Domáci test mužskej plodnosti

4. feb 2021

Ahojte čo znamená tento výsledok. Čiarka je slabšia ale je tam. Znamená to že nejaké predsa spermie sa v ejakulate nachádzajú ale menšie množstvo?

autor
4. feb 2021

Nabehla prakticky hneď

fokuska
4. feb 2021

V navode pisu co?

luccija
4. feb 2021

Absolutne takemu testu never...nevies pohyblivost, ci su zdrave jedine k urologovi

autor
4. feb 2021

@fokuska ak sa objaví druhá čiarka pozitívny intenzitu nepíšu je ružová

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. feb 2021

@luccija Ja zasa neverím lekárom ti tvrdili že žiadne spermie nie sú 8 r dozadu . Tak sme si zaobstarali domáci test keďže veda pokročila

luccija
4. feb 2021

Za 8 r sa mohol stav zmenit, ale je to tvoje rozhodnutie.Co mas z toho, ze spermie su, ked by si sa dozvedela, ze su deformovane ci lenive

autor
4. feb 2021

Toto mi teda ako azospermia nepríde . Čakala som prázdne okienko

autor
4. feb 2021

@luccija Liečim sama muža vitamínmi a budeme pokračovať takže žienky spoliehate sa na seba . Lekári napíšu max diagnózu a pošlú na umelé . My sme pokročili a to sami bez pomoci kt sa nám nedostala

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
landsmanka
4. feb 2021

prepac ale asi som slepa ja tam tu druhu ciarku nevidim

autor
4. feb 2021

@landsmanka Ak máš taky pocit treba navštíviť očného bez nejakej urážky. Ja ju teda vidím muž tiež takže slepí by sme boli obaja fotoaparát uberá jas v skutočnosti je ešte tmavšia .

sense
4. feb 2021

@landsmanka zvyčajne 2 čiarky na tehu testoch nevidím co sem ženy dávajú keď lovia duchov...
Ale na tomto vidím jednu silnú a jednu slabú ciarku

sense
4. feb 2021

Ak píšu v návode že dve čiarky znamenajú prítomnosť spermií tak je pozitívny ci pozitivitu znamená aj dostatočne množstvo kvalitnych spermií tak to neviem...

autor
4. feb 2021

@landsmanka špeciálne pre teba

autor
4. feb 2021

@sense Áno som neskutočne nasrana pokračujeme ďalej vitamínmi a testujeme o ďalšie 2 mesiace .

fokuska
4. feb 2021

No tak potom aky je problem alebo ako teda znie otazka? Ked v navode pise, ze ak sa objavi ciarka, tak spermie sa tam nachadzaju, tak vysledok je jasny.
Otazne je aku chybovost/spolahlviost ma takyto test. A dalsie vec za 8 rokov sa mohlo vela zmenit, ked ste nemali pravidelne kontroly, tak je zbytocne zatracovat hned lekarov, ved vysledky uz mozete mat ovela lepsie.

autor
4. feb 2021

@sense Ešte tak podotknem nám príčinu neoznámili. Priechodnosť horm profil mal ok .V podstate všetko mal ok. Na nič závažné neprišli ,neprišli na nič,tak snáď sa niektorá v tomto nájde . Iba diagnózu a hotovo . Takže sme sa rokmi na to vykašľali .

autor
4. feb 2021

@fokuska V návode píšu presnosť 96 percent . Áno ešte zopakujeme uvidí sa . Čakala som prázdne okienko ale toto teda veru nie. Pokračujeme ďalej relatívne sme ešte mladí a stihli by sme .

autor
4. feb 2021

@sense Zaujímavé že na domáci test Corona vidia aj mini ducha poniektoré kde ja musím doslova skúlit ale jasná čiarka sa nevidí ďakujem za podporu.

mondolina
4. feb 2021

Prepáč a čo si čakala, že ti tu z jednej foto baby spravia komplet spermiogram?
Veď čiarku vidíš aj sama.

princess59
4. feb 2021

Ahoj, vôbec tomu never... Muž si ho robil tiež a podľa výsledku z tohto testu bol absolútne OK. O dva týždne neskôr mu u urológa zistili oligoteratoastenozoospermiu ťažkého stupňa....takže nám pomohlo jedine ivf....

autor
4. feb 2021

@princess59 Aj to je nejaký postup z celkového počtu Ola . Uvidíme spojíme kontakty pokračujeme vo vitamínoch test sa zopakuje a pôjdeme ďalej . Stále lepšie ako ola. A inak gratulujem ❤️

autor
4. feb 2021

@mondolina Čakala som na tvoj komentár heh ale nie nejdem byť hnusná prepáč 😁 Jedna sa ozvala tj ťažká diagnóza ale spermijky boli . U nás aj tak pokrok😁 že vôbec niečo bude . Z choroby sa nevysmieva nešťastie nechodí po horách ale ľuďoch. Tak my ako pár ideme ďalej .Pekný zvyšok dňa

autor
4. feb 2021

@princess59 Ja ti poviem takú jednu pikošku z môjho života . Mne raz gynekológ zahlásil pri kontrole že som tehotná a že to vyzerá na 2 . Lenže o pár dní som začala krvácať samozrejme že test som nerobila lebo vsak na čo . Azospermia ....zmenila som gynekológa . Ale teraz tak premýšľam že možno mal aj pravdu . Po tomto teste . Úplne sme sa na všetko vykašľali. Keďže u niekoho azo u niekoho tehotenstvo čomu som sa aj smiala . Ale kto vie čo ten lekár aj v skutočnosti videl. A čo zasa videli iní . A kde je vlastne pravda

mondolina
4. feb 2021

Ja sa nevysmievam, bože chráň, tiež riešime mužskú neplodnosť, preto nemám dôvod vysmievať sa.

autor
4. feb 2021

@mondolina To mi je ľúto prajem vám šťastný koniec a úspešne vyliečenie sa

nina255
4. feb 2021

Ja nechapem celkom...akoze neveris skolenyn lekarom ktori tie spermie realne pozeraju hodnotia rozne deformacie rychlost mnozstvo ...LEBO ste spravili jeden obycajny jednoduchy test z lekarne ktory ti ukazal slabu ciarku hej ? A z toho robis zavery...Wau ... to akoby ti lekar povie na zaklade viacerych odbornych vysledkov z labaku ze mas napr cukrovku a ty si spravis nejaky test z lekarne a povies ze lekar klamal lebo mne vyslo na sprostom teste za par supov ze ju nemam ..princip ten isty

princess59
4. feb 2021

Ono je to vždy vo hviezdach... Mohla si mať včasný abort, čo sa týka spermií, lekári nevedia zodpovedať veľa otázok, každopádne stav ktorý je dnes nemusí byť za pol roka reálny...telo sa mení... To že mal azo na jednom spermiograme neznamená že teraz by ten spermiogramom nemohol mať ako plemenný býk....vždy je to 50:50 jednému doplnky pomôcť môžu inému nie... Držím palce nech sa Vám to podarí

autor
4. feb 2021

@nina255 Prosím ťa už som čítala nie jeden príspevok ako v labaku zamenili vzorky hcg 0/la a žena pri tom tehotná. Dokonca som čítala články kde niekt. muži dostali lieky a z azo zrazu ukážkový spermiogram a žena tehotná prirodzene do 3 m. Dokonca som tie lieky na predpis aj vygooglila na zlepšenie a tvorbu spermii.Liečime sa momentálne sami a áno verím domácemu testu kt má pr pozitivity 96 percent. Predstav si

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre