Ako si predstavujete budúcnosť vášho dieťatka?

miriam_nutrilon
Moderátor
29. mar 2016

Mamičky predstavujete si budúcnosť Vášho dieťatka? Čím asi bude?

bubinko1506
29. mar 2016

@lauricka krasne si to napisala. zivot v mieri a v zdravi je najdolezitejsi, vsetko ostatne je vedlajsie

diablikovci
29. mar 2016

Tak nech su zdrave, slusne. A mi tiez aby sme ich mohli dalej lubim a starat sa nich. A buducnost ani nemyslim, ked vidim co sa tu deje Pariz, Brusell, a migranti.

siska53
29. mar 2016

@miriam_nutrilon ja si nic predstavovat nechcem. Stacilo by mi,kebyze su spokojni a stastni so svojim zivotom oni. Jedine comu by som sa potesila,je,kebyze nas obdaria vnucatami.

Oni uz svoju predstavu maju - maly chce vyrabat stary nabytok. A mala chce mat macky a psov a asi 5deti (vzdy mi povie aj konkretne mena). A maly hovori o dvoch detoch. Tak uvidime,ako to bude,je to este daleka buducnost,kedze su obaja este len skolkari.
Zato viem,ze oni by uvitali este jedneho surodenca.🙂 no to uz tatino odmieta.

Tiez som mala o svojej buducnosti ine predstavy nez vyslo (chcela som byt zena horara a mat 3-5deti). Ale som rada,ze je to tak ako je a dolezite je,ze deticky mam. Tak dufam,ze to vyjde aj mojim detom.

felitsa
29. mar 2016

dufam ze ak vyrastie tak bude.... hlavne stastna a zdrava .... nech bude cim chce ak ju to bude naplnovat ...len aby bola stastna 🙂

mihula
29. mar 2016

@miriam_nutrilon svojmu dietatu okrem dobreho vzdelania nemozes nic viac dat.A potom ta buducnost je uz len na nom

kim_rossi_stuard
29. mar 2016

moje starsie deti v tom maju jasno 😀 😀 😀 dcerka 6.5r - tvrdi ze bude zubarka 😀 😀 😀 a syncek 4.5r ze bude kozny lekar 😀 😀 😀 tak uz len najmladsieho dame za lekarnika napriklad a budeme mat doma komplet lekarov 😀 😀 😀 😀 ale hlavne nech su stastni v praci, nech ich naplna a uzivi, aby mali dobry pocit 😵

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@mihula Suhlasim s vami, vzdelanie a vychova je zaklad a to, ktorou cestickou sa nase deti vyberu, je uz len na ich rozhodnuti a citeni...Prajem vam pekny den! 🙂

elusive
30. mar 2016

Dúfam, že bude zdravý a šťastný a nech už si vyberie hocijakú cestu povolania, či štúdia, budem tu vždy pre neho.

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@siska53 Dobry den mila siska53, Dakujem vam za vasu uprimnost, ze ste sa podelili o vasu skusenost. Ako citam,deticky uz v tom maju velmi jasno, cim chcu byt a po com tuzia. Verim, ze im to vyjde 🙂 . A ak aj nahodou nie a casom zmenia názor, tak hlavne, nech su v buducnosti stastne a spokojne, to je najdolezitejsie.
A možno aj ich tatino este casom zmeni názor a dockaju sa vytuzeneho surodenca, ved uvidíte… 🙂
Vasa predstava bola vynimocna. Napriek tomu, ze vam nevysla, mate doma urcite dve vynimocne deti, ktore vam robia radost a to je velke stastie. Prajem vam, nech sa vam dari!

aqwalin123
30. mar 2016

nad buducnostou svojich deti premyslam teraz casto
Starsi syn sa urcite postara o seba sam ma zdrave ruky nohy,hlavu verim ze dosiahne v zivote to co si zaumienu ,ze si zalozi rodinu a budem na neho pysna
ale teraz s diagnozou mladsieho casto premyslam o buducnosti co bude ked tu uz ja s manzelom nebudeme, kto sa o neho postara ci mu nebude nic chybat, ci bude stastny a preto vstepujem uz teraz starsiemu bratovi ze mi musi pomoct s mladsim syncekom a raz mu pomoct v zivote aby bol stastny, zdravi v ramci moznosti a aby sa navzajom mali radi , aby jeden druheho respektovali a hlavne aby sa obaja mladsi s pomocou raz zaradili do zivota ako vsetci -)

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@elusive Dobry den elusive, to ste krasne napisali 🙂 Prajeme aj my vasmu dietatku a rovnako aj vam najma zdravie a stastie!

marecek1
30. mar 2016

Určite všetky mamičky na svete chcú pre svoje detičky len to najlepšie - prajú im zdravie, šťastie, aby sa v budúcnosti venovali tomu, čo ich bude napĺňať... aby si našli partnera/partnerku, ktorí ich budú ľúbiť, vybudovali si spoločne šťastný domov... aby nemuseli pocítiť strach, biedu, utrpenie, nezažili vojnu - v dnešnej dobe je toto všetko možné - stačí si zapnúť TV, prečítať noviny, a nájdeme veľa hrôzy vo svete...

To isté si želám pre svoje deti aj ja.

silvusinka353
30. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@marecek1 Krasne si to napisala, presne to chce kazda jedna mamicka a ja aj dufam ze sa nase deturence budu mat dobre

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@aqwalin123 Dobry den aqwalin123, verim, ze sa Vam to podari, najma, ak ste zacali uz v utlom veku oboch deti. Drzim vam palce, hlavne nech sa vam vo vychove dari a nech si obe deti navzajom pomahaju a su vesele a stastne! 🙂

majba
31. mar 2016

no to neviem, ale dufam, ze v buducnosti bude dcerka robit to co ju bude bavit a naplnat. a bude stastna a zdrava. to by som bola aj ja spokojna. a teraz by z nej mohol byt kludne elektrikar, prieskumnik, bezec a aj cyklista. 🙂

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Keď budete mať nejaké otázky a budete sa chcieť poradiť, môžete mi napísať alebo zavolať na našu infolinku spoločnosti Nutricie (https://www.nutriklub.sk/poradna-odbornikov) Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť! A nezabudnite, naša súťaž trvá do nedele 3.4.!