Bradavice na chodidle sa rozširujú.

zuzu100
14. aug 2019

Ahojte! Dcerka ma bradavice na chodidle.Kupila som v lekarni Duofilm. Natierame cca. tyzden. Ale ta biela farba( ,,biela koza,,)je coraz vacsia..

zuzu100
autor
14. aug 2019

Takto to ma vyzerať?

ika11123
14. aug 2019

@zuzu100 nebolo to kurie oko?

mimka11111
14. aug 2019

@zuzu100 ahoj,podľa mňa to je tiež kurie oko,má korienky

lyci
14. aug 2019

@zuzu100 bradavice si aj vsetky tie hrbolceky naokolo. najlepsie ist rovno na laser. plati sa za to celkom dost. ja som za roky vyskusala vsetko z lekarne, aj babske rady, aj na koznom, ak vyrezanie u chirurga a nic nepomohlo. potom mi kamoska nahodou spomenula laser. nechapem, preco ziadny lekar mi nenavrhol. stalo to kopec penazi (vyse 1000eur za 2 roky). zlepsilo sa, ale nezmizlo uplne. potom som uz nebola ochotna platit stale 50-100eur. tak som to nechala tak. nedavno som skusala natierat vitaminom A, zda sa mi, ze to aspon znova nedorasta. a v trnave som nasla nedavno, ze to daky lekar laserom normalne dookola vypali a vyberie a este aj vnutri zvysky vypali. tak to pojdem este skusit po porode. predtym som chodila do paracelsi, ale tam laserom palil iba povrch stale

zuzu100
autor
14. aug 2019

Kozna lekarka povedala ze sú to bradavice...boli sme u nej minuly tyzden....tento tyzden ma dovolenku...az buduci tyzden stvrtok mame ist na dusik.

tiumen
14. aug 2019

@zuzu100 tak skúste iného kožného, čo ten povie na to

klejkaez
14. aug 2019

Lastovičník 🍀🌷👍👍👍

korunka1
14. aug 2019

Je to bradavica-tá ma korienky a hlavne tých sa treba zbaviť.
Dcére vypaľovali, znovu sa spravili papľuhy. Ja som jej dávala Kolodium forte. Treba to v podstate nechať vyžrať tú kožu, to biele a postupne to olupovať. Plus som jej ihlou,pinzetou tie korienky vyťahala von. Doktor tie korienky vlastne tiež vyškubne. Je to na dlhšie, neprejde to za týždeň, ale je to už zopár rokov a nič sa nevrátilo späť.

3petka
14. aug 2019

@zuzu100 ahoj tu bielu kozu musíš obrusit. Resp odstrániť a znova aplikovať to čo máš z lekárne. Ja som mala niečo ako lak a tiež mi to robilo takto. Pomaly sa mi olupovala takto koža a odpadávalo to.

tasticka59
14. aug 2019

My to mame tiez. Natierame par dni duofilmom a nieco sa s tym veru deje, no treba na to isto cas. A vravite ze tie korienky treba vytahat von?

korunka1
14. aug 2019

@tasticka59 áno, mne sa to osvedčilo. Ak bola koža okolo nich dostatočne "vyžratá", tak sa dali normálne chytiť do pinzety, alebo jemne ihlou podobrať a vytiahnúť. Treba dobré oko a pevnú ruku a necukať sa 😉😀 Niektoré sú ako chlpy v strnisku pevné

barbellka
14. aug 2019

@zuzu100 ja som mala taketo po celom chodidle, dala som si salycilovu masticku, natrierala kazdy den a po cca 1 az 2 mesiacoch to zmizlo postupne po 2 rokoch trapenia

marfikchov
14. aug 2019

Ja som sa bradavic na ruke zbavila namocenym citronom v octe. Najlepšie na noc, priložiť a obviazat.

javorinska
14. aug 2019

@zuzu100 ja som raz take mala na palci na ruke, tiez taketo hniezdo velke, nikdy som nesla k dr, uplne mega nasilu som si to vytrhala, vydezinfikovala, narastlo mi to asi este dva x, potom som to zase rozmacala a trhala, konecne sa mi to podarilo odtrhnut tak ze to aj bolelo, a mala som v prste normalne dieru :D haha, ale uz je to asi 10 rokov a nevratili sa!

renat04
14. aug 2019

Muz to mal kedysi tiez na rukach, take vacsie skarede, my sme vtedy kupili v lekarni tu sadu na domace mrazenie dusikom, potom sa mu tam dokonca take pluzgiere spravili, potom to vyschlo a odpadlo. Ale objavovali sa mu potom este dlho

0hena0
14. aug 2019

@zuzu100 ano, ma to byt takeco ja viem. Vylieza von koren

zuzu100
autor
14. aug 2019

Ďakujeeem!

viera
17. aug 2019

@marfikchov Presne tak aj synovi som to robila a tiez mu zmizli a nevratili sa...Lacny a ucinny recept👍

veronikadamianko
17. aug 2019

@zuzu100 sj ja som pouzivala duofilm nedam nan dopustit uzasny! Jediny co ma zbavil bradavic ja dom di davala iba presne na tu bradavicu a potom do toho rypkala a povytahovala tie cierne bodky(korienky) a raz a navzdy ma zbavil vsetkych bradavic ,klop klop!

monika5481
18. aug 2019

My sme dostali od kamaratky lekarky domaci recept- citron s korou narezat na male kocky, zaliat octom nechat to aspon den dva v nejakej uzatvorenej nadobe a potom si to prilozit na bradavicu a prelepit niecim aby to drzalo, bradavice ma trapili asi 2-3 roky, presla som si všelijakými vysetreniami atd po tomto mi po pár dnoch zmizli....

0hena0
18. aug 2019

@monika5481 ano, vsetko zasadite je super na tie neduhy. Kurie oka, bradavice, plesne.

2petruska8
5. aug 2020

@monika5481 ahoj,a aky pomer citron a voda? ja sa uz strašne dlho trapim s bradavicami na nohach a uz neviem co nato dat :/

monika5481
5. aug 2020

@2petruska8 ja som si narezala spomínaný citrón s kôrou na malé kocky dala som to do malého skla napr. Od horčice a zaliala octom, aby bol ponorený, verím, že vám to pomôže, ja som mala asi 6bradavic na nohách aj prstoch na ruke, zmizlo to hneď a to som chodila pár rokov na dusík, vypaľovanie atď a nič.... Verím, že aj vám to pomôže, prajem pekný deň

mouse14
5. aug 2020

Skúste si to vymacat v moči, alebo obcikat v sprche..hnusne ale mne pomohlo🙄😊😅

2petruska8
7. aug 2020

@monika5481 takze to treba zatiaľ octom? nie vodou? a jablcny ocot ci klasicky? dakujem

monika5481
10. aug 2020

@2petruska8 žiadna voda,ocot, ja som to zaliala obyčajným octom a pomohlo ale myslím, že jablčný by tiež určite pomohol