Snažilky v roku 2015

2_ika_2
18. dec 2014

Ahojte dámy 😀 založila som túto diskusiu lebo som chcela vedieť či je to aj u vás tak ako u mňa. Po dlhom premýšľaní sme sa s mojím priateľom dohodli že chceme bábätko v budúcom roku...t.j. že sa budeme snažiť od začiatku roka ale nebudeme tlačiť na pílu no a po lete by sme do toho šli na plno tak aby z toho niečo bolo 😀 😀 😀 teda pokiaľ sa dovtedy nezadarí 🙂 a teda by som sa chcela spýtať čo si o tom myslíte či je to dobrý nápad a či je tu niektorá ktorá to ma podobne ako ja...len dúfam že niesom sama 🙂 🙂

blondkvetinka
18. dec 2014

Ahojky, určite sa nás tu nájde viac 🙂 ale prečo to odkladať na začiatok roka? Vhupnite na to hneď a hotovo 🙂 Dúfam, že sa nám obom zadarí a na jeseň sa stretneme v TN nemocnici 🙂

ivka228
18. dec 2014

@2_ika_2 ahoj, tak my sme na tom úplne rovnako. Chceli by sme, aby s nám to podarilo v roku 2015. Od nového roka začneme len tak light, ze uvidíme ako to osud zariadi a ak nie, tak od leta naplno. Ja so sa pred 3 mesiacmi vrátila po prvom bábätku do prace a tak to s ďalším Babom nesilim, aké zasa nechceme veľký vekový rozdiel.. Tak snáď sa zadari v správny cas.

lucynda78
19. dec 2014

Tak nas je tu viacej 🙂 My s priatelom chceme buduci rok tiez babo ale nejdeme na to tlacit este chceme stihnut letnu dovolenku sami dvaja ale ak sa zadari aj do leta budem radaaa 🙂 Velmo sa tesim na toho drobca ked uz bude snami. Drziim vam vsetkym palceky aby nam to vyslo 😉

linda81
19. dec 2014

@2_ika_2 no my sme sa dnes rano o tom rozpravali...ja by som chcela druhe babo, mm to vzdy tak s rezervou bral , ze jedno staci.....ale od jula planujeme teda aj druhe babo 🙂celkom sa tesim, ze nakoniec nemal nic proti 🙂..

klaudisa
21. dec 2014

ahojte pridávam sa k vám. my už snažilkujeme od novembra tak uvidíme či to v novom roku vyjde 🙂

domca43
21. dec 2014

Ahojte 😀 aj my ideme na to :D

merien259
21. dec 2014

Ahojte mi tiež snazilkujeme už od júna a zatiaľ nič, no pevne verím, že rok 2015 bude pre nás všetky úspešný držím palce 😉 😉 😉

antrantrintra
21. dec 2014

nazdar zienky ,tiez sa snazime s mm uz 4 cyklus ,menzes ma dojst 4.1. tak dufam ,ze nedojde a ze to bude krasny zaciatok noveho roka 😉 😉 😉

silvika612
23. dec 2014

ahojte dievcata mamicky buduce mamicky; som tu nova - pod susedinym nikom (nechcelo sa mi tu zatial registrovat); ona ma uz 3 deticky (zlata zienka; tak mozem pisat pod jej nikom) s priatelom mame jedneho chlapceka; zaciname rozmyslat planovat a "robit" surodenca; tak verim ze nam to vyjde; a zelam vsetkym dievcatam co sme tu v skupinke aby nam to vsetkym vyslo a aby - myslim to v dobrom - aby skupinka zanikla z dovodu tehotnosti vsetkych nas co sme tu!!!!! naozaj vsetkym to zo srdca zelam a este krasne sviatky vam vsetkym!!!!

saska1985
23. dec 2014

ahojte dievcata; tak idem sem k vam; verim ze sa tu dlho nezdrzim 😉 mali sme teraz toho vela stahovali sme sa zariadovali; s manzelom sme nejako ani cas na seba nemali ... jedneho chlapceka uz mame tak by sa patrilo aj druhe dietatko 😉 chlapcek ci dievcatko tak to je uplne jedno; verim ze nam to v novom roku vyjde a verim ze to vyjde vsetkym co sme tu v skupinke a ze tiez sa tu dlho nezdrzite 😉 este krasne pokojne vesele vianocne sviatky vam prajem a silno vam vsetkym aj sebe drzim palce 😉

saska1985
23. dec 2014

@silvika612 susedkynim? ved to nie je tazke zaregistrovat sa; a naozaj zlata ta tvoja susedka a ved ona uz ma ako pises 3 deturence tak jej tu ani chodit netreba ze?

silvika612
23. dec 2014

@saska1985 hej ona je naozaj perfektna; sice len teraz sa k nam prestahovali aj s deturencami; kvoli manzelovej praci sa museli stahovat; hned sme si "padli do oka" ma toho vela s tymi deturencami a muz stale v praci tak si pomahame navzajom; verim ze to takto bude dllllho trvat; a mas pravdu jej tu uz netreba chodit ma to vesele 🙂))))) tymto ju zdravime krasne!!!! citam ze aj vy ste sa stahovali; bolo to urcite namahave; mate vsetko uz hotove tip top alebo este vam treba podokoncovat?

ivka228
23. dec 2014

@saska1985 aj my uz mame jedného chlapčeka a pozerám, ze rovnako starého. Ja by som si hrozne priala dievčatko, ale v tomto si nevyberieme. Ale ked sa podarí opäť taky živý chlapček, tak zbohom naše nové bývanie a moje nervy. 😀

badimeria
26. dec 2014

@antrantrintra mne ma prist presne ako tebe 4.1.a snad nepride tento rok v maji som potratila MA a zacali sme sa snazit od septembra a stale nic a mas pravidelnu menstruaciu

vierocka888
27. dec 2014

Čaute baby,pridám sa k vám 🙂 s manželom sa snažíme O dieťatko už tretí mesiac. Teraz v decembri fakt že naplno. Od 4DC každý druhý deň poctivo makame 😀 snáď to vyjde 🙂 držím všetkým palce 🙂

fronny
27. dec 2014

ahojte tak aj ja sa pridavam v decembri makame uz naplno ..som zvedava na testy 🙂

antrantrintra
27. dec 2014

@badimeria ahoj, ja som tiez po MA ,cistili ma 2.jula, dali sme si pauzu 2 mesiace a hned sme sli na to ,ale este sa nam nepodarilo pocat ,uz jednu dcerku mame ,celi sme druhe ,ta sa nam podarila sa prvykrat aj to druhe na prvykrat ,ale zle to skoncilo ☹ ,a teraz nedaj boze otehu,mam pravidelny cyklus 28 dnovy,ale posledne 2 cykly sa mi skratil na 26 dnovy,ale mozno som to pokaslala tym ,ze som si sama nasadila inofolic ,len jednu krabicku som vybrala ,ale tak som sa dozvedela ,ze je zbytocny ak mas pravidelnu ms,ze to uzivaju len zeny ktore maju nepravidelnu ms,a neviem ci mi to trosku nerozhadzalo cyklus,uvidime ci dostanem menzes na toho 4. januara ,bola by som stastna jak blcha ked nie,skakala by som od radosti ,uvidime ,drzim palce aj tebe aby nam to uz konecne vyslo a na leto sa tesili z krasnych velkych brusiek 😉 😉 😉

badimeria
27. dec 2014

@antrantrintra mna necistili dr povedala ze to nehame na prirodu zacala aom krvacat za 9dni som prestala isla som na sono a pekne sa to samo vycistilo ja mam nepravidelny cyklus raz mam 28 potom 30 alebo 32 nikdy neviem kedy mam ovulaciu tiez mam jedneho synceka ide mat 4 vo february tak namna nezabudni urcite mi daj vediet ci ti prisli svoje dni budem na teba mysliet a citia nieco priznak alebo zensky instinkt?

eri28
28. dec 2014

Ahojte baby tiez chceme aby rok 2015 bol nas, snazime sa uz pomaly jeden rok a nic, tak dufame, ze uz sa blizi nas cas.Prvy sa podaril takto pred dvoma rokmi. 🙂

antrantrintra
28. dec 2014

@badimeria jasneeee dam vediet ,nasa ma 2, rocky aj 6 mesiacov,ked dojde mrcha tak som sa rozhodla ,ze to budem riesit cez gynekologa ,nech s tym nieco robi,dufam ze nebude treba 😉 ,ziadny priznak ,akurat ze prsia ma bolia troska ,ale pri prvom aj druhom tehu ma boleli ,ale straaaasne ,som sa ani dotknut nemohla, takze na to sa spoliehat nemozem,len na meskanie a nasledne testik bud potvrdi alebo vyvrati tehu..... 😉

katuskas84
1. jan 2015

Ahojte dievčatá, pridávam sa k vám 🙂 s manželom sme sa tiež rozhodli, že chceme bábätko. Snažiť sme sa začali v decembri, zatiaľ to nevyšlo, ale verím, že tento nový rok nám prinesie ten najkrajší darček a dúfam, že si tu nájdem aj nejakú spriaznenú dušu 🙂

babula.hrubalova
1. jan 2015

Dievčatá tak aj my sme sa dnes na novy rok dohodli s manželom ze ideme do toho opäť 🙂 Radi by sme aby sme boli v tomto novom roku už štyria 🙂 Tak dúfame ze ptfuj ptfuj ptfuj sa nam to podari 🙂

ivka228
1. jan 2015

@babula.hrubalova a ake stare baby mas? My uz 2-rocneho chlapceka a tiez rozmyslame nad surodencom. Od zajtra zacinam s kyselinou listovou a pozor si uz s mm nedame.

zaciatok2015
2. jan 2015

Ahoj dievčatá, tak aj ja som sa rozhodla sem konečne oficialne zaregistrovať, lebo aj my sme sa rozhodli, že ideme do toho...Síce si už nedávame pozor dlhooo, ale ani som sa vobec nesledovala a hned po ťuťkaní som šla do sprchy..ale teraz už ideme na to, dnes som 17dc, ovulka neviem, že či už bola ,lebo moje cykly vedia byť niekedy dlhocizne, ale včera som si nasla ovu hlien, tak sme sa posnazili, ale nie som si na 100percent istá, že či som ho správne identifikovala...
No každopádne každej jeden prajem, nech čím skôr najdeme // 🙂

bohjelaska
2. jan 2015

Ahojte, ja už dve deti mám, ale túžim po treťom, tak dúfam, že to tento rok vyjde 🙂

isabella22
2. jan 2015

ahojte tak aj my zaciname teda v decembri sme sa posnazili este dnes 7 dpo tak verim ze mrchana nedojde 😉 aj ked príznaky nemam ziadne...

pitufinka
2. jan 2015

Ahojte baby pridavam sa k vam my sa snazime uz trinasty cyklus dnes 7Dpo ako ty
@isabella22 🙂

isabella22
2. jan 2015

@pitufinka jojha a kedy testikujes?? 😉

pitufinka
2. jan 2015

@isabella22 až keď bude meskat čo dufam ze bude a dlho 😀 A ty

isabella22
2. jan 2015

@pitufinka asi najskôr na nejaky 12DPO....lebo keby skorej testujem tak len lovim duchov...ale necitim sa an tehu akurát tak na chorobu....vcera ma stipal cely spodok potom svrbel a dnes uz aj pri moceni rezal... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre