Výlet do Bojníc

kamca25
26. feb 2014

V lete by som chcela ísť na výlet do Bojníc, no nakolko sme z východu, okres Michalovce, tak by som rada vedela ako sa tam dostať čo najrýchlejšie a s čo najmenej prestupmi, autom si netrufame. Má niekto skusenosť? Ďakujem

liaka
29. aug 2016

@tajka1986 Tak clovek by cakal, ze ked to je turisticke mesto tak aj tie hranolky budu nejake extra. .. A nie mrazene, polotovary za cenu skoro 5€ za iba hlavne jedlo bez polievky, dezertu. V Cesku ked sme boli tak tam v kazdej hospode predavaju jedla a za 60 kc a kvalitne. Za obed co je na fotke dvakrat, s pitim pre 5 ludi a s cigaretami sme dali 440 kc. Myslim si, ze extra rozdiel.... Hranolky ako sa patri a nie tenke, mrazene, tvrde....

zuz02
29. aug 2016

@liaka inak tieto hranolky najdes aj v Meridiane. Ja som sice domaca,ale to je tak ako vsade. Su dobre a naprd restiky. My v Bojniciach chodime do Muziky, dobre varili aj v Starom kine, ale tam som uz dlhsie nebola. No a momentalne som spokojna aj s Meridianou- ta je najnovsia, teraz v lete super ihrisko pre deti. A co sa cien tyka, tak je to ako vsade v mestach a centrach, ktore sa zivia turizmom. Teraz sme s detmi na Donovaloch a oproti Bojniciam, su tu ceny dvojnasobne.

liaka
29. aug 2016

@zuz02 ved samozrejme, ze vsade sa najdu dobre aj zle. My sme mali smolu... A kde je ta Meridiana? Lebo by sme chceli ist este raz do Bojnic ale tentokrat do zamku len pozriet. Ja som rodena Prievidzanka, este za znamymi tam chodime. Teraz ked deti maju vlaky zadarmo tak sa da povozit 🙂

zuz02
29. aug 2016

@liaka meridiana je restika, ktora je na Bojnickej ceste, hned vedla plazoveho kupaliska. Je to na mieste, kde dlhe roky stal Kazacok. Patri uz do katastra Bojnic, ale je to este pred znackou, hned za Shellkou.

gabriellka
24. okt 2016

@skaredekacatko ahoj, chcela by som sa ťa spýtať kedže si z bojníc ako to chodí v kúpeloch? nevieš mi povedať či sa tam dá zaplatiť nejaký jednorazový vstup ( 2 - 3 hodiny) a ísť sa trošku vykúpať do nejakého vnútorného bazéna?

skaredekacatko
24. okt 2016

Ahoj bazen stoji 7 eur na hodinu a je tam vonkajsi a vnutorny . ale deti nemozu az nad 15. Potom tam je na kopci vonkajsi a vnutorny tam uz deti mozu. A okrem toho je maly bazen lacnejsi tiez tam mozu deti.

gabriellka
24. okt 2016