Skoro ročnému chlapcovi nejde stiahnuť predkožka

mishadudy
5. jún 2017

Dobry den. Prosim Vas, poradte mi. Maly Sebko uz ma skoro rok a este stale sa mu neda stiahnut predkozka. Jeho obvodna tvrdila, ze vraj sa to do roka upravi samo a ak nie, tak nas posle na urologiu. Dost sa toho obavame lebo aj so starsim sme tam boli ked mal 2 a pol roka. Lenze on mal iny problem. Jemu sa dala predkozka stiahnut pekne uz od malicka az potom ked mal 2 a pol roka, tak ako keby sa mu na jednej strane prilepilo a nedalo sa to stiahnut a ked sme prisli ku urologovi, ani nam nic nepovedal, nepytal sa a stiahol mu nasilu. Maly ma z toho traumu do teraz a to uz ma 4 roky. Neviem si predstavit, co budu robit mladsiemu, ked jemu sa neda stiahnut vobec.

gin124
18. jún 2017

Paní doktorko, já ten váš předchozí příspěvek přeložím do němčiny a dám ho na fórum mužů postižených obřízkou. Jsem zvědav, jak budou na to reagovat muži, kteří mají kvůli doktorům jako jste vy, poničený život.

gin124
18. jún 2017

@olinka11 *Bagatelizujete problémy a nerozumiete problematike. Fimoza je fyziologická do určitého veku a za určitých podmienok. *

* Fimoza sa v žiadnom pripade nediagnostikuje na základe veku.*

Paní doktorko. V jedno příspěvku si odporujete sama sobě.

julka21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gin124
18. jún 2017

Je to sice pro paní doktorku:

Při hypospadii nemá předkožka běžně normální tvar a hodně často se pak využívá jako nejvhodnější materiál pro tu operaci. Paní doktorka to jistě upřesní, já to znám jen zběžně.

olinka11
18. jún 2017

@gin124 Neopovažujte sa súdiť, aká som ja lekárka. Čo si to dovoľujete, vy čudné infpdividuum?! Už Vas mam plne zuby. Vyberiete dve vety z rôznych častí môjho príspevku a vraj, si odporujem. Viete, čo je to kontext?! Dajte mi láskavo pokoj.

olinka11
18. jún 2017

@julka21 Rada Vam vysvetlím dôvod. Aby som Vam presne vysvetlila, pošlite mi do správy, o aký typ hypospadie sa jednalo.

gin124
18. jún 2017

@olinka11 Žel, takto pomýlených lékařů, kteří pak dělají zbytečné zmrzačující zákroky jsou mraky. I tu v Německu. Někteří ještě ke všemu mají vymytý mozek cirkumfetišistickými bludy, což naštěstí není váš případ. Vy pouze nerespektujete zákonitosti přírody.

Nejenže si odporujete, ale podsunula jste mi něco, co jsem vůbec nenapsal. Což je škoda, protože já s vámi ze značné části a v mnoha věcech souhlasím. Už jsem přece napsal, že jsem v tomto umírněný a ne tak rigidní, jako mnozí kolegové od nás. Já jsem pouze ostře proti řešení obřízkou, pokud to není nezbytně nutné. Žel na 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných. Proti jiným zákrokům v brzkém věku principiálně nejsem.

Ono toto je značně kontroversní téma. Účastník Michael na jednom německém fóru napsal pěknou nadsázku: "POTÍŽ JE V TOM, ŽE NA TOTO MAJÍ TŘI RŮZNÍ ODBORNÍCI ČTYŘI NAPROSTO ROZDÍLNÉ NÁZORY." To už tu některé účastnice, například zakladatelka tohoto vlákna zpozorovali.

gin124
29. jún 2017

@tslobik Chtěl jsem vám tu něco napsat, jenže pak se rozhovor stočil jiným směrem, tak jsem se trozhodl, že vám napíšu do zprávy, jenže z toho sešlo. Mezitím se něco událo, takže vám tu okopíruju něco na povzbuzení z jednoho českého obdobného webu, okopíruju tu pouze první a poslední příspěvek od paní Zuzky, jak to dobře dopadlo s jejím tříletým synem. Okopíruju její první a poslední příspěvek

první:

Poraďte prosím něco na zúženou předkožku.
Dobrý den,

poradíte prosím něco, co zaručeně pomůže. Už to řešíme tak cca od dvou let. Dostali jsme triamcinolon a postupně to celkem šlo, až to už opravdu drželo jen na kousku, ale postupem času se to zase začalo zhoršovat(přiz­návám, že možná i polevením intenzity a hlídání přetahování). Mysleli jsme, že když už to jednou jde, tak to nemusíme hlídat denně (malý občas usnul bez koupání). Nic méně jsme zase začaly mazat a pět se povedlo upravit, jenže tentokrát, začala kůžička předkožky občas praskat až to nakonec malého začalo i svědět, měl to celé červené, tak jsme tu mastičku vysadili a mazali jen kalciovkou pro zklidnění, přetáhnout to sice šlo, ale pod žaludem se to jakoby po přetažení zaškrcovalo. Jelikož nás čekala operace varlátka, tak už jsme to nechali tak, že se potom domluvíme, co a jak. Operaci, jsme ale museli dvakrát odložit kvůli nemoci. Nakonec jsme na ni byli až teď a doktor mi rovnou řekla, že to vidí na celkovou obřízku a jestli chci, že mu to udělá při jednom. To mě celkem vyděsilo, protože jsme něco k obřízce načetla a moc se mi to teda nelíbí. Tak jsme nakonec řekla, že teda ať udělají jen to varlátko, a že to ještě zkusíme s tou mastí. Doktor se moc netvářil, ale respektoval to. Doufám, že jsem neudělala chybu a stejně později budeme muset na tu obřízku jít a tedy i další narkóza :nevim: No a teď k věci :mrgreen: Jak tedy, co nejúčinněji, nejšetrněji zatočit s tou fimózou :cert:???

poslední:

Tak jen pro ostatní, aby věděli. Syn je po operaci varlátka, má ještě jizvy, tak že jsem si říkala, že začneme důsledně koupat ve vaně a přetahovat až po zahojení. Ale nechtěla jsem to nechat jen tak, tak jsme ráno a večer prostě trénovali přetahování jen tak, dělal si to syn sám, jen jak to šlo a já jsem mu to potom mázla Dermazulenem. A ejhle od prvního příspěvku je to ani ne měsíc a máme přetaženo :dance: žádné hormonální masti ani máčení ve vodě jen důsledné cvičení. Tak že to nevzdávejte a cvičte :mavam:

Možná by bylo dobré si přečíst celé to vlákno.

http://www.emimino.cz/diskuse/poradte-prosim-ne...

zuzkapatrick
4. júl 2019

@pininka o akú masticku išlo ?

kiki234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz