Ovulácia 10 dní pred menzesom

maarrttina
10. jan 2021

Menzes som mala od 18.12 (ten ďalší by mal prísť 15.01). Ovuláciu som mala na 14. deň cyklu - odsledovaný výtok a bolesť podbruška (stále pri ovulácii mám bolesť v podbrušku, takže viem kedy ju mám), akurát tento mesiac som si nerobila ovulačné testy. 10 dní pred menzesom som opäť začala mať bolesti v podbrušku (bolesť stále pretrváva), ktoré boli o čosi silnejšie ako v čase ovulácie, mala som 2 dni biely výtok a 1 deň ma veľmi boleli kríže, ktoré ma počas ovulácie nikdy neboleli. Nedalo mi to a urobila som si ovulačné testy,(fotka v komentári)-prvý test 10 dní pred očakávaným menzesom. Moja otázka znie, či môžem mať počas cyklu dve ovulácie, alebo je to nejaký iný problém? Stretla sa niektorá s takýmto prípadom?
Ďakujem za odpovede.

maarrttina
autor
10. jan 2021
drzaopica
10. jan 2021

@maarrttina pravdaze mozes mat aj 2x ovu aj ani raz

lauritka
10. jan 2021

Skus tehotensky. 😁

maarrttina
autor
10. jan 2021

@lauritka čítala som, že ovulačné testy môžu odhaliť aj tehotenstvo, ale mne sa zdá, že na tehotenstvo sú tie kontrolné pásiky slabé 🤷

lauritka
10. jan 2021

Poslednymas skoro pozitivny..cize kolky den cyklu vlastne si ?

maarrttina
autor
10. jan 2021

@lauritka 24. deň cyklu

marzuz89
10. jan 2021

@maarrttina ani jeden z týchto ovulacnych testov nie je pozitívny. Podla čoho si usúdila, že sú? 😉
Bolesť niekoľko dní po ovulacii môže byť kľudne uhniezdovanie vajíčka, niektoré ženy to môžu (ževraj) cítiť. Ale tieto testy rozhodne pozitívne nie sú.

lauritka
10. jan 2021

@maarrttina tak este poclaj zopar dni ci dojde ms.a potom.skus tehotensky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre