Otehotnenie so silikónovým lubrikačným gélom

zinocka
13. feb 2014

Dievcata, podarilo sa niektorej otehotniet, ked ste pouzivali silikon. lubrikacny gel? My taky pouzivame uz dlhsiu dobu, lebo najviac vyhovuje, ale nedari sa mi otehotniet. Tak cloveka uz vselico napada... ci toto nemoze byt ta pricina? 😖 Budem rada, ak napisete svoje skusenosti. Dakujem. 🙂

sabina1975
13. feb 2014

ako to myslis vazne ? co je to dlhsiu dobu rok dva lebo ak je to tak navstiv doktora daj si urobit tasty a budes vediet viac a ak si myslis ze to moze byt tym gelom tak ho jednoducho nepouzivaj a uvidis vysledok ja osobne si myslim ze to nema ziadnu suvislost pretoze lubrikant sa pouziva najme ked to "nemaze"

zinocka
autor
13. feb 2014

@sabina1975 jasne ze to myslim vazne, inak by som sa nepytala. viem, ze treba tieto veci riesit aj s lekarom a to aj robim, ale ako sa hovori "topiaci sa aj slamky chyta". a citala som na viacerych miestach, ze gely su nepriatelske voci spermiam (spomaluju ich), len sa neviem nikde dopatrat informacii, ci je rozdiel medzi tymi na baze vody a silikonu. tak som jednoducho len chcela vediet, ake su skusenosti tych, co pouzivaju prave silikonove...

sabina1975
13. feb 2014

tak to prestan pouzivat

bbbarunka
13. feb 2014

@zinocka mne to rozhodle nezabranilo otehotniet.

paskolinka
13. feb 2014

@zinocka tiez som citala, ze najlepsie je bez gelov, ak sa snazis otehotniet. kto vie, co je na tom pravdy...

zinocka
autor
13. feb 2014

@paskolinka ved to sa snazim zistit, ci to je pravda 🙂 ..

eviand
13. feb 2014

@zinocka ahoj, ano, existuju, ja mam z Anglicka, vola sa Concieve plus. Mam jeden neotvoreny, so zarukou do augusta 2014, uz som bola tehu ked mi dosiel postou 😀 tak ak mas zaujem poslem ti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre