Taliansko - Toskánsko

anksunamonka
24. feb 2012

ahojte kocky,
chcela by som vas poprosit o radu. Urcite mnoho z vás navštívilo Toskánsko.... 😎
s manzelom sa v lete chystame autom na dovolenku do talianska. Pred 2 rokmi sme boli v casti Rimini. Bolo pekne, ale tentokrat by som chcela "vymenit more" uvazujem o casti bud Liguria alebo Toskansko. Toscanu je moj sen vidiet tak preto tam, a nie je odtial daleko ani do florencie, pisy... taktiez by som velmi chcela navstivit aj mesto Voltera.
Mohli by ste mi poradit nejake konkretne miesto pri plazi, ci uz v toskansku alebo ligurii, miesto ktore je krasne, ma uzasnu plaz (nie preplnenu taku ze slnecnik na slnecniku) a k tomu nejaky dobry hotel? Nehladam najlacnejsi, ale ani zas najdrahsi, nejaky ten "middle" 😵

a este jedna otazka... ked si dam do google obrazky z toskanska, vyhodi mi plno takych, kde su polia alebo nejake vinice zlatistej farby, s tymi typickymi stromami, vysokymi a uzkymi v 😎 ktorom obdobi to ma vsetko taku zlatistu farbu... asi to bude okolo žatvy? kedy to asi bude, okolo akeho datumu?
DAKUJEM ZA KAZDU ODPOVED!
😉

wladka
29. jún 2016

@oli_ akeze to ubytko? Link neukazuje..poprosiiim o spravny...

@kristinacabakova chcela by som prist na 3dni.. co sa oplati vidiet.. aj more aj vylety do prirody..nie pamiatky a architektura ;) vdakaaaa

karrelia
26. júl 2016

ahojte prosim viete mi niekto poradit ubytovanie pri mori v toskansku , idealne pri nejakej mensej pieskovej plazi, nie preludnenej , ubytko by sme potrebovali od 15.9.2016 na 2 týždne. dakukujem.

divozienka26
22. jan 2017

@karrelia KDE STE NAKONIEC BOLI?

karrelia
22. jan 2017

boli sme nakoniec v Turecku 🙂

arasidka11
22. mar 2017

@santamonica prosim ta kontakt na to ubytko nemáš?

z80
18. júl 2017

Ahoj, viete mi niekto poradiť v Toskánsku, VADA nejakú reštauráciu, pizzeriu pre alergikov (na kravské mlieko)? A ešte sa chcem spýtať na zmrzlinu - sorbet (bezmliečny) alebo to v Toskánsku nenájdem?

arasidka11
20. júl 2017

@jonathana1 ako sa vam pačilo v San Remo?

jenny
23. feb 2018

@cickomicko Ahoj tiez sa tento rok chystame do Toskanska vedele by si poradit nejake ubytko - blizko peknej plaze , taky nejaky typicky toskanski. Chceli by sme si odtial robit vylety, cca 1tyzden. Dakujem

jenny
23. feb 2018

@carmella, poprosila by som kontakt na ubytko ak este mas, Najradsej blizsie ku plazi, ale aj v peknej prirode, nieco typicke Toskanske

karrelia
23. feb 2018

aj ja by som mohla poprosit kontakt tiez nieco Toskanske, blizko mensej plaze dakujem l

domculik
24. mar 2019

@cickomicko cauko zhanam ubytko v Toskansku velela by si mi pomoct? diky

lucinka37
21. máj 2019

Ahojte. Prosim vas chceli by sme ist do Toskonska zaciatkom leta. Autom 2 rodiny deti do 5 rokov... viete poradit pekny cisty kemp hned pri mory?

jakubjakovae
13. aug 2019

@cickomicko ja....dvaja dospely, dve deti...dik