Poraďte niečo účinné na zlatého stafylokoka

martina0303
3. jan 2020

Čaute moj syn bude mať 2 roky ma v nose zlatého o stafylokoka trapime sa už pol roka nezaberaju antibiotika ani koloidne striebro ani červený olejček poraďte prosím m niečo fakt účinné 🙏

pininka1
3. jan 2020

@martina0303 naša si to doniesla z pôrodnice..pomohli nám až na koznom, špeciálne vyrobenou mastickou. Mala po celom tele také.zlte vyrážky. Najlepšie je vyhľadať lekára ktorý sa na to specializuje. Aj keď ja som už dávno počula že zlatý stafylokok sa nedá nikdy úplne vyliečiť

martina0303
autor
3. jan 2020

@pininka1 on ho ma v nošteku krčná nam dáva stále pamykon kvapky ktore mu vobec nezaberaju 😢

pininka1
3. jan 2020

@martina0303 pamykon je nič na to. Skús pohľadať či v mieste vášho bydliska nieje nejaký lekár čo sa na to specializuje. Možno v téme lekári na mk.

malinovka333
3. jan 2020

@martina0303 manuka med

mmoonna
3. jan 2020

@martina0303 tiež si myslím, že pamycon nie je na to vhodný. Nám na krčnom dala kvapky do nosa Tobradex. Pomohli jej, asi rok sme mali pokoj. Ale teraz to mala znova, tak znova Tobradex.

katty2012
3. jan 2020

@martina0303 treba podporit imunitu aj zvnutra. My sme liecili tinkturami z medvedieho cesnaku a bylinami specialne na to pripravenymi, a kupenymi v obchodiku na Grosslingovej v Ba. neviem ci tam ten obchod este je. No to bola liecba dospeleho. Problem je, ze 2-rocny nemoze tinkturu kvoli alkoholu, ale mozno existuje aj ina verzia. zevraj staci nechat tie kvapky odstat na vzduchu a alkohol z nich po chvili vyprcha. skus overit. tinkturu sme objednavali u pani co ju sama vyraba. k tomu plus rozne vitaminy. za tri mesiace zmizol. predtym pol roka liecili atb a nic nezabralo.

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luusyyyyyyy
10. jan 2020

@malinovka333 môžem sa spýtať na ten med to papate?

malinovka333
10. jan 2020

@luusyyyyyyy ano 1-2 lyzicky denne

telly4
28. máj 2024

@malinovka333 dobry den prosim pomohol vam ten med?