Tri oriešky pre Popolušku

daniela2202
27. dec 2023

Páči sa vám nórska verzia?
S ľahkým podtónom rovnosti ?
LGBT pre deti ...😂👎👎👎
Neuveriteľné

klarissa25
27. dec 2023

Počkaj...kde tam je lgbt? To som asi nepostrehla. Ono to ani nie je Nórska verzia ale je to remake našej československej rozprávky Tri oriešky pre popolusku

0silvia0
27. dec 2023

@daniela2202 pozeram jednym ockom ale tiez som lgbt nepostrehla

veklipo
27. dec 2023

Áno, páči.

jana_eyre_2
27. dec 2023

@klarissa25 ja som to nevidela ani nejako neplánujem, lebo na to nie je čas, ale čo viem tak vraj ti kamaráti princa sú zrejme homosexuáli.. vravel mi to kolega, neviem ako je to zasadené do deja ani podrobnosti.. avšak chcem spomenúť, že v pôvodnom filme namna tak pôsobili tiež takže sa nečudujem ak v norskej verzii to vypichli..

Tak či tak, mňa napadá iná otázka, čo vravíte na pôvodnú verziu ako v podstate napadli Popolušku keď ju stretli prvý krát v lese a ona musela pod vyhrážkami troch mužov vyliezť na strom? Nad tým sa autorka pozastavis?

klarissa25
27. dec 2023

@jana_eyre_2 tam podľa mňa ide o scénu kde chce učiteľ naučiť princa tancovať a ti dvaja tam tancujú spolu tak zženštilo" ale tak to je aj v našej original rozprávke..

janai1
27. dec 2023

@daniela2202 rovnosť pohlaví je lbti pre deti či čo?
Bože niektorí musíte mať hrôzu z homosexuálov keď to všade vidíte furt

daniela2202
autor
27. dec 2023

Rozoberali i to na youtube, ako deťom predkladajú homošov... tí dvaja sluhovia princa sa tam oblizujú

klarissa25
27. dec 2023

@daniela2202 a kde prosím ta ? Ako ja to pozerám aj so synom a veru sme si to nevšimli

klarissa25
27. dec 2023

@daniela2202 videla si ty tu rozprávku? Lebo zjavne nie...žiadne bozkávanie u nás nie je...

zuzanockamt
27. dec 2023

@klarissa25 Ja si myslím,že tú rozprávku nevidela, niekde niečo prečítala a chcela tu urobiť haló 🤭

jana_eyre_2
27. dec 2023

@klarissa25 😀 tak toto je super info, teraz si udrela klinec po hlavičke a je vidno že Daniele sa zachcelo trocha rozvíriť vody..

klarissa25
27. dec 2023

@jana_eyre_2 aj to teraz pozeráme. A myslím ze isto by sme si bozk dvoch chlapov všimli...

liusa82
27. dec 2023

Nie nepáči.Všeobecne sa mi to nelubi ak kopírujú filmy čo už boli raz vymyslené akože v novom šate

8853
27. dec 2023

Na konci, ked vsetci tancuju na dvore, tak sa tam ti dvaja zacnu bozkat

sofia1979
27. dec 2023

@daniela2202 to si nevidela popolušku muzikál teraz nový tam je víla chlap

klarissa25
27. dec 2023

@8853 no pojde koniec teraz tak som zvedava 😉

8853
27. dec 2023

@klarissa25 tak napis, ci zastihnes. Je tam chaos a zaber na nich je len na chvilu

pimpa12
27. dec 2023

@daniela2202 verím že ani o červenej ciapocke si deťom nikdy nečítala. Veď tam matka samoživiteľka pošle maloleté dieťa samé do lesa za babkou kde stretne transsexualneho vlka, ktorý decko zožerie, prezlečie sa za ženu, masochysticky poľovník ho zastrelí a rozpara mu brucho... OMG a ešte tá o snehulienke - žije so 7 mužmi...

zuzanockamt
27. dec 2023

@8853 Bolo to tam 😊😊😊 Vôbec to nepôsobilo rušivo a abnormálne.

klarissa25
27. dec 2023

@8853 veru. Pobozkali sa...každopádne nebolo to nejaké agresivne, vnucujuce

0silvia0
27. dec 2023

Mne zasa vadi v ceskej popoluske, ked pan princ-negentleman ide vyslobodit z vody akoze popolusku, podava jej ruku. Ked zisti, ze to nie je prava popoluska, necha ju tam vo vode bez pomoci😄

cucica
27. dec 2023

No moja 6rocna si to veru vsimla a hned, Mamiii, videla si to 😂
Takze ano, bolo to tam a ano, moje dieta sa divilo.

nikpa
27. dec 2023

@daniela2202 a treba to pred nimi dokedy skrývať? Je to všade okolo nás, nedá sa deti pred tým ,,chránit,, večne. A vlastne ani nie je pred čím chrániť, treba učiť deti tolerancii a rozvíjať emocionalnu inteligenciu. Potom nebudeme vidieť hrôzy ako napr. minulý rok pred Teplárnou v BA. Ani jeden rodič by nebol potešený, keby mu jeho dieťa oznámilo, že je gay/lesba ale stále to bude moje dieťa, ktoré milujem. A nepáčilo by sa mi keby ho preto spoločnost odsudzovala, nedajbože na neho niekde kvôli tomu strielali. Učme deti, že iný neznamená zlý ani horší. A kedy je to lepšie ako od mala a cez rozprávky? Nebudú sa tomu potom v puberte diviť a strieľať sa za to.

malasandrika
27. dec 2023

Maximálne otrasné obsadenie. Popoluška stará, princ vyzerá ako z tureckej telenovely, macocha sa hrá na Juliu Roberts zo Snehulienky. Princovi rodičia sú taký multi kulti mix, no radšej nekomentujem … Plus k tomu dabing taký, že mi trhalo uši. Sorry Libuše bola a je len jedna ☝🏻

weronika171717
27. dec 2023

@zuzanockamt ak tam ti teplosi už nie sú, tak to asi vystrihli ...lebo, keď to vyšlo tak sa tam dvaja olizovali 🤢🤢🤢😖

janai1
27. dec 2023

@weronika171717 dospelá žena nevie povedať bozkávali ale olizovali?

timea301196
27. dec 2023

Na akej stanici to bolo?

janai1
27. dec 2023
janai1
27. dec 2023

Ja sa skôr čudujem, že bojovnickam proti slovu spermia nevadilo na štedrý večer Slunce,seno,erotika 🤣

ivuska027
27. dec 2023

@daniela2202 prepáč, ale ty si žila doteraz v jaskyni?
Uz moja mama mala v robote kolegu, čo bol homosexuál. Inak aj taký Fredy Mercury, Elton John, Modern Talking a kopa slovenských a českých osobnosti, s ktorými sme vyrastali od decka boli opačne orientovaní a všetci sme to prežili v zdraví. Normálne mi mama povedala, že niekto ro má skrátka takto a hotovo. Žiadne halo sa z toho nerobilo. Ja som mala na gympli takeho naj kamoša a všetci sme to vedeli, a na vysokej niekoľko takých. Normálne žijem, nepreskočilo mi z toho, ani žiadnu ujmu na zdraví nemám. Moje nervy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️