Zarastená ušná dierka

horseclipseduck
8. aug 2021

Ahojte, potrebujem pomoc. Dala som si prepichnúť novú dierku do ucha. Teta, čo mi to prepichovala v zlatníctve mi povedala, že o 3 týždne si to môžem skúsiť dať dole nastreľovaciu náušnicu a vymeniť za druhú. Ja som to urobila až o 4 týždne. Ale nemala som to robiť, lebo naspäť nemôžem dať náušnicu. Mám to červené, tečie mi krv z toho a keď idem náušnicou tam, tak akoby sa zastavila na odpor, akoby mi to za tých pár minút zarástlo. Keď skúsim aj tak tam dať náušnicu, tak ma to hrozne bolí. Je možné, že mi dierka tak rýchlo zarástla? Čo mám robiť? Nechcem, aby mi to zarástlo! Mám ísť za tou tetou či? Ďakujem veľmi pekne za vaše rady.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucianne
8. aug 2021

@horseclipseduck ahoj určite ti to za pár minút nezarastlo. Len asi nevieš trafiť dobre dierku treba občas trosku do boku ako bol smer prepichu ja mam 4 dierky na uchu kt už nepoužívam a po rokoch ich nemám zarastené. Alebo si to natiahne smerom dole nech sa ucho stensi možno ti to pôjde. A nemala si to zapálené keď ti s toho tečie krv? Cistila si si to?

fazulkova
8. aug 2021

poriadne vydezinfikovat, natriet mastnym kremom z oboch stran, napr. infadolan a skusit nausku z druhej strany.