Výpočet plodných dní a užívanie Medocriptine

andula155
25. nov 2020

Ahojte , zvyčajne som mala 35 dnovy cyklus ale posledne tri mesiace mam 28 dnovy cyklus , podla vas budem mat plodne dni na 12, 13 ,14 den cyklu? A este beriem medocriotine na znizenie prolaktinu mám prestat brať cez plodne dni ? Ak niake aj nastanu kedze ten prolaktin brani ovulacii ...

renatka1985
25. nov 2020

@andula155 to je velmi individualne, bolo by vhodne odsledovat aj nejake dalsie znaky plodnych dni ako napriklad pritomnost plodneho hlienu.

anjelicek26
25. nov 2020

Plodne dni ma kazda ine, odkedy som otehotnela 27.den 29 dnoveho cyklu to viem uplne presne na vlastnej kozi 😀 Syna by sme nevratili, ale vtedy nas pekne sokoval. S liekmi sa obrat na gynekologa, taketo tipy urcite neber s netu... Ja mam vysoky nerieseny prolaktin a deti styri, tak boh vie, jedine, co mi to sposobuje, su cysty tak dva krat v roku.

andula155
autor
25. nov 2020

@renatka1985 tak zvyknem cítiť pichanie , aj priesvitný vytok mám

andula155
autor
25. nov 2020

@anjelicek26 cysty nemám , len to že som mala dlhy cyklus alebo ziadna ms . Musela som chodit na vyvolacky . som po potrate uz pomaly 5 mesiacov a odvtedy sa nedari vobec

miskamilka
25. nov 2020

Kludne aj 15ty alebo 16ty.. je to individualne.

andula155
autor
25. nov 2020

@miskamilka ďakujem

didi2102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre