Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

lara12345
23. okt 2015

Ahojte. Mam v nose zlateho stafilokoka uz 7 rokov. Neviem sa ho zbavit. Koloidne striebro pomoze na 3 tyzdne a je spat. ATB pomoze len na tyzden. Brala som aj Stafal, vakciinu na stafilokoka, tiez pomahal chvilu, akonahle prisli stresy, bol spat. Brala som aj injekcie na imunity, ale nechcem do seba stale tlacit chemiu. Co pomohlo vam? Pocula som o nejakom mede, neviete mi prosim poradit? Dakujem.

siska53
23. okt 2015

@lara12345 mne dr.povedala,ze kto ho raz dostane,uz sa ho uplnr nezbavi. Riesi sa az vtedy,ked opat zacne robit problemy. Takze tiez netusim,ako sa ho zbavit. Dost oslabuje imunitu. Ja som ho mala prvykrat v 18tke a mesiac so mnou cvicil a nasledne na niekolko rokov oslabil imunitu. Aby som bola spravodliva,aj so zubom,ktory sa mi nevedel presrat cez dasno.

Ak niekto vie,ako na neho,budem.tiez rada,lebo pred 2rokmi sa ipat premnozil a odvtedy mam tiez imunitu v r...a to som.uz bola preliecena i dakym.prostriedkom na zvysenie imunity (ribomunil alebo to druhe)...

nutrimas
23. okt 2015

@lara12345 Vyborne antibakterialne a antibioticke ucinky, hlavne v suvislosti so zlatym stafylokokom ma kapucinka. Je znama pod nazvom "mocovy penicilin", vdaka svojim unikatnym ucinkom. Je potrebne dodrziavat davkovanie kazdych 8hodin ako ostatne atb a uzivat aj po odzneni priznakov. Odporucame: https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

lara12345
autor
23. okt 2015

@nutrimas, ahoj, brala som kapucinku, lebo som mala zapal mechura, ano na mocove cesty ju maximalne doporucjem, vyhla som sa ATB. Nikde som necitala, ze by bola na zlateho stafilokoka. Mas aj osobnu skusenost?

sardinka335
23. okt 2015

Moja dcera mala ZS v oku...viečko sa jej šupalo a natieralo sa to kortikoidnymi masťami plus kvapky Tobrex - no chemia sa tu mnohým nepači....ale od vtedy mame pokoj. Už je to 2 roky a ani neviem ze to kedy mala.

lara12345
autor
23. okt 2015

Baby uz som to nasla Mamuka med http://www.vitaline.sk/eshop/action/productdeta...
musim to skusit, mne ozaj nic ine nepomaha, ani chemia, nic

mata1278
7. máj 2024

@lara12345
Dobrý deň chcem sa opýtať akú kapucínku ste užívala ?