Tvorba mlieka a používanie klobúčikov

nanervy_2
20. aug 2015

ahojte

tie co ste pouzivali klobuciky - neznizovala sa vam tvorba mlieka? vraj pri klobucikoch nie su stimulovane spravne prsia, takze sa netvori mlieko...

evuska32
20. aug 2015

áno je to tak, mne sa tak stratilo....

kristinkahugo
20. aug 2015

Pri dcere som používala 6 mesiacov. Kamarátka tak odkijila syna do dvoch rokov.

pribinak
20. aug 2015

Moja suseda dojčila s klobucikmi rok, potom este rok dojčila bez nich

lasto
20. aug 2015

Ahoj, asi je to individuálne, ale ja som obe deti dojčila s klobúčikmi do 14 mesiaca 🙂

mabliss
20. aug 2015

Ja som s klobucikmi dojcila 4 týždne,úplne bez problémov-samozrejme na požiadanie a ako dlho malý chcel,vo dne v noci. Po mesiaci sme prešli na dojcenie bez nich a trvá to stále,malý má 2 roky. 🙂 Klobuciky mi pomohli a nesposobovali žiadne problémy s tvorbou mlieka.

laura0107
20. aug 2015

@nanervy_2 to je hlupost..nijak to neovplyvnuje tvorbu mlieka!! Vsetky mamicky co poznam a pouzivali klobuciky kojili vyse roka..

kristina2602
20. aug 2015

Ja som kojila starsiu 9 mesiacov len klobucikom a mladsiu tiez asi tak a potom sama mi chytila prsnik bez klobucika a mlieka som pri oboch mala dost hlavne je ,ze sa prsia vyprazdnia a opat potom naplnia podla mna to je dolezite,keby som nemala klobuciky ,ktore mi poradila sestricka v porodnici podla mna by som nikdy nekojila lebo moje bradavky su ziadne a vdaka klobucikom sa mala krasne prisala od prveho razu ked som si ich nasadila 😉

nanervy_2
autor
20. aug 2015

@kristinkahugo
@pribinak
@kristina2602
@mabliss
vdaka baby... ja som aj rozmyslala, ak by som chcela na cely den von, ako riesit ich cistenie? ci radsej viac do zasoby?

kristinkahugo
20. aug 2015

Zober zo sebou prevarenu vodu do termosky a po kojení ich prelej a daj do puzdra.

mabliss
20. aug 2015

@nanervy_2 áno,ja som mala viac kusov.

kristina2602
21. aug 2015

Tiez viac kusov a potom som ich vyvarila v horucej vode,je to pracnejsie,ale stoji to za to 🙂

kati777
21. aug 2015

Ja kojím s klobučikmi už 14 mesiac a mlieka mám stále až až 😉

miculiatko
26. aug 2015

Mne sa vdaka klobucikom mliecko praveze vytvorilo pretoze malinky sa mi nevedel.prisat na bradavku a vdaka nim sa naucil prisat a tym mi stimuloval prsia a tiwz tvorbu mliecka. Po par dnoch si uz vedel chytit bradavku a klobuciky sme nepotrebovali. Tot moja skusenost 😉