Prestať fajčiť s pomocou CBD - skúsenosti

viera1107
2. mar 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či je tu niekto kto si pomáhal pri odvykaní od fajčenia s produktami s CBD? Chcem prestať fajčiť, podarilo sa mi znížiť počet cigariet na 2-3 denne ale tu som sa zasekla.. Momentálne mám nie moc veselé obdobie pretože svokor mi minulý mesiac zomrel na covid.. Dá sa povedať, že mi to spôsobuje dosť nervozitu ktorú by som tiež chcela zmierniť s pomocou CBD.. Má niekto skúsenosti s liquidom do elektronickej cigarety? Ďakujem..

jankazav
6. mar 2021
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Ahoj, CBD môže pomôcť, ale asi by som išla do čistého oleja (kvapiek) než do liquidu, kvôli účinnosti

johar
17. mar 2021

Ahoj Vierka. Pri fjčení CBD, aj pri likvide, je potrebné si dávať pozor na teplotu aby si ten oelj neprepálila. Vtedy sa uvoľňujú aj iné látky.Čo mám ja skúsenosti, niektorí známi tvrdili, že im je horúco na pľúcach. Výhodou vśak je, že CBD sa Ti rýchlo strebe do krvi a pomerne rýchlo môže účinkovať.
Radola by som Ti skôr kvapky, ktpré sú rozpustné vo vode. Tie sa vedia rýchlo strebať do krvného ričišťa a nehrozia žadne vedľaśie úćinky.
CBD pomáha aj pri odvykačkách ako napr. pri fajčení. Ukľudní Ti psychiku a tým pádom nebudeš siahať po cigarete. Mrkni FB stránku CBD_Sila prirody-harmonia. Tá kočka má celkom dobré vedomosti o tom a myslím, že aj predáva tieto CBD kvapky

tina23456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina_ra_584
Odpoveď bola odstránená
Zobraz