Dá sa kočík Jane kúpiť v Poľsku?

zuzan2
30. okt 2011

ahojte baby,
chcela by som Vás poprosiť o radu. V marci 2012 sa nám narodí náš prvý potomok 🙂, tak pomaličky pozerám kočíky. Najviac sa mi páči kočík značky Jane, myslím si že je to Slalom. Chcem sa spýtať či náhodou neviete či sa a kde v Poľsku by som ho mohla kúpiť a či sa dá aj objednať cez net, s tým že by mi ho doviezli na SK. Dakujem všetkým za radu🙂

Zuzana

lubica69
18. dec 2011

@noemarta aha ďakujem krásne A ten nový Muuum je širší,nevieš?

noemarta
18. dec 2011

@lubica69 nevidela som ho na zivo, a ani som ho nejak nestudovala, neviem.... 😕 😕 ale kedze tam je iny tip sportovej casti, tak si myslim ze to bude sirsie. Ale napr. ja osobne na transporter vanicku nedam dopustit, nam posluzila super a mala v nej vydrzala do siedmeho mesiaca a podotykam cez zimu, mali sme lodger fusak a pekne sa tam zmestila. 😉

tina129
19. dec 2011

@noemarta nam tiez transporter vyhovoval, mala v nom bola do piateho mesiaca a v aute sme ho pouzili sem-tam aj ked uz mala sedem mesiacov, lenze mala uz nalezato nechcela byt, lebo nic nevidela, stale len vrieskala 😀, a s tou strieskou u sportaka, nam to velmi vyhovuje, ze je tak nizko, lebo teraz ked je zima a mala mi v kociari zaspi, tak je pekne aj s nanoznikom zakryta z kazdej strany a este aj ta strieska ju dobre kryje, no a ked je kociar v sede tak je podla mna ta strieska normalne, dokonca je vyssie ako u inych sportakov, zadova opierka 47 cm + este ten priestor medzi opierkou a strieskou je dost vysoky

noemarta
20. dec 2011

@tina129 tu striesku som myslela., ked je v polohe lahu, vtedy mi to vadi.... 😒

tina129
20. dec 2011

@noemarta aha jasne, nam to prave nevadi, ked je velka zima chodime takto 😀

noemarta
20. dec 2011

@tina129 a nevadi to malej, ze je tam taka stiesnena, kolko ma???
A vadi mi, ze ja na nu nevidim...

tina129
20. dec 2011

@noemarta malej to urcite nevadi, mala 1 rok, a ako to, ze na nu nevidis? ved strieska sa da vselijako polohovat 😕

noemarta
20. dec 2011

@tina129 ved jasne ze sa da polohovat, ale v tej polohe co mala spi,vid aj na tvojej snimke na nu nevidis...

andrealisy
20. dec 2011

my spime presne tak isto ako pise tina129 a vobec mi nevadi ze na nu nevidim, aspon mi nikto do kocika necumi 😀 a mala je v teplucku

tina129
20. dec 2011

@noemarta ale ved tu striesku som tak dala narokom, aby bola zakryta ale ked chcem na nu vidiet, tak ju posuniem trosku dozadu, ci? ale ved kazdemu vyhovuje nieco ine a co je pre niekoho vyhoda tak pre ineho je to chyba, ale ved tak to ma byt

saemi
1. jan 2012

@noemarta my máme jane trider... už si ho kúpila? sme veľmi spokojní... kupovali sme v bambini

saemi
1. jan 2012

@noemarta my máme tiež transporter vaničku a v pohode sa tam malá zmestí... tiež s fusakom lodger...

noemarta
1. jan 2012

@saemi mne tam mala vydrzala do 7 mesiaca s lodgerom !
a aku farbu ste vybrali??

noemarta
1. jan 2012

@saemi pocuj, si mi strasne povedoma, nepracovala si nahodou v jednom salone s autami, v BA ??? 😕 😕 😕

saemi
1. jan 2012

@noemarta robila som v porsche inter auto

saemi
1. jan 2012

@noemarta šedý lodger

noemarta
1. jan 2012

@saemi hi hi viem, robila si so mnou na vajnorskej, len to tvoje priezvisko ma zmiatlo 😉 Pod sanom ze ??? 🙂 🙂
Jaky je svet maly.....

saemi
1. jan 2012

@noemarta hej... a ty si tam tiež robila? to teda je malý... sranda

saemi
1. jan 2012

@saemi máš malinkú foto. nie je ťa dobre vidieť... a kde si tam bola na účtárni alebo???

saemi
1. jan 2012

@noemarta máš malinkú foto. nie je ťa dobre vidieť... a kde si tam bola na účtárni alebo???

huterika
13. jan 2012

babulky mate niektora skusenosti s Jane Muum + matrix light? neviete kolko vazi? nemozem sa k tomu dopatrat, alebo aspon matrix light kolko vazi, vobec nie su ziadne info

v555
31. jan 2012

@huterika našla som to váži približne 8 kg 🙂

huterika
31. jan 2012

@v555 Dakujem 🙂 ale uz ho mame aj doma zlozeny a spokojny sme pokial sa nevozime zatial 😀

v555
1. feb 2012

@huterika 😀 😀 😀 😀

miminkacik
15. máj 2012

@saemi Ahoj, videla som, že predávaš Tridera - môžem sa opýtať, ako si s ním bola spokojná?? Veľmi sa nám páči, len nejak sa neviem dopátrať k osobným skúsenostiam, zdá sa mi, že ho má veľmi málo ľudí.. Zaujímalo by ma aj, či si ho kupovala na SVK alebo napr. z Poľska?

saemi
15. máj 2012

@miminkacik ahoj, áno. max spokojnosť... kupovala som ho tu na svk...

danyyy11
9. júl 2012

@huterika ahoj,,,citam tu v diskusi ze mate kocikJane muum matrix ,,uvazujeme o jeho kupe len zatial nam v kazdej predajni povedali ze ta vanicka je mala a na zimu sa mi tam nezmesti fusak,,,mozem sa spytat vy ste s nim ako spokojna???

huterika
10. júl 2012

@danyyy11 spokojni sme najma kvoli skladnosti, lahko sa zlozi a sup po schodoch ci do auta, akurat cez zimu si neviem velmi predstavit mat tam nasho 65cm skoro 3mesacneho chlapceka, je mu uz skoro akurat do dlzky ked pocitam aj novorodenecku vlozku, ale my sme obaja vysoky tak aj preto mame dlhanika dieta 🙂 Vanicka Matrix je super ze sluzi aj do auta ako autosedacka, moze si lezkat na ceste a spinkat, absolvovali sme s nim 1300km cestou na SR... a teraz sa aj budeme vraciat vnom a dufam ze maly stale nevyrastie tak moc ze v auguste zvladne dalsich 1000km. Len ako hovorim mozno mesiac a bude nam do dlzky maximalne akuratny bez novorodeneckej vlozky, ale inak teraz cez leto to az tak neprekaza nozky aj trcia von, len v zime ozaj neviem ako s fusakom. Inak kocik je skor mestsky, takze hontrlanie na pruzinkach nehrozi, tak nasilu trochu hontrlam ked chcem dieta utisit, ale nie je to uplne ono, na buduce si asi kupim nieco opruzenejsie na tieto nase slovenske cesty a chodniky, no ale lahucko sa ovlada. Inak my sme celkovo spokojni ale mat buclatejsie dieta tak mu bude aj tesny do sirky... nastastie sme stihlunky ale dlhy 🙂

danyyy11
10. júl 2012

mne sa ta vanicka micro rebel vobec nepaci,je taka akasi labilna,,asi tym ze sa da este zlozit,,,zato tato matrix je uzasna,,,len vsade mi vravia ze sa mi tam cez zimu nevojde fusak,tak z toho obavy,,neviem co spravit,,anikde na okoli ho nemaju ani na predajny,,,ze by sme ho porovnali aj nazivo,,ono predsa na nete je to uplne ine ako ked si to clovek vyskusa sam,,,a ta novorodenecka vlzka sa da dat aj von z kocika???som myslela ze to tam je na pevno aj s tymi poruhmi,,ozaj nevadia tie popruhy prilezani babatka???ved predsa nie vzdy je tam malicke priputane,,amozemporpsit este miery tej vanicky???ak budete taka dobra,,,aleaj tak ste mi uz dost pomohlii,,,,

hela_tn
11. júl 2012

@danyyy11 my sme vybrali tento http://www.bambini.sk/sk/5566/26/jane-trider-fo.... ked sme ho zozaciatku pozerali, tak ho skoro nikde v predajnach nemali, ale teraz uz ho maju v dost obchodoch..v blave sme ho videli aspon v 4 a v TN ho tiez maju..a maju vystavenu aj tu matrix vanicku v TN v starom laugariciu..to nemas moc daleko, tak sa tam chod pozret..