Existuje ľahký a spratný kočík, ktorý má odnímateľné madlo?

Zodpovedané
5. sep 2023

Ahoj,

hľadám golfový/športový kočík pre vyšších rodičov do 200 eur.

Parametre:

  • ľahký a spratný (ideál aj do lietadla),
  • veľká strieška s vetraním aj s UV ochranou,
  • kvalitné, nie penové kolieska aj do ľahšieho terénu,
  • odnímateľné/žiadne madlo,
  • nemusí mať úplný ľah a ani veľkú nosnosť - mám štíhle dieťa.

Existuje kočík, ktorý spĺna moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

najlepšou voľbou by bol kočík Lionelo Cloe. Je to cenovo dostupný mestský typ kočíka. Je vhodný na cestovanie a časté presuny autom vďaka svojim kompaktným rozmerom po zložení. Zaujme zabudovaným popruhom umožňujúcim pohodlný prenos kočíka na ramene. Vďaka svojej priestrannosti sedadla vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Výška rukoväti sedí skôr stredne vysokým a vyšším rodičom.

Podobné modely kočíkov určených pre vyšších rodičov som uviedla v mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally