Koliky a umelé mlieko

lucka27375
2. mar 2023

Ahojte, moje dcérka má 5 týždňov.. posledné dni plače pri papaní mlieka hlavn3 na večer a dnes aj ránk ..a ťažko ju upokojiť, zohýba nožičky je nepokojná a aj po papaní ..ako rozoznať či to má koliky alebo či jej nesedí UM ? Dávam jej Sunar asi 2-3 týždne

bajka16
2. mar 2023

Najprv s ňou choď k pediatričke a potom by som skúsila zmeniť mlieko.

bajka16
2. mar 2023

Čo ti môžem odporučiť tak Sunar AR Comfort je také ľahučké. Pri kolikach sme prešli na neho.

athena27
2. mar 2023

Ahoj, moja dcérka tiež dosť plakávala, bolievalo ju bruško, skúsili sme rôzne kvapky, ktoré nám pediater odporučil. Už sme si mysleli, že je to mliekom. Nakoniec pomohli čisto prírodné Babycalm - je to hotový zázrak. 10 kvapiek pred mliečkom alebo aj keď bolí bruško medzi kŕmeniami je to rýchla úľava. U nás zabralo len to a trpezlivosť keď mala dva a pol mesiaca bolesti prestali 🙂

lucka27375
autor
2. mar 2023

@athena27 takže mliečko ste nemenili ? Ja mam probiofix

lucka27375
autor
2. mar 2023

@bajka16 akurát zajtra idem pediatričke ale rada by som toto mliečko nechala lebo mam ešte ďalšiu krabicu ale keby ozaj toto jej robí zle tak to vymením.. len neviem no

athena27
2. mar 2023

@lucka27375 áno zmenili sme na antikolikové, ale nič to nezmenilo tak sme sa vrátili naspäť k pôvodnému mliečku, pomohli až tie kvapky vtedy prišla úľava aj pre ňu aj pre nás 🙂 Probiofix máme aj my ale to sú probiotiká to až tak na bolesť nezaberie.

lorin29
6. mar 2023

@lucka27375 to budu koliky naša to mala do 5 mesiaca... Ľutujem ze sa menilo mlieko keby viem ostanem pri hipp combiotic už od začiatku

katulka94
6. mar 2023

U nás žiadne kvapky nepomohli a to sme skúšali naozaj všetko. Pomohla až zmena mlieka. Na začiatku sme mali Kendamill, potom Bebu na odporúčanie pediatra a nakoniec som kúpila Sunar ÁR a to pomohlo koliky prestali.

essenceee
24. mar 2023

bio mliečko si neskušala dávat. Ono sa takto tažko radi, lebo každé dieta na to reaguje inak . Drž sa!

lucka27375
autor
30. mar 2023

@essenceee neskúšala, začali sme dávať coliprev a chvalabohu lepšie 🙏 ďakujem krasne