Bolesť ischiasu

norikk
4. okt 2013

aahojte zienky. Asi rok a pol po pôrode som začala mať problémy s ischiasom. Zacalo to pri prechádzkach a pokracovalo, ked som robila napr niečo v predklone, napr. konkrétne zdobila tortu....tak má seklo, že som nemohla stáť, sedieť, nič....len sa nejako zvaliť na gauč....odvtedy sa mi to vracia....chodila som aj na rehabilitácie... máte niekto toto rovnako ako ja, že po tehotenstve a pôrode ? Môj malý mal 4 kilá. Po pôrode som ho ani nemohla prebalit, čo má boleli krize, ked som sa náhla...ale teraz viac ischias boli ako krize, ale už aj v tých má začína páliť....a to mám len 21.... pred tehu som problémy nemala....

red_rose
5. okt 2013

@norikk hej toto poznam ani ja od pôrodu nedokážem byť v predklone, pália ma kríže, medzi lopatkami, bolí krčná chrbtica, no katastrofa a ešte som s tým ani nebola u lekára. Stále kojím a ani hormóny nemám v poriadku. Každý druhý týždeň dostanem menzes, v lete som ho mala celé dva mesiace vkuse....no strašné...malá bude mať tento mesiac rok, tak prestanem ju kojiť hneď ako ho dovŕši (samozrejme postupne) a potom začnem riešiť lekárov. Mne sa ešte aj vytvorili šošovičky všade po tele, najmä po hrudníku, ale mám jednu aj na nose, a je dosť veľká, úplne prekáža, aj tento problém chcem odstrániť a neviem ako...asi sama ee. 🙄