Domáci test mužskej plodnosti

4. feb 2021

Ahojte čo znamená tento výsledok. Čiarka je slabšia ale je tam. Znamená to že nejaké predsa spermie sa v ejakulate nachádzajú ale menšie množstvo?

autor
4. feb 2021

@nafka0483 Snáď čosi objavím ale minimálne iný svet určite 😁

autor
5. feb 2021

Ak by niekomu pomohlo nám zlepšil azospermiu folandrol 2 mesiace užívania + ešte bude užívať toto . Po 2 m pôjdeme na kontrolný odber

nafka0483
5. feb 2021

Rovnaky ucinok docielis ak kupis jednotlive zlozky osobitne. Toto je akoby multivitamin. Mozes muzovi nasadit selen, zinok, vitamin E, D, C, L-karnitin, L-Arginin, kyselinu listovu, koenzymQ10, inozitol a pod. ;) a vyjde to lacnejsie.

autor
5. feb 2021

@nafka0483 Už som to objednala nechcem predsa experimentovať aj s vitamínmi sa dá kadečo pohnojit. Tam sú presne dávky ktoré potrebuje nič navyše . Inak ten veroval je založený na princípe že zmes kt obsahuje reaguje na hlavičku spermií a z toho vzniká kontrolná časť T . Keby v ejakulate nebola žiadna spermijka s hlavičkou tým pádom T ostava prázdne . Pozerala som aj ten príbalový leták dôkladnejšie

autor
5. feb 2021

@nafka0483 Vysledok sa odcitava do 12 min po 12 už nie ale nám tam svietila kontrolná časť T hneď a potom už iba silnela

evaachesa
5. feb 2021

@nafka0483 presne tak sme to urobili aj my. Folandrol vôbec nepomohol, výsledky boli dokonca o niečo horšie. Nasadila som jednotlivé vitamíny + zmena životosprávy a výsledok bol super 🙂

Autorka, na základe čoho hodnotíš zlepšenie azospermie? Muž bol nakoniec na vyšetrení?👍

autor
5. feb 2021

@evaachesa Robila som domáci spermo test ktorý vyšiel pozitivny . Viaže sa kontrolná časť T iba na spermijky ti tam sú . A v akých dávkach si dávala ? Jednotlivé vitamíny ? Lebo nerada by som ho predávkovala .

ceklis
5. feb 2021

Necitala som všetko, ja by som týmto testom ozaj neverila :( vezmem to z mojej skúsenosti. Kúpila som si podobný ale na určenie fsh, čiže kvázi “plodnosti” ženy. Vyšiel mi ten test úplne ok a pritom odber krvi bol úplný opak toho. Čiže to, že sme dieťa splodiť za tri roky neoplodili, malo svoju príčinu. Ak osem rokov spávate bez akejkoľvek ochrany, ver či never, už nejakým zazrakom by ste babo mali :( čiže ak jeden lekár určil diagnózu, skôr by som navštívila iného, nech ju potvrdí a skúšala riešiť alternatívy ako mat babo. Samoliečiteľvo možno zafunguje na 1% . samozrejme je to len a len na vás. Držím palce.

autor
5. feb 2021

@ceklis Ja mu verím . Nie sme prvý, čítala som viac príspevkov od žien kde mali muži azospermiu a vitamínmi docielili krásny spermiogram . Aj tu na koňovi .Nakoniec stačilo IUI a zadarilo sa na prvý šup.
Sme na začiatku ale zlepšenie je . Samozrejme to pôjdeme prekontrolovat aj na pracovisko . Skúsime ešte dopapat objednané ale zlepšenie je určite .

autor
5. feb 2021

@nafka0483 Prosím ťa v akých dávkach si dávala ? Píšem správu

evaachesa
5. feb 2021

Maca advanced kapsuly, Selen, Zinok, vitamin C a E.

autor
5. feb 2021

@evaachesa Toto zloženie ma práve to druhé balenie čo som doobjednala . Tak keď doberie skúsim takto dakujem

autor
5. feb 2021
evaachesa
5. feb 2021

No to je to že si už veľmi nepamätám to dávkovanie a tiež by som ho rada zistila😅 ale maca advanced má 350mg, bral tuším 2 tbl, zinok 15mg, Ccko 250mg, Ecko 200mg...Selén a Ačko tuším v jednom produkte boli. No nie som si tým istá 🤔

@nafka0483 pamätáš si ešte dávkovanie? Vďaka ☺️

nafka0483
5. feb 2021

@evaachesa Ja som davala podla toho co pisali na skatulke od vitaminov - vacsinou to vychadzalo na 1 tabletku denne (z kazdeho druhu).

evaachesa
5. feb 2021

@nafka0483 ďakujem ☺️

autor
5. feb 2021

@evaachesa Folandrol nám ostáva 7 ks takze na týždeň ,budúci príde conceive plus na dva mesiace cca. Čo odporucas dokúpiť ešte aj Folandrol alebo navýšiť jednotlivé vitamíny dávky plus . Teraz nad tým premýšľam čo bude lepšie . Keďže vy ste to úspešne zvládli na úžasný spermiogram my sme len na začiatku .

autor
5. feb 2021

@evaachesa Maca by chýbala 200mg,E jedna tableta,selén jedna tableta ,zinok netreba toho je tam dosť ,ani acko asi .

autor
5. feb 2021

Karnitin arginin je v conceive vyšší ako vo Folandrole takže premýšľam maca chýba,selén,vitamín E a inak by boli vsetke vitamíny a vitamíny navyše čo ani neuzival .

autor
5. feb 2021

A chýba najdôležitejší inozitol ten bude asi na tom Folandrole ten najdrahší

autor
5. feb 2021

@evaachesa Podľa mojich výpočtov na dva mesiace stačí 1 tbl conceive plus,doobjednala som inozitol,macu....tj 3 tablety denne a vsetke vitamíny budú plus pár navyše . Ten selén a e nejdem riešiť sú v conceive síce v menšom množstve ale sú . Aj strava niečo podhodi

autor
10. feb 2021

Tak Veroval neklamal pohli sme sa v pred ma ich celkom pekne množstvo už len nájsť kliniku a ísť na istotu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
10. feb 2021

Gratulujem ☺️

autor
11. feb 2021

@evaachesa Ďakujeme 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre