Mimomaternicové tehotenstvo a snaha o dieťatko

miska7754
3. máj 2022

Ahojte podarilo sa vam otehotniet ta ktora mala. Mimomaternicove tehotenstvo a odobrali vam vajcovod?

kimina21
3. máj 2022

@miska7754 mojej kamaratke ano,ma 2 deticky

miska7754
autor
3. máj 2022

@kimina21 ano? A po akom case lebo mi sa snazime a zatial nic

kimina21
3. máj 2022

@miska7754 ano,mala mimomaternicove a brali jej vajecnik a vajcovod.ale ako dlho sa snazili neviem,mozem sa jej opytat.len sa mi zda,ze asi po roku ostala tehu.

saskia222
11. máj 2022

@miska7754 my sa tiez snazime po mmt uz 5 mesiacov a nic, kamoske zas co mala mmt sa to podarilo na prvu supu. Obom nam vzali pravy vajcovod.

miska7754
autor
11. máj 2022

@saskia222 aha no mne tiez zobrali pravy vajcovod a snazime sa snazine a nic aj som si robila ovulacny test minuly mesiac vSiel pozitivny cize som mala ovulaciu snazili sme sa aj cez ovulaciu a nic

saskia222
11. máj 2022

@miska7754 no my to iste, chodila som aj na folikulometrie, ked bola prava strana, som bola taka ze okej, tento mesiac mozno nic, ale napr tento mesiac potvrdena ovu nalavo, bazalnu teplotu si meram a viem ktory den bola ovu, snazili sme sa a dnes som dostala menstruaciu🤦‍♀️. Takze neviem, asi iba skusat.
Ako dlho sa uz snazite??

miska7754
autor
11. máj 2022

@saskia222 4 mesiace sa snazime.. A vsetko mam poriadku bola som aj na hematologii a vsetko v poriadku tak ja uz neviem bojim sa ze uz nebudem mat moc dieta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre