Máte skúsenosť s kočíkom Bebe Confort Elea 2011?

nina_m
11. júl 2011

Ma niekto skusenosti s bebe confort elea 2011 /3kombinacia - vanicka, vajicko a sportova cast/ ? Planujem ho vyuzivat na prechadzky v meste, vanicku budem potrebovat na jesen a zimu /babo sa ma narodit v septembri/ a hlavne ho budem vynasat, kedze nemame vytah. Dakujem

jankohrasko
6. jún 2012

@ellysa no.. strk nemam odskusany 😒 Ale v Ba lesnu cestu na Kolibe zvladol 😝

silvia254
15. júl 2012

@nya ahooj,prosim ta,mas original fusak na eleu?je teply,zohreje?nevies...lebo mi sme uz v sportovom a pomaly rozmyslam nad kupou fusaku...je dost velky,v pohode sa tam naprace dieta? 🙂 Elea je super ale tato sportova cast sa mi zda taka moc otvorena..neni v nej cez zimu zima 🙂 ?a na jesen mate len deku?lebo neviem ci sa da nejaky nanoznik dokupit...prosim pomoooc 🙂)))

zuzu8655
20. júl 2012

baby, ked ste objednavali cez babypark, tak ste kolko platili za bankovy prevod, pls?

keja666
12. aug 2012

baby mam na predaj uplne novu loolu up od bebe confort ak by dakto chcel dohodneme sa s cenou je peckova a le pre nas uz neprakticka kedze mala je uz velika

jankohrasko
18. aug 2012

@zuzu8655 asi pisem neskoro, ale pre info: plati sa na slovensky ucet v TB v eurach

ita78
3. sep 2012

@silvia254 Ahoj,prosím ťa,kúpila si už ten fusak do kočíka,do športovej časti bébé comf.eléa??? Lebo ja tiež rozmýšlam,len či sa mi tam malá vopchá potom celá... 😀 Ona je dosť buchta, v decembri bude mať rok... Ďakujem. 😉 🙂

silvia254
4. sep 2012

@ita78 ahoj,nie nekupila,sak sa mi to nejak nepaci tie nohy tam 🙂 kupila som Lodger...kazdy ho vychvaluje tak dufam,ze aj mi budeme spokojne 🙂 a ides kupovat aj nejaky nanoznik????lebo ja mam zas dilemu s tymto...original k tomu nemaju tak neviem co mam spravit ale zevraj k tomuto fusaku ho vobec nepotrebujem,tak neviem 🙂

ita78
5. sep 2012

@silvia254 Nánožník??? Božinku ja už ani neviem,že čo mám teda kúpiť... ☹ Najradšej by som bola,keby mali taký komplet celý "návlek" na tú športovú časť,že sa to tam pripne,a dieťa je celé pod tým...Niektoré kočíky to majú.Neviem aká tu bude zima tohto roku,minulý bola o ničom...,tak neviem.

manamani1
5. sep 2012

@ita78
@silvia254 baby aj ja idem pre svoju Eleu v nedelu, a mam dilemu ze nema origos nanoznik, ako to budete riesit?

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 my nemame nanoznik, ani nebudeme riesit, pretoze mam hruby fusak a u nas v BA nebyvaju krute zimy..
Ale myslim, ze univerzalny nanoznik by sedel, resp. na MMB Ti usiju na mieru 🙂

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko hej? a ktory mas fusak?

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 ja mam obycajny cierny Eisbarchen, a hnedy kocik 🙂

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko aj ja budem mat hnedy kocik..

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 http://www.eisbarchen.cz/produkty/fusak-do-koca... takyto, fakt teplucky 🙂 Akej farby mas Eleu objednanu?

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko hnedej,podla mna ako ty...len som nevedela vojst do tvojho profilu🙂

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 jej, tak to budeme mat rovnake, akurat obsah iny 🙂 (my mame chlapceka)

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko takze tento fusak,a este deka? ci ako to riesis?

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko ano tolko vidim cez profilovku, ze chlapceka...a kde si ho kupovala a za kolko?aj ty mas taku balonovu zvnutra vanicku?kupovala si trojkombinaciu? za kolko?

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 Hej, iba fusak a deka 🙂 nemam album 😒 Kupovala si kocik osobne? Alebo objednavala naslepo cez internet?

manamani1
5. sep 2012

@jankohrasko nie pozrela som si ho v budapesti, ale tam maju uz len cervenu. tak som si ho objednala v aladine,kde mali na nete ze akcia za 570eur, lenze majitel mi na druhy den napisal, ze mi ho vie predat za 699. Tak som kukla do Brendonu, a v nedelu idem pren, rezervovala som si ho vcera🙂

jankohrasko
5. sep 2012

@manamani1 kuk IP 🙂

ita78
5. sep 2012

@jankohrasko Ja som z Levíc,takže tu je to ako u vás v Blave...,zima skoro žiadna... 😎

jankohrasko
5. sep 2012

@ita78 my sme cez zimu pouzivali iba fusak a stacil 🙂 ale na MMB siju kocky nanozniky namieru 😀

ita78
5. sep 2012

@manamani1 Tak ja neviem,či dám ušiť,alebo kúpim taký fusak... 🙄 ako tu hodila link jankohrasko...,ten by sa mi aj páčil... 😀

ita78
5. sep 2012

@jankohrasko A ty máš teda taký fusak ako si tu dávala link,od eisbarchen? Kolko vyšiel na €?

jankohrasko
5. sep 2012

ja som kupovala v rakusku v akcii cca 🙂 za 30 e

jankohrasko
5. sep 2012

@ita78 ja som kupovala v rakusku v akcii cca za 30 e tusim 🙂

silvia254
5. sep 2012

@manamani1 no ja asi len tym fusakom,lodgerom,zevraj ten neprefukne....ani nic tak uvidime,hadam mi nezamrzne 🙂

11motylka11
2. dec 2012

@elyce v zime si dobre vozila na sneh???chcem to vedieť lebo pôjdem asi kúpiť

ivana2619
31. jan 2013

@jankohrasko vidím že ste kupovali Eleu kočík nepredávate teraz niekedy ďakujem 😀