Kvalitný kočík - trojkombinácia

simona2222222
4. feb 2014

Ahojte, chceli by sme kvalitny kocik zn. CAM, TEUTONIA, HARTAN, CASUAL a pod. najlepšie trojkombináciu. Odkiaľ ste si kočík kúpili alebo objednali vy? Sú neaké veľkosklady, alebo ste objednali priamo u výrobcu v zahraničí? Ďakujeem 😉

nigguska
4. feb 2014

@simona2222222 Ahoj,kocik mam teutonia a kupila som si ho priamo v beby markete v bratislave...teraz je presunuty do avionu...maju tam k tomu upne vsetko....a farby a vzory od vymyslu sveta....a som s tymto kocikom uplne spokojna...vanicka je velka co som potrebovala,kedze som maleho kocikovala hlavne v zime vo fusaku a maly bol fakt velke babo a krasne sa tam zmestil...

simona2222222
autor
4. feb 2014

Ahoj, o mesiac mame cestu do ba urcite ho pojdem pozriet a odskusat. a nevies ako je to s cenou?niekedy je lepsia cena na internete alebo zvyknu mat neake vypredaje? Presne koli tomu sa mi pacia tieto znacky, su priestranne a kvalitne.

nigguska
4. feb 2014

@simona2222222 inac som sa pomylila v nazve...nie beby market ale baby market 🙂
ja som ho kupoval apre 3 rokmi a vtedy na nete este nebol...len u nich...ale aj ked ho chces kupit cez net,chod sa nan najskor pozriet,vyskusat a ci sa ti vobec paci......mne dali zlavu ked som ho kupovala priamo u nich,lebo som brala vsetko co bolo k nemu aj s taskou,termoobalom na flasu,plastom,sietkou,fusakom,rukavicou na kocik atd atd.....takze nech ti to vsetko zrataju co chces,aby si vedela potom porovnavat na nete...a fakt je kvalitny...my sme mali len strkove cesty a pozliepane panely a krasne vydrzal,vobec nevrzga.....preto som nehladela na cenu ale na kvalitu.....je fakt drahsi...

simona2222222
autor
4. feb 2014

ahaa, dakujem 🙂 no urcite pojdem na prieskum chcem pozriet vsetky co mam vytypovane a odskusat ich a vidiet. no a hlavne preto chcem aj ja kvalitny aby vydrzal nieco a aby som neinvestovala do dalsich...