Akú autosedačku máme kúpiť po vajíčku?

2231987
1. dec 2014

Ahojte mamicky možem kupit babetku autosedacku ktora je od 9 - 36kg hned po vajicku? Alebo radcej skorej autosedacku od 9 - 18kg? Dakujem

zahradka76
1. dec 2014

ja som spokojna so znackou Römer uz tri roky. Su velmi dobre konstruovane. Odporucam Ti zajst do obchodu a priamo dietatko do vyhliadnutej autosedacky posadit. My sme kupovali 2x v obchode predeti.sk, mali tam najlepsiu cenu.

enyaa
1. dec 2014

máme Römer king plus 9-18 kg a taktiž sme kupovali v predajni pre deti. V každej predajni nam radili, že je lepšie kúpiť autosedačku s menším rozpätím kilogramov, takže radím kúpiť 9-18 kg 🙂

ivetlo
2. dec 2014

Ahoj, mi sme pre prvého kupovali skupinu 9-36kg po vajíčku. Bol pevný, veľký, pekne sedel a v 10mes chodil, tak sa do tej sedačky aj hodil. Ale treba odhadnúť podľa dieťaťa. Či je už tak pevné. Pri druhom bábu sme kúpili staršiemu novú sedačku 18-36kg a dcérka podedila tú 9-36kg. A už ďalšiu sedačku ani kupovať nemusím, dajú sa spraviť aj len na podsedáky. Mi máme obe Cybex, jedna je Palas Fix a druhá je tiež Cybex Fix. Obe sú na iso fix systém.
Aj Romer sú kvalitné. Tie to dve značky výborne dopadajú na Crash testoch.
Dobre vyberte, nech sa bábu dobre sedká. 🙂

qtinka46
31. dec 2014

Ahoj ja som kupovala tiez po vajicku 9-18 kg a tiez v predajni pre deti , dokonca teraz pred sviatkami mali aj nejake zlavy na autosedacky, skus ist pozriet mozno ich este maju alebo na stranke www.predeti.sk 🙂

marietta33
11. jan 2015

ja som mala po vajicku pozicanu autosedacku Renolux 0 - 18 kg, ale prestala vyhovovat, lebo syn uz chcel sediet vzpriamene a dost sa z nej vyklanal a zapieral ruckami. Tak sme si vybrali Romer King II 9-18kg a velka spokojnost. Velky vyber a perfektne poradenstvo je v sieti Predeti.sk, treba ist osobne a najlepsie aj s babatkom, nech si samo vyskusa, kde sa mu paci. 🙂

tvojanjelik
14. jan 2015

Ahoj, pracujem v e-shope www.mojanjelik.sk autosedačku, ktorú môžem odporučiť je určite http://www.mojanjelik.sk/p/autosedacka-duo-fix-... nakoľko máme dobré odozvy od mamičiek je nadovšetko bezpečná a je vybavená polstrovaním, ktoré je nastavitelné podľa veku dieťatka. Má štyri nastavitelné polohy autosedačky, ktoré sú ideálne najmä pri dlhšom cestovaní.

ester79
23. jan 2015

Ahoj, nam predajca vysvetlil, ze sedacky 9-18 su vhodnejsie. Vychadzaju v testoch bezpecnejsie oproti tym vacsim, pretoze sa vedia lepsie prisposobit mensiemu telicku. Co sa tyka bezpecnosti, isofix vraj uz nezohrava taku dolezitu ulohu ako pri vajickach, ktore su v protismere, pretoze vacsie sedacky velmi dobre drzia aj ked su upevnene pasmi. Ale na druhu stranu, ak sedacku castejsie prenasas z auta do auta, je system isofix ovela jednoduchsi. A statisticky aj bezpecnejsi. Ja napriklad odporucam pozriet Chicco Xspace alebo Oasys. Ale aj tie Romerky su fajn.

grundia
23. jan 2015

My sme kupili Kiddy guardian profix 2.Je od 9-36kg.
V testoch obstala najlepsie a s tym pultikom sa mala stotoznila.
Urcite nam to za tie peniaze stalo aby sme mali aspon mensie obavy.

anjelik2509
23. jan 2015

My máme pre obe Kiddy...mladšia zdedila po staršej 9-36kg a staršej sme kúpili 15-36kg....že načo budeme aj mladšej kupovať pultíkovú, keď tá staršia už pultík nepotrebuje, tá má isofix a pásy..tak sme im to takto prestriedali...