Vitamíny na posilnenie imunity?

emfi
3. okt 2011

Ahojte, chcela by som poradiť nejaké naozaj fungujúce vitamíny na posilnenie imunity pre 4-ročné dieťa.
Teraz zrovna už vyše mesiaca soplíkujeme a máme kašel, občas zvracia zo soplíkov. V septembri dcérka nastúpila do školky , ale takéto problémy mávame vždy , keď je prechladnutá, že sa toho nevieme zbaviť a vlečie sa to hrozne dlho. Doktorka síce povie, že je to normálne, ale mne sa to zdá už dlho.
Veľmi pekne ďakujem za rady...

nutrimas
3. okt 2014

Rakytnik, echinacea, zazvor, hliva ustricova, betaglukan + pohyb, pestra strava.

lijenka
3. okt 2014

mi sme teiž mávali stále soplíky a kašel, dávala som aj imunoglukan a mnoho iných vecí, no na "školkarske bacili "nám nič nezaberalo.Raz mi kamoška poradila aby som skusila Suslerove bunkové mineráli a uplne super nám to zabralo.Je to homeopatikum.Od vtedy máme pokoj a vírusy sa nám vyhýbajú.Ak by ťa to zaujímalo pozri www.biomineral.sk.Mi konkrétne používame KALI MUR a FERR PHOS.na ich webe sa o tom dozvieš viac ale odporúčam z vlastnej skúsenosti

waelka
3. okt 2014

Vyhybat sa lekarnam a drahym produktom, preplachy nosovou kanvickou roztokom morskej soli kazdy den, pitie vincentky al. bilinska kyselka, vit. C, co najmenej chemie!

maca283
4. okt 2014

Moja rodina pouziva echinacinu z justu a teraz je tam dokonca super akcia tri vyrobky Na imunitu na kasel a na zelezo 🙂

madafi
5. okt 2014

my využívame toto 100%spokojnosť
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/podpora-imu...

tamaram283
19. okt 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

ja davam detom probitoka actibax.. su v 2 formach.. kvapky pre babatka. a tabletky pre vacsie deti.. vyskusala som uz viac pripravkov.. ale tymto som uz verna nejaky ten piatok a som naozaj spokojna 🙂

lenulienkaa
27. jan 2015

ja svojej malej robim presne to: nemam hysak ked da daco do ust, sme vonku, stale "lieta" nakolko ma veela energie a nic odkedy chodi do skolky kazdy mesiac je chora: horucky kasel bolest hlavy .... preto by som aj ja chcela daake vitaminy poradit. mala ma 3 roky. dakujem

denda1301
28. jan 2015

Ja davam imunoglukan a su to vyhodene peniaze v minulosti som dala echinaceu a je fakt lepsia.Jasne ze co sa tu pise obocie pohyb a dalsie veci,ale aj tak ked to propagujem nic nezabera.Oktober chora december chora a teraz v january nastup do skolky a zas chora.Zial asi si musime tym preist kym si jej telo nevybuduje imunitu a neprejde vsetkymi chorobamy zo skolky.Prajem vsetkym mam a hlavne deyom hlavne ZDRAVICKO♥

sis789
31. jan 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

ahoj, my používame "lietajúce" od Humamedixu - su super a nemusíš ich prehltať, kedže su v spreji. tu je link: http://lietajucevitaminy.sk/#produkty ...ale ozaj možem odporučiť...mojmu malemu chutia a pomahaju 🙂

alenka008
25. jún 2015

ja pouzivam lieky na prirodnej baze od Webber Naturals. Pozri napr tu http://www.evitaminy.sk/?partner=062363507E , v zalozke Posilnenie imunity je pekny prehlad roznych pripravkov

zuzkanik
20. aug 2015

Mám problém s 6-ročnou dcérou. Kým je vonku fajn, drží sa, ale stačí zmena počasia, trochu chladu, dážď a hneď má sople. V škôlke chytí všetko, čo ostatné deti prinesú a tak je viac doma ako v kolektíve. Som za príjem vitamínov v prirodzenej podobe. Problém však je, že moje dieťa nedá do úst kúsok ovocia, ani zeleniny. Vytáčajú ma lekári, ktorí nám vždy radia všelijaké lieky na podporu imunity. Áno, aj Imunoglukan užívala, ale zmenu pocítila akurát tak moja peňaženka. Neverím už žiadnym homeopatikám, liekom na podporu imunity. Podľa mňa sú to vyhodené peniaze. Najlepšie sa mi u nej osvedčilo lacné C-čko, ktoré jej nasadím na začiatku nádchy vo väčšom množstve a potom ešte dovyberá celú škatuľku. Rovnako už odmietam vyhadzovať peniaze za spreje s morskou vodou, za probiotiká a podobné kraviny.

ninanina4
18. sep 2015

ja som v lete kúpila Arkobiotics vitaminy na podporu imunity a zdá sa, že zabrali náš drobec nie je chorý celé leto 🙂

cajova_lienka
18. sep 2015

My používame od FOrever living vitaminky KIds - som porovnavala Jamiesony, martankov a tieto a vysli mi tieto najrozumnejsie - jednak prirodne zlozenie, vysovky podiel vitaminov ( pekne doplni dennu davku aj bez potreby 8 tabliet denne) fantasticka hroznova chut a 120ks balenie za super cenu 🙂 (viac info do IP) 😀

lenkapast
29. nov 2015

ja podporujem imunitu zakaždým pred zimou pomocou Hlívy s echinaceou a rakytníkom Imunit, perfektné spojenie troch účinných látok 🙂

unique26
30. nov 2015

my fičíme na VIVI ŠŤAVE od JUST a klop klop, zabralo a to sme minulý rok, keď syn nastúpil do škôlky boli v kuse sopľaví, kašlaví, katastrooooofa, ale už je pokoj, nedám dopustiť
ak zaujalo, máme tu aj skupinku o JUST - kopec pozitívnych skúseností mamičiek
ste srdečne vítané
https://www.modrykonik.sk/group/7197/

norahb
8. dec 2015

Určite colostrum. V tekutom stave najlepšie. Ja som bola často chorá a odkedy užívam colostrum od LR tak rok a pol som nebola chorá, musím pôoklopať. Fakt je to super vec. 🙂

mirii22
8. dec 2015

Za mňa bylinka Tulsi http://ajurshop.sk/produkt/tulsi-kapsuly/ 🙂 Ale je toho veľa, nedá sa odporúčať iba jedna vec 🙂

marikalysik
31. okt 2016
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

u nas doma teraz fici pre deti imunit hliva jack hlivak s rakytnikom; na podporu imunity hlavne pred zimou

norikaro
4. nov 2016

chcela by som sa spytat ci mate skusenosti s uzivanim imunoglukanu? Dost sa bojim tohto obdobia lebo byvam vzdy prechladnuta a chora a chcela by som sa tomu vyvarovat. Mozu sa tieto tablety pouzivat aj ked este dojcim??

tajomna21
4. nov 2016

@norikaro imunoglukan som davala synovi, podla mna ziaden efekt, na sebe to vyskusane nemam ... odporucam colostrum, ja mam skusenosti s LR, su 3 formy (tekute, perlickove, tabletove) a to je urcite vhodne aj pre tehotne a dojciace zeny

aniko92
4. nov 2016

Ja dávam malému imunoglukan a 100% spokojnosť...

biokozmetika
4. nov 2016

imunoglukán alebo hliváček, v zime pravidelne dávame probiotiká a c-čko a samozrejme kooooopec zeleniny a ovocia 😉

qwen
15. nov 2016

U nás proste topka prírodný 98% čistý betaglukan z podhubia Hlivy ustricovej.
http://www.smile.ramissio.com/ramissio-immunity...
Od marca sme nebolí chorí.

tancik
16. nov 2016

u nas je najlepsim Vitaaktiv obsahuje 10 mineralov a 9 druhov ovocia

lealackova
16. dec 2017

@reppka10
Prosím vieš ešte poradiť??

reppka10
1. jan 2018

@lealackova snad ano, napis mi IP

dada7701
29. aug 2019

@winona24 aká forma imunoglukan u prosím ? Sirup či tablety....chcela by som pre 6,5 r. dieta

zzmiao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zzmiao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz