Moja 6-týždňová dcérka prestala dýchať pri kolike

ema229
2. okt 2022

Ahojte. Moja malá 6tyž. má určite koliky aj reflux. Dnes večer sa extrémne rozrevala až mi prestala dýchať. Tak sme si prebrali sny sa nadýchla ráno idem k pediatrovi neviem či reálne nám nejako pomôže keďže chápem že z koliky jedine ak vyrastie či sa mýlim? Mali ste to takto niektorá že by sa dieťa nenadýchlo? Alebo vám pediater vedel nejako pomôcť? Podotýkam že keď sme vymenili mlieko ma AR tak 3 týždne bola kľudná a teraz to zase začína ale ten krik plač rev je ešte horší….

doominicka
2. okt 2022

@ema229 Ahoj je to normálne že sa dieťa zajakne plačom ,len musíš byť kľudná a reagovať hneď.
Mám dve dcéry prešli sme si tým ,aj refluxom,kolikov atď ,viem si predstaviť čo prežívaš.
Len hlavne kľud všetko to prejde 🍀😊
A neviem či pediatrička s tým pomôže ,asi nie podľa mňa .

anavixy
2. okt 2022

Vygooglite si respiračný afekt, aby ste vedeli co robit a nerobit 🙂 na koliky je mnozstvo produktov a navodov, no realne najviac pomoze cas, u nas to bol len cas… k pediatricke ale zajdite a aj to mlieko skonzultujte, drzim palce 🍀

babydesire
2. okt 2022

@ema229 ahoj, syn mal tiez koliky aj reflux..dcera nie.no pri oboch sme bezne zazivali iny bezny "jav" u batoliat...u nasich to zacalo okolo 1roka a skoncilo asi v 3rokoch..pri nervaceni sa dieta nenadychne, az zmodra, odpadne, kedze telo nedostava kyslik...odporuca sa bud frknut trosku vlaznej vodu do tvare dietata, fuknut mu do tvare (treba opakovat pokym sa nespamata), oslovovat ho a vyzyvat nech sa nadychne... zozaciatku to riadne vystrasi, potom uz len stresuje ale ked ti to spravi 100x behom 2rokov tak si uz aj nahnevana...treba davat pozor aby sa neudrelo ,aby sa nadychlo..vyzera to desivo, ked ti dieta zmodra a sklbe sa na zemi (lebo telo akutne potrebuje kyslik, preto tie zasklby)...