Mám bolesť pri močení

barbora0308
17. nov 2021

Ahojte, mam už dlhodobo taký problém. Začalo to bolesťami krížov a čudným bolestivým tlakom pri močení. Samozrejme som navštívila urológa aj gynekológa. Vtedy mi na urológií našli iba mierny zápal a na gynekologií zakrvácanu cystu...dostala som ATB na zápal a s cystou som chodila ku gynekologovi. Cysta sa ale chvalabohu vstrebala, co aj mna veľmi prekvapilo, keďže bolesti som mala stále rovnaké. Gynekológ však tvrdil, že mi nič nie je 🤷... Tak som znova navštívila urológa, ktorý tiež tvrdil, že mi nič nie je. Vzhľadom na to, že ma neustále boleli kríže som navštívila aj neurológa, no RTG mi už urobiť nemohli, keďže som zistila, že som tehotná...takže neurológ iba skonštatoval, že to môže byť od krížov, ale ťažko povedať bez RTG alebo CT. Odvtedy ma kríže bolia stále, resp. ak si nájdem príjemnú polohu, tak je to v pohode, no úplne najhorší je ten krč/tlak pri močení, vôbec ma to neštípe, nepálí iba pociťujem taký tlak z oboch strán v podbrušku, je to veľmi nepríjemné. Neviem, či mám zbytočne znova navštíviť urológa alebo to bude naozaj niečo neurologické. Chcela by som sa spýtať, či tu mal niekto podobný problém? Ďakujem pekne.

lara45
17. nov 2021

@barbora0308 podľa mná je to problém spojený s tehotenstvom.Nakoľko sa babätko nachádza v maternici a tú mate ešte položenú dole tak vám môže tlačiť na močový mechúr.Ja som to mala podobné akurát mne cysta zmyzla práve tehotenstvom.