Dávajú deťom v jasliach Dithiaden?

bveronikab
26. apr 2012

Máte skúsenoť.....

janicka11
26. apr 2012

a čo toje??

liv1
26. apr 2012

@janicka11 antihistaminikum, cize pouziva sa pri alergiach. Ma okrem ineho aj uspavacie ucinky...
@bveronikab to akoze nejakemu dietatu podali bez vedomia rodica 😕 alebo?

karmelka77
26. apr 2012

@janicka11 dithiaden je inatihistaminikum a dobry oblbovak:(((

bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka11
26. apr 2012

@liv1
@bveronikab
@karmelka77 dakujem ja som o tom ešte nikdy nepočula preto som sa spýtala...normálne mám dosť to človek aby sa bál. 😢

bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1981
26. apr 2012

To som este nepocula, a pochybujem, ze by si to niekto dovolil, ved to by mohli dat potom aj diazepan. Pravda je, ze clovek nikdy nevie, ale nechce sa mi verit.

mirka907
26. apr 2012

@bveronikab dithiaden v jasliach na uspavanie deti? urcite nie...teraz ked su jasle sukromne by si toto ziaden sukromnik/podnikatel nedovolil...a ucitelky v jasliach v sucasnej dobe nezamestnanosti uz vobec nie...mne mala do jasiel chodila a nic take sa tam ani nahodou nepraktizovalo....

karmelka77
26. apr 2012

@bveronikab to netusim ci sa da zistit z krvi ale ak aj ano asi by si tazko dokazala ze mu to dali:(((

bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukujka
26. apr 2012

no myslim,ze opatrovatelky v skolke by si nedovolili nieco take urobit dat svojvolne malinkemu dietatu lieky ved su to vysokoskolsky vzdelane osoby a maju zdravy rozum naopak v tejto otazke zdravy rozum neviedim prepac,ale to je moj nazor

nadhera
26. apr 2012

kamaratka mi rozpravala,ako prisla k nim do ordinacie "pocerna spoluobcianka" a pytala tote fajne tablety pre maloho. Jasne, ze to bol Dithiaden. To sa potom vychovava tolko deciek 😒

janicka11
26. apr 2012

@bveronikab no to asi každá z nás bz cudziemu dieťatu nič nedala ☹

mirka907
26. apr 2012

@bveronikab zmenu spravania by som si vsimla..a tak ako ja , tak aj ostatni rodicia....ak nie vsetci, tak velka vacsina....takze by sa na to urcite prislo a chcem potom vidiet tie jasle ako by dopadli....

koniarova
26. apr 2012

@bveronikab Ako vôbec môžeš toto napísať? 😕 😕 😕 Že tvoja starká hovorila. 😀 😀 😀 Čo žiješ v nejakom paralelnom vesmíre? Sa zobuď už do prítomnosti. Toto by si nikto v dnešnej dobe nedovolil. 😉 😉 😉 😉

anjelicek26
26. apr 2012

@bveronikab - koniarova ma pravdu, toto je ako jedna pani povedala, co platilo pred 60 rokmi, ked bola v skolke starka - mozno aj v tej staruckej budove boh vie - neplati dnes. Ak sa fakt bojis, opytaj sa inych mamiciek, ale reakcia bude asi dost vysmesna.

fuska
26. apr 2012

Kedysi sa davalo detom opium. Teraz to normalne nie je, resp. je to ilegalne. Mozno sa to s tymi liekmi robilo kedysi, ale tiez pochybujem, ze tie praktiky zotrvali doteraz. http://www.drom.sk/clanky/hudba-a-kultura/drogy...

bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liv1
26. apr 2012

@koniarova zase nejaka co uraza!!! Chod si po svojom a neplet sa do temy ked nemas o com a len provokovat ides! Volakedy sa robilo vselico aby deti spali. Aj horsie veci neboli vynimkou az taka blbost to nie je!

katka1981
26. apr 2012

Podla mna je to blbost, nikto nebude riskovat, ved kazy liek moze vyvolat alergicku reakciu a ako by potom vysvetlovali, ze co sa dietatu stalo? Ziadny liek mu bez suhlasu rodica dat nemozu.

bveronikab
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
26. apr 2012

@bveronikab Zbytočne sa zaoberáš hlúposťami. 😉 😉 😉 Už toho bolo popísaného a hlavne na fórach 😀 😀 😀 Ty sa hlavne zaujímaj o prístup učiteľov a prostredie v jasliach. O to, čo môžu tvojmu dieťaťu poskytnúť a aké nové podnety môže získať. Končím s reakciami na tvoju otázku, lebo by som sa musela nevhodne vyjadriť o výške tvojho IQ.

liv1
26. apr 2012

To je tak ako by ste napisali ze v dnesnej dobe ked nie je dost roboty si opatrovatelka nedovoli ublizit dietatu. A koooolko pripadov bolo, co sa opatrovatelky katastrofalne chovali k zverenym detom 😔

koniarova
26. apr 2012

@liv1 Voľakedy - sama si si odpovedala. Končím. Keď máš chuť zaoberať sa totálnymi kravinami, nech sa páči. 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
26. apr 2012

@bveronikab - toto nema nic s provokaciou, je to vysoko nepravdepodobne a vlastne dost ohovaracske tvrdenie o vasej skolke, pokial nemas okrem JPP - jedna pani povedala - nejake zachytne body ci uz v spravani deti, alebo si sama nieco nespozorovala.