Nová nemocnica v Košiciach - plánovaný cisársky

miselesti
15. apr 2021

AHOJTE ZIENKY.Chcem vas poprosit o informacie o porode v tejto nemocnici.Caka ma planovany cisarsky.Co si nezabudnut zbalit?co treba pre babatko?Predtym som rodila v starej,takze neviem co a ako.Dakujem za pomoc.

katulienocka999
15. apr 2021

@miselesti cely byt 😁 srandicky ale fakt som tam mala neskutočne veľa vecí 😅 od wc papiera az uteráky samozrejme, hygiena, vlozky, podlozky pod seba, aj ked mali aj oni ale radšej som si priniesla, voda, nejake susienky, nabijacka na fon.. Pre maleho som mala vlhcene a plienky ktoré som dala sestričkam a malemu ich davali, inac oblecko mal od nich ale po 2 dňoch mal nejaku reakciu a pre istotu mi hovorili, aby som mu dala uz nase oblecko takze aj to sme mali, rodila som v r. 2019 😊

ivangeline
15. apr 2021

Tak ja som rodila pred rokom..Hygiena a toaletak, urcite nezabudni velke a neparfemove ci tehotenske vlozky,2 uteraky,2nocne kosele,dojciace podprdy,ak chces dojcit,mozno aj vlastne podlozky a nieco cim si sprijemnis cas.. jedlo,caj,mobil a nabijacka,kniha,casopis....babatku stacia plienky,masticka nejaka na zadocek,vlhcene a oblecenie na domov... 🙂

miselesti
autor
15. apr 2021

@katulienocka999 dakujem krasne 🙂

miselesti
autor
15. apr 2021

@ivangeline dakujem krasne 🙂

nikus93
17. apr 2021

Ja som rodila nedavno tak za mna sluchatka, urcite jedlo je tam aj chladnicka, a vodu cistu som mala tu rajec s tym sosakom ked som lezala aby som vedela pit ainak co pisali vyssie klasika co vsade 🙂

nikus93
17. apr 2021

A este samozrejme pribor(co mne samozrejme neprislo preto to pisem 😃) a vody ale ja som si pustala z umyvadla :D anocne kosele mne by sa zislo viac davala som si kazdy den cistu takze aj 4 🙂

miselesti
autor
18. apr 2021

@nikus93 Dakujem krasne🙂

jadodowa
21. apr 2021

@miselesti za mňa hlavne tekuté mydlo na umývanie ruk. Co je myslím v tejto dobe základ.