Dcérka má už tretí týždeň nádchu. Čo jej pomôže?

nikusssik
22. jún 2015

Prosim vas co jej mozem dat? Zacali sme nasivinom,potom pamycon lebo sopliky hustli,ten nam vydrzal necelych 5 dni a potom uz len morska voda. Sopliky ma priehladne,riedke,kycha. Uz neviem ako jej pomoct, tento stav je rano. Cez den je uz ok, spinka dobre. Dakujem.

saskia24
22. jún 2015

kým má priehľadné soplíky tak je to ok. Stačí morská voda alebo niečo podobné. A my ked sme mali soplíky tak nám najviac pomohlo odsávanie. A vkuse odsávanie. To nám poradila lekárka a to aj zabralo.

mbrazd
22. jún 2015

alergia? momentálne je obdobie pre alergikov veľmi náročné, takže možno skúsiť z lekárne spreje a kvapky pomáhajúce pri alergii

ivuska027
22. jún 2015

skús Sinupret kvapky 🙂 my na tom fičíme celá rodina, a vždy nás to z nádchy vyhrabe 😉

monika2712
22. jún 2015

mne takto soplil maly cely maj, vkuse.. zabral aerius sirup, po 3 dnoch bolo po soploch.. bohuzial po 2 tyzdnoch ich ma znova.. neviem ci prechladol alebo aerius prestal ucinkovat.

denda83
22. jún 2015

Mne Sari mala tiez dlho sople tiez vodove a nakoniec mala streptokoka v nose....dostali sme kvapky a soplik bol prec.

nunusimi
22. jún 2015

moj syn tak mal a bola z toho alergia.

stanulienkat
22. jún 2015

U lekarky si nebola? Skus Fenistil kvapky,to stiahne opuchnutu sliznicu nosa.

hameeda
22. jún 2015

podľa mna je to alergia, sama som ťažká alergička a presne takéto stavy sú prejavom alergie a teraz je čas alergénov, ja už mesiac mám problém vyjsť z domu, na to ti nepomôžu klasické kvapky alebo morská soľ na to treba lieky pre alergikov, napríklad livostin sprej do nosa je dobrý

kankam
22. jún 2015

3 týždne trvajúca nádcha je jednoznačne alergická. Treba sa objednať k imuno-alergologovi.Ako písali vyššie, tento rok je výskyt alergénov oveľa silnejší, dokonca aj pele z igličňanov (tak 1*za 7 rokov, zvýšený vyskyt). Mám doma alergičku, viem o čom hovorím ... ☹

janifer
22. jún 2015

To bude alergia, chodte k obvodacke predpise aspon Fenistil. Nasmu moc nechutil, resp.aj brusko asi z neho boli. Skuste pobyt na horach alebo prechadzky cim skor rano kym je vlhky vzduch, aj rezim pri vetrani zmenit. Vetrat narazovo ked je vlhko vonku. My pouzivame do nosa Libenar na vyplachy a sprej Mar. Niekto kvape aj materske mlieko

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz