreapeto jeden urolog chcel operacne tuto situaciu vyriesit. Konzultovali sme to s nasim znamym-urologom,ten nam.povedal,ze to ma cas,urcite nie vo veku 3r. Az okolo 6.r. To staci.
Maly miinule vravi-pozri-aku tam mam gulicku! Takze sa zda,ze nas znamy mal pravdu,malemu sa to podarilo..ma uz dlhsie take obdobie,ze si tam chyta a hra sa s tym...
Ja by som este pockala,to sa da vyriesit aj neskor.
No ale poradit sa a rozhodnut sa musite vy.

pupavka123
19. sep 2015

@andreapeto Ja som isla s tym k lekarke,ked mal maly 3,5 roka,ze co s tym ,ci to pojde spontanne alebo...lekarka v sekunde maleho dala po leziacky,stiahla nohavice a za 5 sekund mala na prste nejaku uzdicku co to drzala pokope a bolo po probleme...prve cikanie bolo pre neho asi dost stipave,ale na druhy den o nicom nevedel...a mame po tom ,chvalabohu

danjelca
19. sep 2015

@andreapeto ak sa to spontanne nedoriesi tak sa aplikuje kortikoidna masticka do 3 tyzdnov je to stiahnute...NESTRHAVAT..tento nazor sposobil mnohym chlapcekom sekundarnu fimozu a dnes je to uz davno prekonane..