Čo pomôže na takýto štípanec?

uppss
29. júl 2023

Chcela by som vás poprosiť o radu dcérku niečo ustíplo a má to opuchnuté a svrbí ju to neviem čo ju mohlo ustipnút

kacena4
29. júl 2023

a chces vediet co ju ustiplo alebo ako to osetrit? naco ti bude vediet co to bolo? asi komar. treba dat fenistil gel a prezit par dni kym bude lepsie. kazdy sme boli stipnuty a prezili sme aj svrbenie

bucko555
29. júl 2023

Moja ma takéto štípance od komárov jej to totálne napuchne natriem alpa gélom a je pokoj

zuzkaa1991
29. júl 2023

@uppss bud fenistil gel.ak nezabera super vec Višňovskeho.mast .....ja kazdy rok skoncim na antibiotikach ak to kazdy den rastie ist k lekarke...zalezi ake stare dieta.popripade fenistil kvapky alebo sirip na alergiu 😇.....len mastit s tymi dvoma poprípade davaju cibuľu alebo ocot ak sa nemylim.pred mesiacom daco stiplo.dcerku do hlavy ze ma pozulu povedala 🙈nechcela som verit ale fakt mala tak hned som.dala jej Višňovskeho na noc ;) na druhy den mensiu mala

bylinka25
30. júl 2023

Mám krém Psilo-balsam, veľmi dobrý , účinkuje hneď.

kr058
1. aug 2023

Dobrý deň, Fenistil gél, ak by nezaberal a stále svrbelo môžete v lekárni kúpiť Hydrocortison masť (s kortikoidmi). Ak by to trvalo takto niekoľko dní bez zlepšenia, treba ísť na kožné, napíšu potom silnejšiu masť, môže to byť infikované.