Golfáč Bébé confort Mila. Aké sú výhody a nevýhody?

kafri1
31. jan 2011

Ahojte, chcem sa opytat, ci nemate niektora golfac Bebe confort Mila, ake ma klady a zapory a zaroven sa chcem opytat ci je aj pre vyssich, kedze som aj ja vyssia 😉 dakujem za vsetky odpovede,

bubka22
19. feb 2011

@kafri1 Ahoj, vidim, ze zatial nikto nereaguje ... mna by taktiez zaujimal nazor na tento kocik, pretoze aj ma zaujal a nemam ho kde vidiet.
Mamicky, ktore o nom nieco viete, prosim, napiste 🙂

kafri1
autor
19. feb 2011

@bubka22 Ahoj, mne napisala o nom pisala uz bihan o nom, skus jej napisat, ak mas nejake otazky.

zzuzzik
21. feb 2011

@kafri1 ahoj, no ja mam bebe confort mila, tak ked nieco sa chces konkretne spytat kludne mozes, ja ten kocik milujem je lahucky, strasne skladny (mame male auto) stylovy, paci sa mi na nom ze strieska ide ked dieta sedka aj tak posunut dopredu aby na babo nesvietilo slniecko, tym padom nepotrebujem trapny dazdnik na leto, jedina jeho nevyhoda je a to je fakt ze nema madlo a ani sa neda kupit, ziadne tak to sa s tym musis zmierit, ale inak plne odporucam

zzuzzik
21. feb 2011

no ja mam 173 cm ked ti to pomoze a mne je super do ruk aj muzovi, je to v pohode kocik aj pre vyssie

zzuzzik
21. feb 2011

inak v Brendone ho predavaju mozes ho vidiet aj nazivo

kafri1
autor
21. feb 2011

@zzuzzik no ja mam tych 178 cm, takze by mi mal byt v pohode k mojej vyske ? nie som z BA, takze do Brendonu sa neodstanem, risknem to aj bez pozretia, uz som sa rozhodla, pokukovala som aj po bugaboo bee plus ale cena ma odradila. A este sa chcem spytat, ze aku mas farbu, lebo mne sa pacia viac farby kolekcie z roku 2010 ale neviem, ci nekupim radsej novsiu, 2011, nevies, ci je tam nejaky rozdiel ?

zzuzzik
21. feb 2011

@kafri1 no ja mam kolekciu asi este rok 2009 ja som ho kupovala ale na jar roku 2010, mam choco mint - tyrkysovo hneda, je krasny, strasne sa z neho tesim stale 🙂 teraz som videla v brendone cely cierny, ten je tiez krasny, je to nova kolekcia, je krasny elegantny,je na vlas rovnaky co sa tyka konstrukcie, takze tam sa nic nezmenilo, jedine je fakt ze nie je nejaky super veliky, ked mas chlapceka a bude to valibuk tak neviem lebo je to pisane ze do 15 kil, moja mala ma teraz 10 ona je drobunka, v nom je ona akurat, mam aj veliky kociar sportovy, ten ale vyuzivam na hory a na sneh, lebo tento nie je velmi do velkych terenov, skor dovca, kupalisko, v lete po meste a tak do auta je super, strasne lahucko sa sklada. Myslim ze na tvoju vysku je uplne v pohode o to by som sa vobec nebala, inak bogaboo bee je aj moja srdcovka (mame rovnaky vkus) ale fakt ta cena je strasna, tento kocik sportovy nie je najlacnejsi ale nie je zasa ani velmi drahy taka stredna trieda a tomu aj zodpoveda kvalita. keby si mi poslala do IP mail, poslem ti aj foto aby si mala ako taky obraz o tom. Dufam, ze som pomohla

algon
17. jún 2011

@kafri1 ahoj, akurat pokukujem po kupe tohto kocika, tak zhanam aj ja nejake referencie... chcela by som sa opytat, ako sa ti osvedcil v meste na nakupy, skladanie do auta, nejake vyraznejsie nedostatky..? dakujem pekne 😉

kafri1
autor
17. jún 2011

ahoj, zatial sme s nim boli v meste raz, nie na nakupy iba na prechadzku, rozhodne je do auta velmi spratny, nejake mega nakupy v nom neodvezies, len malickosti. Neviem, nejake vyrazne nedostatky na nom nebadam, je to vyslovene mestky kociarik, sklopit sa da pekne do tych cca 75 %, maly ma 7 mesiacov, takze pre neho akurat. ja som ho kupila hlavne kvoli dovolenke, lebo mame maly kufor na aute, tento je uplne idealny a je to skor kocik na leto, na suchy teren, kolecka su male, gumenne, az tak moc nehrkaju. Splna to co som od neho cakala, spratnost a polohu lezmo. Da sa k nemu aj madlo dokupit, ja som ho kupila a je to celkom fajn.

algon
18. jún 2011

@kafri1 dakujem velmi pekne, tak asi ho teda kupime aj my, ta spratnost je ozaj velmi dolezita, vdaka

algon
18. jún 2011

@kafri1 prosim ta, este by som sa chcela opytat, ked si zo za, ci si ho kupovala v obchode, ci cez net, nevsimla som si v detskych obchodoch, ze by mali bebe confort... rada by som ho videla na vlastne oci, pripadne tam maleho aj posadila

kafri1
autor
18. jún 2011

ja som kupovala na inzerat uz pouzity, od jednej slovenky zijucej v Taliansku, riskla som to a kupila bez skusania, konzultovala som to len cez net so zzuzik a na nete som videla par fotiek kocika s deckami, podla toho odkial si, v BA ho maju v Brendone.

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
algon
18. jún 2011

@kafri1 dakujem, do ba daleko, tak to asi kupim cez net

kafri1
autor
18. jún 2011

maju ich vo viacerych internetovych obchodoch tak si urcite vyberies a dufam, ze budes spokojna.

kafri1
autor
19. jún 2011

inak ja som este rozmyslala aj nad tou nuna buggy, len som nevedela, ze je uz aj s polohovatelnym chrbtom, no je skor pre vacsie deti, lebo sa tam polohuje len chrbatik, ja som chcela aj tu opierku pod nozkami.

algon
19. jún 2011

@kafri1 uz som z tych kocikov cela dopletena, ked ich je tak vela, chcela som bebe, lebo mam zdedeny aj velky kocik bebe confort a velmi sa mi pacila spratnost, jednoduchost vymeny hlbokej a sportovej casti len cez klik system, len je trochu rozhegany po 2 rokoch pouzivania, tak sa trochu obavam, aby sa ten golfac hned nerozkyval, ta konstrukcia sa ti zda byt pevna? a este sa chcem opytat, ci nie je velmi odokryty po bokoch a aku ma striesku... som strasna, ja viem ☹ ale dakujem

kafri1
autor
19. jún 2011

striesku ma klasicku latkovu, ked je sklopeny tak je cela ta zadna cast zakryta strieskou, po bokoch neviem, normalny, klasicky, no konstrukcia podla mna nie je az taka pevna, moze sa casom rozhrkat, ale to asi zalezi od terenu na ako budes jazdit, podla mna je to taky kocik fakt ze do auta super a na mestske chodenie. zalezi co od toho ocakavas 🙂

algon
19. jún 2011

@kafri1 😉 dik