Ako naučiť dieťa na fľašu?

31. mar 2024

Dobrý deň, prosím vás ako naučiť 5 mesačné dieťa na fľašu? Stratila som mlieko, skúšala som naozaj všetko na podporu laktacie, senovku, Benedikt, odsávačka...ale mlieka mám málo.Z fľaše piť neviem ako ho naučiť? ďakujem

egonsk
31. mar 2024

das na nu cumel ...

diewcatqoo
31. mar 2024

@egonsk 🙂 🙂 🙂 a myslis, ze mu snad dava pit z klasickej petky?

wishes
31. mar 2024

skusala si z cumla strieknut mlieko na jazyk, aby sa prisala? 🙂

autor
31. mar 2024

@wishes kusala som viac druhov fliaš aj také čo samo tieklo skoro, už neviem čo skúsiť. Ale nemôže bábo nechať hladovať a lyžovačkou je to boj

anjelicek26
31. mar 2024

Skus cievka na prsník.. koniec cievky do fľaše a idete

mogaa
31. mar 2024

to je častý problém čisto kojených detí....volakedy to nebol problém lebo dieťa okrem kojenia dostávalo flašou aj vodu alebo čaj.....jedine poskúšaj cumle....

egonsk
31. mar 2024

@diewcatqoo sice som to myslel ironicky, ale k tvojej otazke ti odpoviem, ze som to uz videl zial a stali mi z toho aj tie vlasy ktore uz nemam...

ivangeline
31. mar 2024

Upokoj ho. Daj svoje prso. Vymen za flasu.

tani777
31. mar 2024

A chces este kojit,ci uz davat len UM? Drobcek sa nevyhladuje,bude pit aj z flase,ked bude hladny,to sa neboj..ine je,ak chces este skusit kojit,to je na dlhsie 😊

autor
31. mar 2024

@anjelicek26 cievku sme skúšali zaciti niečo v puse a už pustí prsník

autor
31. mar 2024

@tani777 ja by som najradšej kojit ale bojujeme so štrajkom,že odmieta papať,potom malo mlieka a stále dookola

martinka17
31. mar 2024

Skús miesto cumlika klasickeho dať na fľašu naustok. Mne to veľmi pomohlo, keďže syn cumle odmietal. veľkosti sú podľa veku detí. Nieco na tento sposob
https://www.najlekaren.eu/nuk-first-choice-nahr...

autor
31. mar 2024

@martinka17 Ďakujem.naustok sme ešte neskúšali