Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

orchis
12. nov 2011

@monika2712 velmi dobre robis 🙂 neboj sa otehotnies ked tvoje telo a psychika na to budu pripravene 😉 myslim, ze to plati pre kazdu z nas, zbytocne sa znervoznovat, priroda si vyberie tan najvhodnejsi cas 🙂

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
ja sa uz celkovo dostavam do stadiu ze mi to uz zacina byt jedno... bude bude.. nebude nebude... tak pojdem do robotky a hotovo...

linuska1
12. nov 2011

@orchis

mas to poriadne rozhadzane.. 😲

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 no hej len ty uz mas aspon jedno babo ... ja nie, a 30tka na krku, takze u mna to nie je moc ze bude bude nebude nebude.. aspon to jedno chcem aby sa podarilo.. ale nemienim sa tym uz tolko stresovat, ved rodia aj starsie ako ja, tak snad sa podari raz.

orchis
12. nov 2011

@linuska1 no pojdes do robotky a vtedy sa zadari 😀 ako natruc 😅
no mam ho rozhadzany ale myslim, ze raz sa to ustaly. nerobim si z toho velku hlavu 😉 inac nemam ziadne problemy tak to kludne moze byt aj stresom, toho mam vzdy dostatok 😀

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
ja som prve tiez mala v 33.. 🙂

@orchis
hej a riaditelku porazi...))) ja som dnes flegma.. asi som sa tak rano zobudila.. ma prist svokra.. tak to asi preto aby som sa od rana nevytocila.🙂)

orchis
12. nov 2011

@linuska1 😀 ach tie svokry 😀 moja sa pred dvoma dnami dozvedela, ze nejdeme na sk na vianoce lebo priatel nema este tolko dovolenky a tak chce aby sme vianoce stravili s nou 🙄 to by problem nebol ak by to bol iny sviatok. vianoce su jedinym sviatkom, ktory mam rada a ona ich vobec neslavi 🙄 ziaden vianocny stromcek, vobec nic.

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 hm tak dufam, ze ja to stihnem skorej.. neviem ci predstavit cakat dalsie tri roky.

linuska1
12. nov 2011

@orchis
ja som zo svokrovcov na nervy.. uz ked viem ze pridu.. tak cely tyzden sa nervujem co to zase bude... ja ich uz neznasam. za to ze sa stale starali a my sme sa s muzom kvoli nim hadali.. kvoli nicomu sa nehadame len kvoli nim.. tak teraz su to take chladne navstevy.. pridu.. tvarime sa .. a odidu.. ale vobec ich nemusim.. nemam sa s nimi ani o com bavit.. neviem sa pretvarovat a tvarit sa ze je vsetko ok...

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
verim ze do konca roka.. nam ukazes na tehotenskom 2//.. 🙂

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 noooo dufam ze ano 😉

ja so svokrovcami uz pomerne vychadzam.. sice svokor je velmi tazka povaha a svokra ma tiez vela much... su uplne ini ako bola moja mama a ako je otec... ale zvykam sa na nich.. zajtra ideme k nim na obed, ale bude doma iba svokra, co som aj rada, lebo pri svokrovi sa clovek ani k slovu nedostane..on je jak encyklopedia a pokazena platna.. stale o tom istom a hlavne najmudrejsi na svete.. nedajboze mu niekto oponuje alebo ma iny nazor, to je schopny sa pohadat tak ze uz nabuduce radsej nepoviete nic.. no hruza takyto vsevedkovia.

ktore
12. nov 2011

caute.no nedari sa mi to zdielat to ale snad na to pridem ale ved to nevadi posielam vam foto......

monika2712
12. nov 2011

@ktore skusim ti to takto ukazat cez moj, pozri tuto fotku, tam je v takej zltej tabulke ze Share your charte pod tym tlacitkom Share, tak na to musis kliknut.

monika2712
12. nov 2011

@ktore no je to tu na houby vidno, skus mi poslat mail na seba kde ti lepsie otvori tie fotky.

monika2712
12. nov 2011

No skusim znova, som to nazoomovala.

linuska1
12. nov 2011

a ovulka asi az dnes.. 14dc... 🙂 ja nemam nikdy tu ciarku takej intenzity ako je ta kontrolna,... ale toto je najsilnejsie co mam... alebo zajtra bude este silnejsia?... ale na teste vyzera silnejsie ako na foto.🙂)

ktore
12. nov 2011

caute baby ja musim ist .zajtra sa ozvem.paaaaa

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 ja by som uz na silnejsiu necakala.. ja som teraz cakala ze zosilnie a az sa tak nestalo.. ak si 14 dc tak uz je asi najvyssi cas.. podla toho aky mas cyklus.. podla mna uz silnejsia nebude, ale je mozne ze este zajtra hej, ked to je strasne individualne.

katussska24
12. nov 2011

jaj zeny....ja musim posledne dni celit tolkym dementom...ako nech mi vsetci odpustia, ale skratka niektori ludia maju take zmyslanie a chovanie, ze sa to inak neda, ako sa s nimi nestretavat aby bol klud... 😠 zial, podaktorym sa vyhnut neda... 😒 fuh, m ked dostavame ten nas dom, tak iste osoby budu mat zakaz vstupu, neviem sa dockat 😵 😵 😵
och, ako sa da existovat pri takych neprijemnch ludoch??? sorry ze takato tema, ale v ramci davok stresu za posledny tyzden, ach.....minule mi uz mangelos vravel, ze takto asi tak skoro neotehotnieme... 🙄

monika2712
12. nov 2011

@ktore vyborne.. meras aj zajtra? ja uz asi iba zajtra a potom koniec.. dnes som stupla na 37.1 co mi uplne staci a dalsie dni ma uz nezaujimaju..

@katussska24 kasli na vsetkych. nestoja za to.

ktore
12. nov 2011

@monika2712 boze sak som ten link stiahla a vlozila mysou sem.jak facka.skusim merat este zajtra neviem ci to ma zmysel ale este skusim lebo pri uhniezdovani zvykne teplota vyrazne klesnut.tak som zvedava

monika2712
12. nov 2011

@ktore hej to som ani nevedela.. no aj ja este zajtra a max v pondelok.. a uhniezdovanie je tak okolo 10 dpo nie? tak to je este daleko.

ktore
12. nov 2011

@monika2712 uf tak uhniezdovanie to je od asi 4 dna po ovu do 10 dna po ovu.a klesne na teplota jeden den a na druhy sa vrati hore.ale nemusi....

monika2712
12. nov 2011

@ktore aha. no tak dnes som 4dpo takze ak by tak najblizsich 6 dni.. ale myslim ze nic nebude.. nejak to tak citim ze to nevyslo...

ktore
12. nov 2011

@monika2712 aj ja citim ze nic.neverim nejak ani ja.mna este stale boli vajecnik ako ked bola ovu,picha ma neustale.ale dufajme ze sa bude mat co uhniezdit a test bude pozit.

monika2712
12. nov 2011

@ktore no ono je este strasne skoro, ale nejak vnutorny hlas mi hovori ze nic.. tak co uz, dalsiu ovu sa musime snazit viac 😉

katussska24
12. nov 2011

@monika2712 vazne, ze nic? ja uz neviem, tolko je toho...ze ked je mi zle, tak skor od unavy a od momentalnej situacii doma a v robote...dakedy si myslim, ze je to ako naschval.... 🙄

monika2712
12. nov 2011

@katussska24 neviem kati, dako nic necitim.. ides na gmail?

katussska24
12. nov 2011

@monika2712 ideem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre